602 Shares 7892 views

Jak gotować koreański marchew w domu: klasyczny przepis

Pikantny i aromatyczny marchew sałatka przyszedł, o dziwo, nie w Korei. Zaczął gotowania w Uzbekistanie. Koreańczycy, którzy nie wyemigrowali, postanowiłem zrobić coś podobnego do tradycyjnej kuchni, do których są przyzwyczajeni, ale ze zmianami na zupełnie innych produktów. Niemniej jednak, palonej czerwonej papryki w sałatce naprawdę bardzo koreańskiej, więc możemy założyć nazwę targów. Przepis koreańskich marchewki z przyprawą jest inny od tego, co można znaleźć w sklepach, więc najlepiej jest gotować samemu. Zrób to całkiem proste, chociaż istnieją pewne subtelności.


Jak gotować koreański marchew w domu: pierwszy krok

Przede wszystkim, trzeba przygotować wszystkie składniki poprawnie. Weź świeże marchewki, umyć i pokroić go tak cienkie jak to możliwe. Hojnie posolić i zostawić go pod jarzmem dziesięciu minut, aby sok warzyw. Po tym marchew należy dokładnie umyć pod bieżącą wodą i wycisnąć, aby przenieść do szklanej miski lub szkliwa, dodać do niej czosnek, kruszone specjalną chesnokodavilku. To będzie tylko trzy lub cztery ząbki na kilogram marchwi. Dodaj do stołu sałatkowy trzy łyżki 9% ocet i wymieszać. Koreańskie marchew na zimę i na każdej innej porze roku, będzie wielkim danie pełne witamin. Ale to nie zakończy jego przygotowanie – jego smak danie zobowiązany marynatą.

Jak gotować koreański marchew w domu: Krok drugi

Wlać do miski z grubą pięć dolnych łyżki oliwy z oliwek. Dla pełnej autentyczności może soję, ale będzie to trudniejsze do znalezienia. Powyżej wysoką temperaturę rozżarzonym olejem do białego dymu, dodać łyżkę papryki i smażenia na minutę, zmniejszenie ciepła. Olej jest wypełniony niesamowitym aromacie i pieprzem spowolnić nieco ostrość. Pokrój cebulę pół cebula średniej wielkości, smażyć złoty kolor, wówczas szczep olej. Cebula w gotowym umieścić marchewki nie potrzebują, może to negatywnie wpłynąć na smak potrawy, tak że nie powinno być żadnych sztuk w oleju. Uzyskaj oleju marchewki wypełniać i dobrze wymieszać. Przekąska gotowa. Ale musimy być w stanie nie tylko zrozumieć, jak gotować koreański marchewki w domu, ale również poczekać przed użyciem przez co najmniej jeden dzień. Dopiero po pewnym czasie smak potraw zostaną ujawnione naprawdę pełne.

Jak gotować koreański marchew w domu: naczynia opcje

Dywersyfikację smak tej przekąski, można dodać trochę oleju, cukier, pieprz, sos sojowy, koncentrat pomidorowy, sezamu i kolendrę. Każdy z elementów na swój sposób zmieni smak gotowego naczynia, więc eksperymentować z dodatkami, oraz ich kombinacje mogą być długie. Użyj marchewki może nie tylko jako oddzielny sałatki, ale również jako dodatek do mięsa lub ryby, warzywa na parze lub gotowane ziemniaki. Pięknie podane sałatki na stole może być w świeżych liści kapusty. Ponadto, bardziej uroczysty i wyrafinowanych opcji w naczyniu przed podaniem można dodać pieczonego kurczaka, mięso, ryby lub owoce morza, świeże kapusta, buraki, ananasa i selera.