555 Shares 9688 views

Ciężkie dni powszednie zamówienie rozliczeniowych. Historia stworzenia sukcesu, postaci i aktorów „śmiertelnej siły”

Pozostawiając ozdobny 90-S, kino narodowy pospiesznie przenieść główne etapy to trudny czas dla kraju na dużym ekranie. Popularność zyskał detektywa i projektów karnych, z których jeden był „Deadly siła”. Aktorzy pokazują będzie tematem tego artykułu.


Nieoficjalna spin-off

Na podstawie powieści Andrzeja Kivinova, „Power …” postrzegany udaną konkurenta w tym czasie, „Streets of Broken Lights”. Rozliczonych w dniu NTV, otrzymali niesamowite ocenę. Jednak Kivinov, jako głowy pisarza, nie chcą zrozumieć, żadnych różnic z kierownictwem kanale i tylko w lewo. „Ulice”, oczywiście, zrobili to bez niego, a on przyjął ofertę z ORT (obecnie – pierwszy kanał).

Tak narodził podobna prawie 100% z serii, zatytułowana „Deadly siła”. Podmioty, które stały się głównym ekranie, prototypy na kolejne lata, chętnie zgodził się zagrać w serii pilotażowej. Jednak nie wszystkie z nich pozostał aż do końca serii.

konkurenci stromy

TV, być może po raz pierwszy w swojej historii, w obliczu bezprecedensowego zjawiska: w tym samym czasie na dwóch kanałach pokazano tego samego rodzaju serii, podobnie jak dwie krople wody. Miał tylko nadzieję, słuchaczy i ich preferencji. TNS Gallup Mediów niezależna agencja przeanalizował istotne wskaźniki i donosi: Ranking mistrzostwo należy pomysłem ORT. Więc to jest absolutnie nie należy mylić widzowie, Andrew Kivinov różnorodne tematy ducha przygody. Tak więc, działanie „śmiertelnej siły” nie ogranicza się do terytorium Rosji i komornika „dozwolone”, aby dostać się na szczytach władz badających większości przypadków głośnych. Aktorów „śmiertelna siła” wzbogacony kilku gwiazd gościnnych, które znajduje również odzwierciedlenie w popularności. Główną ozdobą serii stał Zherar Deparde.

motywy plot

Opowieść toczy się wokół agentów policyjnych Petersburg. Pierwsza część serii połączonych pojedynczym historia historia. Następnie każdy epizod opracowane niezależnie, bez względu na jego poprzednik.

Senior poruczników, kapitanów, koncerny – wszyscy zjednoczeni „śmiertelną siłą”. Aktorzy i role szybko zakorzenił w sercach słuchaczy. Seria wykazywał wielkie trudy służby policji: za małe spółdzielnie wynagrodzenia wykonują swoje obowiązki zawodowe, często narażania własnego życia.

Główny ekran twarz

Nawet po utworzeniu szeregu ważnych twórców zadanie umieścić wybór wiodących aktorów. Muszą być różne, charyzmatyczny, pełen humoru, i, oczywiście, prawdziwy mężczyzna. Aktorzy „śmiertelna siła”, takie jak Konstantin Chabienski, to doskonała okazja dla rozwoju kariery. W serialu grał Habensky odcinku od porucznika, a po – kapitan Igor Plakhova i trwał sześć sezonów. Dalsza działalność twórcza aktora jest znane wszystkim – Konstantyn stał się czołowym artystą kraju. Grał w różnych kolorowych wzorów, udział w dubbingu w wielu filmach.

„Siła Lethal” Aktorzy obejmują Andrew Fedortsova, który stał się dla partnera ekranem Knightley. Andrei cecha – jego zdolność do równowagi na granicy poważnego, dramatycznych i komediowych obrazów. Grał w avtougonschika „Nowych przygodach policjantów”, członek zarządu w „Mistrza i Małgorzaty”, minister w „konspiracji”, kierunek „Foundry”. Jak widać, zakres ról umożliwia Andrew jest jednym z najbardziej popularnych współczesnych artystów.

Runaways zasługują na przebaczenie

I choć "The Power …" przekroczyła w popularnością "Streets of Broken Lights", z zakończeniem dziewięciu odcinków pierwszego sezonu do źródła powrócił Alexey Nilov (Larin), Siergiej Selin (Dukalis), Michael Truhin (Wilki), Alexander Polovtsev (Solovetz). Ich odejście porównaniu z tłumaczeniem Plakhova, zrogowaciałej i dołączył do nich Shishkin do siedziby pod kierownictwem General San Sanycha (Wiktor Kostetsky). Wyeliminowane aktorów z serii „życie Deadly” zostają zastąpione nowymi postaciami. Na przykład w scenariuszu przepisane Majors, kryminologów, kapitanów, informatorów i ekspertów. Nowe twarze są Sergey Koshonin Michael Porechenkov Eugeniusz Ganelin, Yuri Galtsev. Jednak liczba obrazów wtórnych jest wprowadzany: teść teściowa prawa i Rogov (Olga Kalmikova i Georgij Shtil), adwokat (Stanislav Sadalsky), dziewczyna Plakhova (Julia Rudin).

Miejsce w historii

Szacunki serii zawierają głównie obojętny zwrotne. Krytycy podkreślił „operacja” znaki szablonowego, co może być w każdym filmie jest podobne w stylu i głównych bohaterów, a Plakhov Rogow, nie są postrzegane jako walczących z przestępczością. pisarze błędach – dając im absurdalnych cech i zestaw wad. Odzwierciedla ona źle na życiu osobistym i wykonywaniu ich obowiązków.

Częściowo z takimi podmiotami sami byli gotowi „śmiertelnej siły”. Po Constantine Habensky przyznał, że całkowicie niezadowolony z jego pracy w filmie.

Niemniej jednak, publiczność patrzyła z zainteresowaniem serię sześciu lat. Teraz zajmuje jego miejsce na tej samej półce z „Cops” i „Kamenka”, ale potem, w 2000 roku, „Deadly siła” był postrzegany przez tego przełomu.