330 Shares 2973 views

Arctic Cat Bearcat 570 XT: Dane techniczne, zdjęcia i opinie

silniki off-road jest dość zróżnicowana i kontrowersyjny odcinek. Charakteryzuje się wysoką mocą i funkcjonalnością oraz, w niektórych przypadkach wykazujących wysoki komfort i jakość ergonomię. Skutery są zazwyczaj podzielone na dwie grupy – dynamiczne urządzenia do rekreacji górskiej i użytkowych modeli przeznaczonych do wykonywania zadań praktycznych. Modyfikacja Arctic Cat Bearcat 570 XT według oficjalnej pozycjonowania raczej odnosi się do drugiej kategorii, ale, jak doświadczenie pracy, opcja ta jest interesująca z punktu widzenia sportu.


Ogólne informacje na skuter

Chociaż model reprezentuje początkowy poziom nawet Bearcat własną rodzinę, jego pojemność jest wystarczająca dla rozbuchanej reprezentacji klasie pojazdów użytkowych. Ponadto zrównoważony mocy wypełnienia i przeznaczone podstawa konstrukcyjna umożliwia Arctic Cat bearcat 570 XT jako wielofunkcyjna technika. Oczywiście, dostęp do klasy skuterów śnieżnych gór wymagać od wnioskodawcy i wysoki poziom ergonomii. W tym zakresie w modelu odpowiedzi i zawieszenia i aparatów elektronicznych. Tak więc, ekran pozwala użytkownikowi wybrać analogowych i cyfrowych reprezentacji obrotomierzem i prędkościomierz. Ponadto, panel przyrządów zawiera miernik trip, licznik kilometrów, a także wskaźniki oświetlenia awaryjnego i do tyłu.

podstawowe dane techniczne

Jeśli odrzucimy podstawą potęgi, wzornictwa i funkcji technologicznych, jedyną rzeczą, która pozwoli model odnosi się do młodszej klasy utilitarnikov tej wielkości. Arctic Cat Bearcat Compact 570 XT, właściwości techniczne, które przedstawione są poniżej, w części ze względu na skromne rozmiary zwinny i dynamiczny:

  • długość pojazdu – 3480 mm.
  • Szerokość – 1270mm.
  • długość toru – 3912 mm.
  • Szerokość toru – 508 mm.
  • szerokość narty – 205 mm.
  • Szczelina między narty – regulowane w zakresie 1016 – 1118 mm.
  • Ostrogi – 35 mm.
  • Waga – 292 kg.
  • Skrzynia biegów – mechanizm Arctic, pod warunkiem, czujnik prędkości.
  • Układ napędowy – z krążka rolkowego.

silnikowy napełniania

Model dostarczany carbureted Ekonomiczny silnik do 565 cm2. Push-pull agregat wyposażony w układ chłodzenia powietrzem i zwrotnym, który jest aktywowany poprzez naciśnięcie odpowiednich przycisków. W tym przypadku parametry energetyczne różnią się w zależności od specyfikacji Arctic Cat Bearcat 570 XT. Szczegóły dotyczące wersji podstawowej pod względem siły oddziaływania stanowią 62-64 litrów. a. Droższe zmiana ograniczona zapewnia XT 123 litrów. a. Ale w tym przypadku, urządzenie dostarczane jest z instalacją dnach 1100.

Z punktu widzenia wydajności i pokazuje sama moc dobry sprzęt do napełniania młodszy. Jako właściciele powiedzieć 62-konny skuter pewnie radzić sobie z trudnymi pokonywania odcinków, a manewrując przez kręte ścieżki leśne. Oczywiście, zachowanie technologii manifestuje swój charakter utylitarny, co decyduje o wytrzymałości i dużej mocy zyski. Jednocześnie model Arctic Cat Bearcat oszczędność 570 XT. Zużycie paliwa, na przykład, jest tylko 15 litrów na 100 km. Dzieje się tak pomimo faktu, że już średnie maszyny użytkowe „jeść” około 35 litrów. Jednak wiele zależy od rodzaju napędu. Mimo to, najmłodszy członek Bearcat często eksploatowany w modyfikacjami górskich. Model jest udany pod względem zarządzania, które urzeka wielu fanów ekstremalnego wypoczynku.

Cechy konstrukcyjne

Pierwszym z nich jest stworzenie platformy Twin Spar. Ten producent podwozia marki, który został specjalnie zaprojektowany do długich podróży w komfortowych warunkach. Jego struktura składa się z dwóch prętów dźwigara podejmujących obciążenia listwy zębatej i tunelu. Części mocujące warunkiem rodzaju nity wydechowy, który poprawia wytrzymałość i sztywność urządzenia. Nie mniej godne uwagi i napęd Układ Diament Direct Drive. Deweloperzy znak warunkiem należne reduktor ACT zmniejszona prędkość obrotowa napędowe gąsienic porcji mechanizm bez utraty prędkości. W odniesieniu do procedur operacyjnych w dnie Arctic Cat Bearcat 570 XT, to jest od rodzaju ruchomych mechanizmów szynowych. To urządzenie pozwala na wykonywanie siedzenie pasażera, lub odwrotnie, umieszczając trzecie krzesło. Elastyczność w tworzeniu podstawy konstrukcyjnego przyczynia się do rozszerzenia zakresu zadań, które mogą wykonywać skuter.

Opcjonalnie zawartość skuter

Już w standardzie użytkownik otrzymuje nacisk wsteczny skuter silnikowy, początek elektryczne, połączone optyka czterech reflektory halogenowe cyfrowo-analogowego tablicy rozdzielczej i tak dalej. D. Należy również wspomnieć, światła i układów grzewczych. W pierwszej przedstawiono wskaźniki zużycia paliwa i oleju. Ogrzewanie jest umieszczony na kierownicy i działa w dwóch trybach. Warto o tym pamiętać i użyteczność Arctic Cat Bearcat 570 XT, która przejawia się w akcesoriów uzupełniających. W szczególności dotyczy pojemności i mocy siedzeń haka zderzaków do pracy w trudnych warunkach. Znacznie rozszerza listę w przypadku pakietu premium. Zestaw sprzęt taki skuter, na przykład, zawiera bagażnika, specjalne szkolenia dla wciągarki, ekspandery narty 30 cm, łuk, latarni, bagażniku, i tak dalej. D. Wybór opcji jest super, ale jest to warte każdego kosztowny dodatek, jak przystało na wysokiej jakości produkty.

konserwacja niuanse

Jak wszyscy członkowie rodziny, ta wersja jest zaprojektowany z oczekiwaniem wytrzymałość i prostotę obsługi. Jednak, aby utrzymać działający skuter stan powinien być regularnie sprawdzane pod kątem jakości montażu części, funkcji mocy napełniania i ogólnej kondycji projektowania. Po każdej sesji użytkowania należy również dokładnie wyczyścić urządzenie. W przypadku awarii jest natychmiast zalecane skontaktować się z centrum serwisowym dystrybutorem. Jednak niektóre części do Arctic Cat Bearcat 570 XT mogą być aktualizowane niezależnie. W szczególności dotyczy to wahacz, wlot taśmy z akumulatora, pokrywę silnika i obudowy. Ponadto, wielu właścicieli tego modelu skarżą się na nieprawidłowości w cenach konsumpcyjnych mieszanki paliwa i oleju. W identyfikacji tych niuansów zaleca się wymienić lub rekonfiguracji pompę paliwową.

Pozytywne opinie na skuter

Wśród głównych zalet tego skuter uwaga funkcjonalności, wszechstronność i niezawodność w eksploatacji. Są to podstawowe cechy dla utylitarnych modyfikacji, ale nie ma specjalnej jakości w tej jednostce. Twórcy przedstawili wysokiej techniki ergonomii zapewniana nie tylko nowe technologie w budownictwie, ale również systemy elektroniczne. Tak, użytkownicy zwrócić uwagę na wygodę korzystania z deski rozdzielczej Arctic Cat Bearcat 570 XT. Recenzje podkreślają dostępności informacji na wiele różnych sposobów. Jest też pozytywna opinia na temat wyposażenia dodatkowego, która charakteryzuje się rzadkim bogactwem w porównaniu z innymi skutery entry-level.

negatywne opinie

Opinie o rozczarowaniu w technice trochę. Odnoszą się one głównie na niuanse działania, które nagle objawione w farszu zasilania. Są też skargi na średniej mocy. Podstawa strukturalne dla znacznie szerszego stosowania skuter, ale bezproduktywne silnik określa jej zakres. Jednak wiele zależy od zadania, dla których nabytych Arctic Cat Bearcat 570 XT. Recenzje właścicieli, którzy korzystają z urządzenia tylko w celu transportowania ciężkiego ładunku, nie różnią się w odniesieniu do specjalnej pochwały właściwości trakcyjnych. Wynika to z faktu, że w samych użytkowników skutery śnieżne z tej serii, więc już i producent raczej uzna ten model jako sportu. Choć oficjalnie, są wydajne i praktyczne utilitarnikam.

wniosek

Skutery śnieżne nadal trudne do klas segmentu, podkreślając specjalny model. Główny asortyment znanych producentów w zasadzie działa na tych samych możliwości produkcyjnych, punkt podejmowania zdecydowanych rozwiązań technologicznych i różnych wskaźników energetycznych. Z kolei skuter Arctic Cat Bearcat 570 XT pokazuje przykład kompromisu między zwrotnością i stabilnością. Model stabilny w zakrętach, ale jest w stanie wykonywać prostych problemów praktycznych. I wyraźnie możemy powiedzieć, że urządzenie jest przyjazne dla właściciela. On natychmiast reaguje na polecenia, wykonując przewidywalny i zrozumiałe działania przez jednostkę napędową. W ogóle, to wszechstronny model, który najlepiej pasuje do potrzeb początkującego pilota śnieg ATV.