477 Shares 1042 views

Konkursy dla dzieci na przyjęcie urodzinowe – a zabawy i bezpieczny

Urodziny – jest to szczególny dzień, zwłaszcza dla dziecka, które czeka na niego z niecierpliwością, ponieważ znaczenie tego dnia, prezenty, zabawy, a goście. To wszystko prawda, ale jeśli zdecydujesz się zorganizować wakacje w domu i zaprosić najmłodszych Gości, zaliczkę należy zadbać nie tylko o menu, ale również wymyślić ciekawych konkursach na urodziny dziecka. Dzieci lubią hałasować, grać, co mogłoby doprowadzić do połamanych mebli, złamane żyrandol lub nawet kontuzji. Organizujemy konkurs na urodziny, dzieci nie będzie tylko zachęcić ciekawych rzeczy, ale także na kanał swoją energię w spokojnej oczywiście. Oto niektóre zabawne.


„Pan Planeta”

W celu organizowania konkursów dla dzieci na przyjęcie urodzinowe, proszę mieć pewne atrybuty wyprzedzeniem. W tym przypadku trzeba balony i markery. Zadaniem gry – stworzyć własną planetę i wypełnić jego mieszkańców. Aby to zrobić, jak napompować piłkę szybciej (aka planety), a następnie narysować na nim postaciami ludzi. Pożądane jest, aby trzymać się z gry na czas, rozdziela zadania 5-10 minut (w zależności od wieku dzieci). Zwycięzcą jest dziecko, które na koniec czasu będzie więcej niż tylko mieszkańców na jego planecie.

"Naryazhalka"

Konkursy dla dzieci na przyjęcie urodzinowe, można wymyślić niekoniecznie jest z wyborem ostatecznego zwycięzcę i po prostu zabawa i niezapomniany gry. Do przeprowadzenia „naryazhalki” wstępnie przygotować różne rzeczy .. klapki, chusty, spódnice, szorty, rękawice itd Dodaj to wszystko w pudełku, zamknij ją, po prostu zostawić otwór do ręki przerwy. Dziecko, które będą prowadzone, z zawiązanymi oczami. Następnie jest on umieszczony w środku pokoju, to muzyka, a inne dzieci jeździć tańca. Prowadząc wyciągnąć rękę do przodu, włożyć palec wskazujący i poruszać się w przeciwnym kierunku. Po pewnym czasie muzyka jest wyłączony. Że dziecko, które wskazał palcem jazdy, należy przejść do okna, wyciągnąć pierwszą dostępną rzeczą w zakładaniu i jechać dalej. Gra trwa tak długo, jak wszystkie elementy są usuwane z opakowania i umieścić na dzieci. Oznacza to zabawa, śmiech, dużo jasnych obrazów.

"Daisy"

Pomyśl przez wszystkie konkursy dla dzieci na przyjęcie urodzinowe, tak aby więcej dzieci mają zabawa i ruch, w przeciwnym razie będzie to po prostu nudzi. W tym przypadku, na przykład, będą musieli skręcić salta, skakać na jednej nodze, twarz i zrobić wszystko, co jest napisane w tej pracy. Do wytworzenia tej stokrotkę papieru z wielu płatków, jaka będzie liczba gości na festiwalu. Jeśli macie trochę, a następnie obliczyć dla każdego 2 lub 3 Fanta. Na rewersie zadań zapisu. Dzieci po kolei oderwać płatki i robić to, co ona mówi. Jeśli goście są zbyt małe i nie można odczytać, będzie potrzebować pomocy od osoby dorosłej, chociaż możliwe jest do reprezentowania pracę we wzorcu.

"Zoo"

Każdy uczestnik otrzymuje kartę, na której jest napisane imię zwierzęcia (jeśli dzieci nie mogą czytać, rysować go). Nie można dzielić z kimś albo powiedzieć, że istnieje niewiele zwierząt. Teraz dzieci muszą brać zakręty przedstawiające zwierzęta z pracy, a reszta musiała odgadnąć kogo są one widoczne. W przypadku starszych facetów, możemy myśleć o innych zadań na kartach. Na przykład, aby opisać je w sytuacji, w której chcesz się przedstawić.

Konkursy dla dzieci na przyjęcie urodzinowe może być bardzo zróżnicowany. Należy wziąć pod uwagę wiek odwiedzających i ich interesów. Powodzenia święto!