460 Shares 7836 views

Scenariusz drugi dzień ślubu

W ostatnich latach coraz więcej nowożeńców, stylu zachodnim, pozostawiając na ich podróży poślubnej kilka godzin po zakończeniu malowania, tylko trochę po siedząc z gośćmi w restauracji. Jest to dość nowy dla nas, pragmatyczne podejście do ślubu, który ma również swoje własne znaczenie.


Ale fani tradycyjnego scenariusza, który jest jeszcze bardziej zwykle planują dwudniową ślubną ucztę. A jeśli pierwszy dzień z głównych bohaterów – młoda para, cały scenariusz drugiego dnia ślubu poświęconej rozrywki i gier dla gości.

Zwykle o tej porze wszyscy mają czas na poznanie siebie, tak więc konkurencja dla drugiego dnia wesela są wybierane głównie komiks, a „punktem programu” są Mummers.

Przy wejściu goście są mile widziane przez „uzdrowiciel ludowej”, która będzie nadal odgrywać rolę toastmaster. Mówi, który przyszedł, „Och, coś, czego teraz wygląda źle, a to jest konieczne, aby oczyścić karmę. Daj młody ładny grosz na szczęście, ale będę poprawić swój stan zdrowia. " I posiada specjalny kosz, którego goście wpłacić pieniądze w zamian za przekazanie kieliszek wódki „zdrowia”. łamie ona kilka talerzy i filiżanek przed rozpoczęciem uczty „uzdrowiciela” Zgodnie z tradycją – na szczęście.

Goście mogą spotkać się i podobna „inspektor policji drogowej” i „homeopata” i „Cyganów” – masę opcji.

Drugi dzień scenariusza ślubu jest bardzo bogata w konkursach na używanymi nowożeńców. Na przykład, jeden z nich będzie w stanie usunąć najdłuższy pasek skórki jabłek czy ziemniaków, szybko zbierać zanieczyszczenia, które nieustannie rzucać obecny.

Aby naprawdę zaimponować goście mogą zostać zaproszeni do drugiego dnia wesela ludowych artystów – garncarzy, kowali i rzemieślników na drewno, aby młodzi i goście byli w stanie stworzyć coś na pamiątkę filiżance gliny figurki z drewna, podkowy monety.

Tradycyjny scenariusz drugiego dnia ślubu obejmuje „bratanie się”, gdy młoda para zbliżyć rodzice piją z nimi i pocałować trzykrotnie.

Kolejny dobry zwyczaj ten dzień: młodzi umieścić swoje „drzewo genealogiczne”. będzie rosnąć, symbolizujące długą żywotność i wytrzymałość nowej rodziny.

W tym dniu, dużo żartów i konkursy odbywają się na cześć przyszłych dzieci młodej pary. Na przykład, tradycyjne bochenek krojenia goście weselni wpłacić pieniądze na płytkę niebieskim lub różowym. Więc chcą para rodzić więcej synów i córek.

A młody człowiek przeżywa rolę papieża: zaproponował, aby związać czapkę, paszy, zaśpiewać piosenkę, przespacerować się z „dziecka” – w przebraniu wśród gości. „Dzieckiem” jest niegrzeczny, nie słuchać więcej i prowokuje jego „rodzic”.

można dołączyć przebrania śmieszne gości w fałszywym „młodej rodziny” scenariuszu drugim dniu ślubu. W roli „męża” doskonale nadaje się niska pulchna kobieta w człowieka garnitur, czapki i malowane wąsy. A „żona” staje się wysoki, szczupły mężczyzna, ubrany w damskie ubrania i jaskrawo pomalowane. Bardzo zabawny wygląd „baby” – zarośnięty mężczyzna z Smoczek w szyi, czapkę na głowę i pieluchy na spodniach. Ta „rodzina” może grać śmieszne sceny z życia rodzinnego, albo po prostu improwizować, zabawny i bawi gości.

Ponadto Mummers starają się zebrać więcej pieniędzy dla młodej rodziny. Na przykład, podczas imprezy umieścić miski zupy lub zupy, ale nie dają łyżkę. Goście muszą albo kupować je spróbować pyszne danie lub poprawnie odpowiedzieć na śmieszne pytania.

Cieszył się wielką aukcje sukcesu: goście zarejestrowany szampana ze zdjęciami nowożeńcy na etykiecie, okulary podpisanych przez małżonków, innych niezapomnianych pamiątek ślubnych.

I nie zapomnij, aby uchwycić całą zabawę w zdjęcie lub wideo – z powodów do śmiechu jest dużo.