824 Shares 2559 views

Opryskiwacz OP-2000: Cechy, cel.

Opryskiwacz OP-2000 – jest jednym z elementów wyposażenia, które jest powszechnie stosowane w rolnictwie.


Korzystanie z opryskiwacza

Zaprojektowane i ta maszyna jest używana jako pistoletu na dużych pól i ogrodów kwiatowych, winnic, itp Głównym zadaniem tego urządzenia jest nawadniania gleby, a także rosnącą zieleń na nim cennych substancji, w celu ochrony roślin przed szkodnikami. Ważne jest, aby pamiętać, że stosowanie opryskiwacz OP-2000 może być w niemal dowolny klimat i położenie geograficzne. Ponadto, urządzenie może zatankować żadnych pestycydów, które są przeznaczone do ochrony roślin.

Jedynym ograniczeniem dla zastosowania tej techniki jest górzysty teren, gdzie stoki przekraczać znaku 7 punktów. Sukces zastosowania tej techniki jest w dużej mierze uzasadnione przez fakt, że ma specjalną konstrukcję. Rozpylacze, które jest model pozwala na zaopatrzenie i spray łodygi roślin i pozostawia wymagane zawiesiny, emulsje lub pestycydów.

Najczęściej technika jest używana do nawadniania upraw polowych. opryskiwacze do nawozów Kanał OP-2000 odbywa się precyzyjnie odmierzonych ilościach, co oszczędza maksymalnych zasobów i nawadniać maksymalną powierzchnię.

Co to jest technologia

Jak w przypadku każdej innej technologii, ten projekt ma duże elementy techniczne, które są fundamentalne.

  • Pierwsze i najważniejsze jednostka – jest Oczywiście konstrukcja nośna. składa się ze stojaka, który zapewnia zamocowanie innych elementów, jak również od pręta do zbiornika polietylenowego.
  • Dalej znajduje się agregat pompowy. Opryskiwacz Pompa posiada dwie funkcje – wlotu i wylotu. Ponadto, pompa wyposażona w filtry, a także regulatory dystrybucyjne, które są wyposażone w manometr, przeznaczone do regulacji ciśnienia.
  • Jeżeli pierwsze dwa składniki stanowią podstawę maszyny i jej organów, dysze natryskowe – to organy robocze, które są opryskiwane rośliny.

Zasada działania

Zasada działania opryskiwacza OP-2000 jest dość proste i jednoznaczne. należy wyjść z tego, że, kiedy urządzenie wykorzystuje 3-stopniowy szybkość filtracji cieczy do natrysku. To jest technika ma co najmniej trzy dodatkowe filtry.

Warto również zauważyć, że za opiekę nad właściwym i długoterminowej należy wziąć pod uwagę jego pracę na powłok antykorozyjnych z obszarów, przez które ciecz przechodzi. To musi być zrobione z tego powodu, że pestycydy lub jakiekolwiek inne mieszanki, która roślina proces, dość agresywne, a zatem są w stanie dość szybko zniszczyć metalowe części maszyny, jeżeli nie są one chronione lub słabo chronione.

Można używać prawie każdy ciągnik, aby przenieść i kontrolować technikę. Sterowane bezpośrednio rozpylać wysięgnik może być za pomocą urządzenia hydraulicznego.

parametry techniczne

Opryskiwacz ten model posiada specjalny mechanizm, który umożliwia osobie, aby zmienić ustawienie wysokości baru w dysze do rozpylania nawet podczas ruchu maszyny. Minimalna wysokość 0,5 m i nie więcej niż 1,8 m.

Ponadto, pojemność zbiornika opryskiwacza wynosi 2000 litrów. Ponadto dwa mikser wtrysku ustawiony na jego dnie. Ich celem – jest utrzymanie stężenia, przy danym poziomie mieszanin pracy. Nawet tutaj jest pewna stabilizacja systemu ramienia natryskowego. W przypadku kolizji z przeszkodami, pręt może różnić się od pola docelowego o 15 stopni i 45 stopni pionowym poziomych. Po przeszkoda została pokonana, pasek wraca do swojej pierwotnej pozycji.