882 Shares 2859 views

„Kamczatka” – dziecięca kreatywność i wyjątkowy obóz wakacyjny

Co zrobić z dzieckiem w czasie wakacji? Ta kwestia jest istotna dla większości rodziców uczniów. Dom we wsi jest dzisiaj nie każda rodzina i zapewnić, że pobyt dzieci na świeżym powietrzu chcesz. Świetna opcja – „Kamczatka”, obóz dla dzieci, gdzie można nie tylko odpocząć, ale także wiele się nauczyć.


Idea twórczego obozie

Nazwa „Kamczatka” otrzymał ze względu na swoje położenie w czystym i niezwykle malowniczej dzielnicy rejonie Pskowa. Dziewicze łąki, wysokie wzgórza, lasy iglaste i czyste naturalne jezioro. To właśnie te dzieciaki zobaczyć piękno przychodzi do odpoczynku w obozie. Młodzież mieszka w namiotach, ale w tym samym czasie korzystać z wielu korzyści płynących z cywilizacji. Są dobrze wyposażone toalety i prysznice, jadalnia, jeśli chcesz, można znaleźć miejsce, gdzie dobry sygnał telefonii komórkowej. „Kamczatka” – obóz, umożliwiając ich talenty i rozwinąć wiele cech osobowych. Koncepcja opiera się na obóz minimalnej liczbie ograniczeń i zakazów w połączeniu z maksymalnych możliwości autoekspresji.

Infrastruktury i reżim w obozie

Podczas jednego biegu obóz letni może pomieścić około 90 dzieci (liczba ta zmienia się co roku). Relax w „Kamczatce” są nastolatków w wieku 12-16 lat. W tym czasie jednostki 12-14 osób utworzyło zmian. Wszystkie grupy w różnym wieku. Każda jednostka posiada dwa doradców, nauczycieli nauczania o wysokiej specjalizacji. Dzieci śpią w namiotach dla 2-4 osób i są wyposażone we wszystko co niezbędne: pianek, śpiwory i poduszki. „Kamczatka” – obóz, gdzie można odpocząć w przyrodzie, nie rezygnując z zalet nowoczesnej cywilizacji. Dzieci mają swoje cztery posiłki w jadalni, są toalety, prysznice, suszarnia na mokre ubrania. Obóz ma elektryczności i centrum medyczne działające przez całą dobę. Jest też sauna i sceną dla wydarzeń.

Co stanie się z dziećmi w czasie wakacji?

Ludzie, którzy stworzyli obóz dla dzieci „Kamczatka”, starał się zorganizować najbardziej prosty i twórczego środowiska. W przeciwieństwie do innych baz danych letniego wypoczynku dla dzieci jest demokracja. Doradcy komunikować się z dziećmi na równi, a każdy dzień nie jest malowany przez minutę. W obozie nie ma nawet konkretny czas na spoczynek. Dzieci mogą iść spać, kiedy chcą, ale dokładnie o 9.00, wszystko musi być obecny na linii rano, w przeciwnym razie drużyna otrzyma punkty karne. Jaki jest pożytek z takiego szkolenia? Po prostu, przedstawiciele udział obóz osobistych doświadczeń: im mniejsze dziecko do tworzenia reguł i zakazów, tym bardziej, że obserwuje i staje się bardziej świadomy i odpowiedzialny. Dzieci Kreatywne Obóz „Kamczatka” oferuje swoim najmłodszych unikalny program na codzień. Ponadto, każde dziecko uczestniczy we wszystkich rodzajach działalności. W czasie pobytu w obozie dzieci usunięcia tych filmów, sztuk teatralnych i uczyć się nowych piosenek, uprawiać sport, nabyć umiejętności nawigacji w nieznanym terenie i przetrwanie w naturze.

Jak dostać się do „Kamczatka”?

Camp dla dzieci zaczęło się od pracy z grupą entuzjastów. Pierwsi goście byli dziećmi przyjaciół i znajomych twórców. Dziś, aby dostać się do „Kamczatka” może być nie tylko znajomy. Obóz pracuje podczas letnich i jesiennych ferii szkolnych. Jedna zmiana trwa 10-12 dni. Odpoczynek w obozie opłaty, z 20 tysięcy rubli na zmianę. W cenie wliczone: pobyt dziecka w „Kamczatka” i uczestniczyć we wszystkich rodzajach działalności, zapewniając niezbędny sprzęt turystyczny, transfer z Pskowa. Wczasowicze z innych regionów dostać się do Pskowa lub obozie sam. Aby zarezerwować bilet, skontaktuj się osobiście z „Kamczatka” z góry.

Wskazówki do obozu „Kamczatka” z Pskowa lub Moskwie

Każdego roku Summer Camp „Kamczatka” staje się coraz bardziej popularny wśród dzieci i rodziców z sąsiednimi regionami. Mieszkańcy stolicy Rosji w tym roku można kupić bilety z transferu z dworca leningradzkiego. Dzieci w towarzystwie doradców do Pskowa dotrze pociągiem, a następnie zostaną dostarczone do obozu. Opłata w tym przypadku jest pobierane oddzielnie. Psków mieszkańcy mogą skorzystać z bezpłatnego transferu do obozu. „Kamczatka” jest zaledwie 35 kilometrów od miasta. Jeśli chcesz wnieść swoje własne dziecko w obozie, poprosić o dojechać z organizatorów.

Obóz „Kamczatka” (Psków): Liczba Rodzice

Co mówią o twórczym obozie rodziców dzieci, którzy mieli tam? „Kamczatka” – to miejsce szczególne dla aktywnych dzieci. Najprawdopodobniej nie będzie odwoływać się do każdego dziecka. Jeśli dzieci są przyzwyczajeni do komfortu, nie różnią się niezależność, być może, jest wybrać zwykły obóz dla letnich wakacji. „Kamczatka” – obóz, który jest idealnym miejscem na relaks twórczych fidgets. Jest doskonała samemu poczuć towarzyskie dzieci z różnych zainteresowań i hobby. Wychwalał obóz dla twórczego podejścia do edukacji i szkoleń, a także wyjątkową atmosferę. Jeśli chodzi o warunki życia – nie lubią wszystkich rodziców. Niezależnie od warunków pogodowych dzieci mieszkają w namiotach. Każde dziecko w spokoju oglądać swoje ubrania i rzeczy osobiste. W tej podróży jest pożądane, aby pomóc podnieść rzecz dzieci. Pamiętaj, aby podać bardziej ciepłe ubrania i kilka par wygodne buty. A co zrobić same dzieci o pobyt w „Kamczatka”? Ten obóz nie jest w stanie pozostawić nikogo obojętnym dziecko. Większość facetów, którzy byli z nim, prosimy rodziców, aby przejść ponownie.