346 Shares 9579 views

Jak Usuwanie przedłużania włosów w domu?

Naroscheny włosy to najlepiej strzelać w miejscu, gdzie je masz zbudowany, jednak jeśli nie jest to możliwe, można je usunąć i w domu. Należy pamiętać, że jeśli usuniemy Naroscheny włosy jak u siebie w domu, do naszej dyspozycji będzie ogromna ilość zalet. Po pierwsze, nie trzeba płacić duże pieniądze dla tej procedury w kabinie. Po drugie, można zaoszczędzić czas i nie twarz nieprofesjonalny personel. Nie staraj się zaoszczędzić pieniądze poprzez tanie przedłużanie włosów. Zazwyczaj, niska cena nie gwarantuje jakości wyników.

Więc jak Usunięcie przedłużania włosów w domu. Przed rozpoczęciem procedury upewnij się, że masz wszystkie niezbędne narzędzia i materiały. Usuwanie włosów w domu, pod ręką powinny być olej roślinny, który działa jako rozpuszczalnik. Usunąć włosy mogą maskować dla skóry tłustej lub suche włosy. Rozważmy kilka sposobów.

Pierwszy sposób. Wziąć olej i umieścić go na górze kapsuły. Olej musi być pozostawiona przez pięć godzin lub dłużej. Następnie delikatnie przeczesać włosy. Jest jedna wada – kiedy ta procedura i stracił swoje własne włosy.

Drugim sposobem Usuwanie przedłużania włosów w domu jest użycie specjalnego żelu, który usuwa keratynę kapsułkę. należy wykonać następujące czynności: Zastosuj kapsułki żelowe, funt i trzymać przez pół godziny. Po tym, kładziemy maska do włosów suchych i czekać kolejne pół godziny. W celu zmiękczenia kapsułki, należy je trzymać w zimnej wodzie przez 20 minut, po czym, uzbrojony z grzebieniem, usunąć Naroscheny włosy, pomagając sobie palcami.

Trzecia metoda odnosi się do włosów, które były naroscheny ze specjalnym klejem. Wstępie, że sam nie jest łatwe do zrobienia tej procedury. Więc jak Usunięcie przedłużania włosów w domu. Po 4 miesiącach klej traci swoje właściwości i jest łatwy do rozpuszczenia. Aby usunąć potrzebę stosowania na włosy z oleju łopianu i pozostawić go tam przez godzinę 4. Po że włosy muszą być dobrze rozczesują. Jeśli sztucznych włosów, łatwo poddają się takiej operacji.

Czwarty sposób. Kiedy włosy budynku za pomocą specjalnych uchwytów przy użyciu japońskiej technologii. Nałożyć na olej łopianu włosy i pozostawić na 3 godziny. Następnie za pomocą szczypiec delikatnie przełamać kapsułkę i usunąć włosy.

Piąta metoda. Do usuwania włosów, która została naroscheny gorąco lub zimno sposób, apteki trzeba kupić Remover Gel – narzędzie, które usuwa Naroscheny włosy. Stosowany jest przy skrzyżowaniu włosy i pozostawić na 10 minut, a następnie podjąć grzebienia z szerokimi zębami i przeczesać włosy.

Tak, jesteś zaznajomiony z kwestii, w jaki sposób Usuwanie przedłużania włosów w domu. Wszystkie metody, które pomagają usunąć Naroscheny boli włosów oraz własną rękę, więc niektóre z nich zostaną również utracone. Przed przystąpieniem do takiej kluczowej operacji, trzeba znaleźć sposób na budowę, który jest używany w twoim przypadku. Po przeprowadzeniu tej procedury, należy pieścić włosy inny odżywcze maski.