153 Shares 8069 views

Tatiana Mikhalkova: biografia i życie prywatne (zdjęcie)

Dziś małżeństwo Nikita i Tatyana Mikhalkov wyglądają jak jeden. Bliscy przyjaciele nie mogą sobie nawet wyobrazić osobno. Pomimo długiego małżeństwa, udało im się zachować miłość i szacunek dla siebie nawzajem. Oni, ich dzieci i wnuki są doskonałym przykładem przyjaznej rodziny.

Jak to się zaczęło

Tatyana urodziła się w 1947 r. W lutym 14 lutego na terytorium Niemiec w mieście Saalfeld. Spędziła całe dzieciństwo i młodość w Voronezh. Po ukończeniu studiów przyjechała do Moskwy, wstąpiła do Instytutu Języków Obcych i z powodzeniem ukończyła studia. Przez chwilę pracowała jako tłumaczka.

Tatiana Mikhalkova nie zawsze była sławną osobą. Prawdopodobnie, czterdzieści lat temu, nigdy by się nie przypuszczało, że jej życie byłoby tak. Tatiana Shigaeva (jako jej nazwisko brzmiała przed małżeństwem) marzyła o zostaniu modelem. Miała w tym celu wszystkie dane. Tatyana Mikhalkova, wysokość, waga (172 centymetry i 47 kilogramów), która nie mogłaby lepiej nadaje się do tej pracy, mogłaby pochwalić się szczupłymi, długimi nogami, idealnymi formami, a przede wszystkim typowym słowiańskim wyglądem.

Szanse spełnienia jego marzenia i całkowite zmienić jego życie wydarzyły się zupełnie niespodziewanie. Raz, chodząc po Kuznetsky Most, zobaczyła ogłoszenie o zestawie modeli. Na co szczególnie nie mając nadziei, Tatyana dotarła na określony adres. Jej wygląd natychmiast pod wrażeniem komisji selekcyjnej. Otrzymała pożądaną i ciekawą pracę. To była słynna Dom Modelów, jedyna w kraju, która ma pozwolenie na wyjazd za granicę.

"Nie urodzaj się pięknie …"

Nadzwyczajny wygląd i bogaty wewnętrzny świat dziewczyny pomogły jej wejść na drabinę kariery. Tatyana Mikhalkova wielokrotnie reprezentowała kraj za granicą. Niewiele zostało uhonorowanych tym zaszczytem.

Dziewczyna miała wielu wielbicieli z najbardziej zróżnicowanych warstw społecznych. Jednym z najbardziej żarliwych był słynny projektant mody Wiaczesław Zaitsev. Widział w swoim "nieludzkim" pięknie i nie mógł już tego zapomnieć. Tatiana Mikhalkova w młodości regularnie uczestniczyła w pokazach niesamowitych i odważnych kolekcji mistrza.

Dlaczego kariera nie wyszła

Pomimo zawrotnego wzrostu, kariera młodego modelu nie osiągnęła wysokiego poziomu. Rzecz jest, że spotkała jej miłość. Podczas premiery filmu "Telegram" Rolan Bykov poznała Nikitę Mikhalkowa. Był kiwającym reżyserem i bardzo uwodzicielskim młodzieńcem. Lubił dziewczynę tak bardzo, że spotkanie zostało zorganizowane natychmiast.

Młodzi ludzie musieli iść do restauracji. Przyszła żona Nikity Mikhalkov Tatiana starannie przygotowała się na to wydarzenie. Pomogła jej dziewczyna – modele. Na twarzy nakładano grubą warstwę makijażu, na oczy – niebieskie strzały i fioletowe cienie, na wargach – szkarłatną szminkę. Obraz zakończył się stylem biciem w stylu Bridget Bordeaux. Wy możecie wyobrazić sobie, co niezatarte wrażenie młode piękno zrobione na młodego reżysera. Widząc Tatianę natychmiast wziął ją do umycia. Był tak zdecydowany, że dziewczyna zginęła. Jednak to zachowanie nie naruszyło jej wcale, a wręcz przeciwnie, podbiło to. Była pochłonięta pragnieniem Mikhalkova, by zobaczyć ją z prawdziwego zdarzenia, bez upiększania się i kobiecych sztuczek.

Opiekun serca

Kariera Tatyany jako modelu dobiegła końca. Wkrótce młody i obiecujący reżyser zaproponował jej ofertę i nie mogła odmówić. Ożenili się. Mój mąż nie chciał, żeby pracowała. Jego zdaniem, kobieta powinna dbać o dom, o mężu, wychować dzieci. Ale nie działa. Był bardzo uparty w swych przekonaniach, a Tatiana nie miała innego wyjścia, jak tylko je zaakceptować.

Wkrótce mieli dzieci. Ich wychowanie także zajmowało małżonek. Według jej męża, w tej rodzinie nie ma miejsca dla nijaków i innych rzeczy. Tymczasem Tatiana zawsze była w domu przez cały czas. Była przyzwyczajona do burzliwego życia, pełnego wydarzeń, a w czterech ścianach jej ucierpiała.

Dzięki pozostałym związkom i niezaprzeczalnym pięknym czasoprzestrzeni wyszła na podium. Nawet ciąża nie stała się przeszkodą. W tym czasie moda była trapezoidalną sylwetką, która doskonale ukryła zaokrąglony żołądek. Ona kontynuowała pracę do siedmiu miesięcy. Jednak wkrótce, a ta działalność się skończyła. Tatyana Mikhalkova poświęciła się domowi i rodzinie, a także młodemu mężowi – do kina.

Własny biznes

Kiedy dzieci dorastały, nadszedł czas na powrót do pracy. Tatiana Mikhalkova, której biografia jest bardzo fascynująca, założyła fundację charytatywną o nazwie "sylwetka rosyjska". Jego zadaniem było pomóc młodym i utalentowanym projektantom mody. Dzięki temu wielu znanych ludzi w modzie zdecydowanie deklarowało siebie. Sama Tatiana regularnie podróżuje po całym kraju w poszukiwaniu nowych pomysłów i projektantów mody. Naprawdę lubi pomagać młodym talencie, takim jak ona była kiedyś.

Najpierw rodzina

Pomimo ciągłego zatrudnienia, Tatyana Mikhalkova płaci najwięcej dzieciom i sławnemu mężowi. Trzymaj kadzielnicę w gwieździstym domu – to nie jest łatwe. Jednak Tatiana z powodzeniem radzi sobie z tym. W wywiadzie mówi tylko pozytywnie o swoim mężu. Mówi, że ma złożony charakter i niełatwo mu mieszkać. Jednak wszystkie jego decyzje i słowa nigdy nie są wątpliwe.

W rodzinie przyjmuje się wzajemne zaufanie. Wszelkie podejrzenia co do małżonków są obraźliwe. Tatiana jest uwiedziona przez kreatywność jej męża. Zawsze gorliwie chroni go przed wszelkimi krytykami. Jest również wiarygodnym adwokatem dla swoich dzieci i wnuków. Jest cudowną matką i babcią. Przyjeżdżają do niej ze swoimi kłopotami iz pewnością popierają wszystkich najbliższych.

Rocznica

Nie tak dawno temu Tatiana świętowała swoją rocznicę – 65 lat. Obchodził całą rodzinę. Jako goście zaproszeni byli słynni ludzie stolicy. Wśród nich – kompozytor Eduard Artemiev, Jurij Nikołajew, gubernator Boris Gromov i wielu innych. Wszyscy uczestnicy zauważają serdeczność i życzliwość gospodarzy. Przyjaciele i bliscy pamiętali przypadki z życia rodziny. Wszyscy pamiętają fakt, że Tatyana była pierwszą w Związku Radzieckim, aby ośmielać się nosić maxi spódnice i szorty. Była bardzo szczęśliwa. Wszyscy byli pochlebi. Ponadto Tatiana daje radość, że w ostatnich latach jej rodzina wzrosła znacznie w rozmiarze.