351 Shares 7360 views

Podstawą do płotu – zastaw ogrodzeń długowieczności

Pojawienie się na rynku materiałów technologicznych prowadzi do zastosowania zupełnie nowych rodzajów ogrodzeń. W ten sposób fundamenty ogrodzenia zaczyna odgrywać coraz większą rolę, ponieważ od niej zależeć będzie dalszy siłę zespołu. Odpowiednio przygotowane podłoże jest gwarancja, że ogrodzenie będzie trwać kilkadziesiąt lat. ekonomiczne rozwiązanie nie wymaga podziemną część, ale również życie takiej struktury w razy mniej. Ponadto, niektóre z materiałów budowlanych, z których prowadzona jest ogrodzenie, początkowo przewiduje obecność zasady.

Jednym z najbardziej popularnych do tej pory jest podstawą pas dla ogrodzenia w postaci ciągłej wstęgi betonu. Założył się z najlepszej strony w budowie wszystkich budynków i budowli. Jej doskonała wydajność i odporność na ciężki stres pomaga chronić obiektyw przed wypaczenia. Jedyną przeszkodą może być podmokłe grunty, które nie pozwalają na stosowanie tych zasad. Ocena końcowa zależy od głębokości zamarzania i cechy konstrukcyjne budynku wzniesionym. Obecnie stosowany jako monolitycznej i prefabrykowanej ławie fundamentowej, składający się z fabryki bloczków betonowych. Jego żywotność może dotrzeć do sześćdziesięciu lat.

Na twardym podłożu za fundament ogrodzenia może być kolumnowy, gdy baza jest umieszczona pod podpory łożyskowej. Jednakże krzepnięcia gleby określa się w tym przypadku, głębokość układania. Do budowy analogów kolumnowych wsporników punkcie instalacji są wykonane otwory dla przewodów metalowych, działając jako podstawowe rozporek. Dodatkowo wytwarzać Zbrojenie ramce drucianej. W ostatnim etapie otwory są wypełnione betonem.

Ponadto, w niektórych przypadkach, fundament ogrodzenia połączeniu, jeżeli składa się z ciężkich materiałów. Oznacza to, że w normalnym tape Dodaj oparty specjalnym słupie. Dla części piwnicy obowiązkowego zestawu szalunków. Cała konstrukcja jest wypełniona betonem , tak, że nie powstają puste przestrzenie w nim. Połączone elementy obu rodzajów fundamentów nadają dużą wytrzymałość i stabilność konstrukcji. W związku z tym, poziome ruchy ziemne nie są w stanie mieć niszczący wpływ na podstawy jako całości.

Skrócić czas budowy będzie znacznie pomóc fundament ogrodzenia na palach śrubowych. Elementy te przypominają metalowa okrągła rura o specjalnej łopatki dyszę i która umożliwia przykręcenie słupy w ziemię ręcznie lub za pomocą urządzeń mechanicznych. Pale osadzone w ziemi aż do czasu są one na głębokości pół metra. Następnie komora jest wypełniona betonem, aby zapewnić dobrą stabilność. Główne korzyści z takiej bazy można uznać ekonomiczny, szybki budowy, stosowanie elementów śrubowych na glebach problemowych.