452 Shares 1341 views

„Disco crash”: grupa (pierwszy i obecny)

Jeszcze kilka lat temu na szczycie rankingów publikowanych regularnie „Disco crash”. Skład grupy w tym czasie zmianie. Kariera „avariytsev” zaczęła spadać. Jednak ich utwory można jeszcze usłyszeć w dyskotekach wiejskich i miejskich. Na kanałach muzycznych klipów twist, które przyniosły popularność trio. A wiesz, kiedy „Disco crash” został stworzony? Grupa (stary), wiesz? Poniżej są wszystkie informacje.


Historia grupy

Alexey Ryzhov Nikołaj Timofeev – old school przyjaciółmi. Razem uczestniczyli w KVN, a pod koniec 1980 roku zdecydował się utworzyć grupę. Początkowo chłopcy działał jako dj'ów w klubie dyskotekach. Aw czerwcu 1990, Aleksiej i Nikolai śpiewał. Pierwsza część grupy „Disco Miasto gniewu” to duet. Jego dźwięczny nazwa zespołu nie było od razu widoczne. Wcześniej, te opcje zostały wypróbowane jako „gaśnicy” i „Wywiad”. Dzieci pracowały w ścianach „Crash” klubu. To właśnie ta instytucja miała stać się źródłem nazwy grupy.

Początkowo Nikołaj Timofeev i Alexey Ryzhov wybrał kierunek rockową. Ale ze względu na brak pieniędzy i wysokiej jakości sprzętu musieli zrobić coś innego, a mianowicie prowadzenie dyskotek.

Nowi członkowie

We wczesnych latach 90-tych, kilka osób wiedziało o tym, co stanowi «Disco crash». Grupa dodano 1992. Stało się nowy członek byłego aktor Oleg Żukowa. 4 lata później trio stało się kwartet. Dla chłopców dołączył Aleksiej Sierow. W tej kompozycji „avariytsy” grał w dyskotek i imprez masowych Ivanovo.

W 1997 roku ukazał się ich pierwszy album, który został nazwany „Zatańcz ze mną”. Tarcze natychmiast wykupione mieszkańcom regionu Iwanowo. Chłopcy byli zadowoleni, ale nadal marzyć o ogólnopolskiej sławy.

W 1999 roku Aleksiej Ryzhov skontaktował się z przedstawicielami studia „Unia” i zaprosił ich do kilku piosenek. Producenci z Moskwy zainteresowane grupy. I wkrótce „avariytsev” Oczekuje objazd kraju, wysokie opłaty, a tłum fanów. Zostali zaproszeni na telewizji i radia.

W 2001 roku, „Disco crash” wydany album „Maniacs”, którego cały nakład został sprzedany w ciągu kilku dni. Chłopaki zostały wyróżnione prestiżową „Record”.

W lutym 2002 roku zespół stracił jednego z uczestników. Po długiej chorobie opuścił ten świat Oleg Żukowa. Co do reszty, „avariytsev” to był prawdziwy cios. Dlatego zdecydowano się na jakiś czas zawiesić działalność grupy.

Od 2003 roku, muzyczne kanały telewizyjne zaczynają migać „Disco” crash ponownie. Grupa nadal reprezentuje trójka. Szukaj zastępują te utracone Olegu Zhukovu nikt nie chciał.

Alexey Ryzhov

Urodził się 5 września 1970 roku w Iwanowo. Jego rodzice – klasy średniej. W szkole, Alex był aktywny Octobrist, pionier, następnie członkiem Komsomołu. Nauczyciele i rodzice duszy nie chayali. Z 5 lat uczęszczał do Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu. Po otrzymaniu maturę, wstąpił na uniwersytet energii. Następnie rozwinął karierę muzyczną. Od 1996 – członek „Disco Miasto gniewu”. Żonaty, ma córkę i syna.

Aleksiej Sierow

Urodził się 15 listopada 1970 w Iwanowo. Ojciec i matka – profesjonalnych muzyków. Od wczesnego dzieciństwa, Alex postanowił pójść w ich ślady. Poszedł do szkoły muzycznej, grał w zespole pop. Jednak w okresie dojrzewania poważnie interesuje się piłką nożną. Aleksiej Sierow ukończył Iwanowski State University, specjalności „prawnika”. Został zaproszony do „Disco Miasto gniewu” w 1992 roku.

Nikołaj Timofeev opuścił zespół

W 2012 roku jeden z założycieli „Disco Miasto gniewu” ogłosił zakończenie kariery. Nikołaj Timofeev płatnej pracy w zespole ponad 22 lat. Wiadomości o opuszczeniu ładna brunetka był prawdziwy cios dla jego fanów. Wkrótce przyznał dziennikarzom, że opuścił grupę, nie zależnie od potrzeb. Był dosłownie zmuszony to zrobić. Każdego roku relacje ze wszystkimi kolegami stał się nie do zniesienia.

Mikołaj powiedział, że nie ma zamiaru angażować się w karierze solowej. Dziś on zarabia na życie pisanie piosenek i tworzenie ścieżek dźwiękowych do różnych zdarzeń. W przeciwieństwie do swoich kolegów w showbiznesie, nie zabrania Timofeev Ryzhov Sierow i wykonać je pisemnej kompozycję.

Nowy skład grupy „Disco Miasto gniewu”

Miejsce odszedł z zespołu Nikolaya Timofeeva wziął utalentowana piosenkarka Anna Khokhlova. 22-letnia dziewczyna nie przeszła casting. Chłopaki polecić jego słynny raper Seryoga. Anna Khokhlova wziął udział w ukraińskim pokaz «X-Factor” (trzeci sezon), który wykazuje doskonałą zewnątrz i wokal.

Konkludując

Teraz wiesz, że gdy „Disco crash” został założony. Grupy zmieniał się kilkakrotnie. Ale zespół nadal cieszy fanów muzyki jakości i zapalającego. Życzymy powodzenia chłopaki!