92 Shares 1393 views

Oceny klimatyzacyjne Niezawodność: przegląd modeli, cech, producentów i opinie

Jeśli zdecydowaliśmy się na typ klimatyzatora i zorientowali dla samych dopuszczalnym urządzeniem zasilania, można przejść do następnego (najtrudniejsze) krok – wybór marki. Nie można dać jednoznacznej lub konkretne zalecenia, ponieważ cechy wyróżniające między klimatyzowany w tej samej grupie cenowej nie jest krytyczna.


Niemniej jednak, należy zaklasyfikować popularnych marek i modeli pod względem niezawodności i oczywiście koszty. W celu ułatwienia w nawigacji, zebraliśmy listę najlepszych klimatyzacji dla mieszkania, biorąc pod uwagę opinie ekspertów w dziedzinie i opinie zwykłych właścicieli tych urządzeń.

Które są sprzedawane w sklepach

Liczba firm reprezentowanych na naszym rynku rośnie z każdym rokiem. Ale jest pewien wyjątek: to liczba tego rodzaju producentów sprzętu praktycznie niezmienione. Nowa marka – to tylko marki OEM. Mówiąc najprościej – montaż na zamówienie na terenie niezależnych producentów. Liderzy produktów OEM nie ukrywają ich zakres i znanych dystrybutorów. Są trzy główne gigant, który jest prawie całkowicie kontrolowana przez rynek chiński – Gree, Midea i Haier. Jeśli urządzenie zostało zebrane na mało znane i małej fabryki, potem mogą pojawić się problemy z jakością zebranych przedmiotów.

Oceny klimatyzacyjne i podobny sprzęt jest renomowane firmy, które uczyniły sobie markę na rynku globalnym. Ale coraz częściej obserwuje się niepokojący trend: firm chcących zajmować wszystkie segmenty rynku, wydane pod nazwą tej marki są kilka linii urządzeń, które różnią się pod względem niezawodności, funkcjonalności i ceny. W związku z tym, istnieją przypadki, gdy klimatyzator z budżetu szacownej marki mogą być nie tylko tańsze, ale coraz gorzej funkcjonalna seria chińskich produktów na tej samej płaszczyźnie.

W związku z tym dokonać oceny klimatyzatorów pod względem niezawodności i jakości stał się bardzo problematyczne, dlatego znacznie łatwiej przylegają do następnego poniżej wskazanej klasyfikacji, który pokazuje bardziej realistycznej sytuacji.

Klasa Premium

Ta klasa modelu może być opisana jako „pierwszej grupy niezawodności.” Tutaj widzimy japońskich firm, które mają długą historię badań naukowych w dziedzinie urządzeń HVAC, wraz z własną produkcją i zorganizowanego systemu kontroli jakości, ze względu na lokalizację rurociągu. Warto zauważyć, że obecność własnych roślin i rurociągów nie kolidują z tych marek składać zamówienia na zewnętrznych fabryk-partnerów.

klasa średnia

To jest „druga grupa niezawodności” i oceny klimatyzatorów są już całkiem inny plan. Tutaj umieszczone są bardziej lub mniej znane marki, które mają długie i blisko współpracuje z rynku HVAC, zbieranie przedmiotów jak własnych fabryk, jak również za pośrednictwem osób trzecich fabryk partnerów.

Podklasa ta Firmy zwracają wystarczającej uwagi na jakość produkowanych jednostek w swoich fabrykach, wraz z kontrolą partnerów linii przenośnika. Może to również obejmować wyżej wskazanych marki OEM, których produkty nie są zadowalające pod względem pochodzenia i jakości.

klasa budżet

„Trzecia grupa zaszeregowania” składa się z nowymi firmami i znanymi markami OEM, które są zamaskowane jako rzeczywistych producentów. W tym przypadku, być dowolny odżywka ocena jest bezcelowe, ponieważ prawdziwi producenci tych urządzeń jest bardzo trudna do ustalenia. Zbiór elementów, które zostały zebrane w wielu chińskich małej fabryki, dobrze, nic nie może zagwarantować przyzwoity albo przynajmniej stabilnej jakości, więc przy obliczaniu takiej klasy nie jest warte podjęcia.

Rozważymy rating klimatyzatorów w mieszkaniu na wiarygodności premii i klasy średniej, ponieważ opcje budżetowe zbyt trudne do oszacowania (brak stabilności, nie ma informacji na temat producenta).

Model Przegląd

Rozważmy każdy pojedynczy model jest bardziej szczegółowy. Urządzenia klimatyzacyjne ocena niezawodności otworzyć następujące jednostki:

  • Electrolux EACM-10DR / N3.
  • Ogólny klimat GCP-09ERC1N1.
  • Toshiba RAS-10N3KVR-E.

Electrolux EACM-10DR / N3

Jest to dość popularny przenośny model klasy średniej, który cieszy się znakomitą popytu wśród rosyjskich konsumentów. Sądząc po opiniach właścicieli, nawet jeśli jednostka powoli, ale całkiem ładny chłodny pokój. Również właściciele twierdzą, że możliwość wykorzystywania pofałdowania w ścianie lub oknie można ustawić stałą i piękne „wlać” go do projektu pokojowej.

Ranking klimatyzatorów w mieszkaniu, ten model został rozbudowany ze względu na jego praktyczność, przenośności i wysokiej jakości montażu, co jest rzadkością dla przenośnych urządzeń w swojej klasie. Ponadto seria doskonałą wydajność Niezawodność, modele mogą być obsługiwane za pomocą pilota, a to wszystko sumuje się ceny bardzo demokratyczny. Szacowany koszt – 18 000 rubli.

Ogólny klimat GCP-09ERC1N1

Jest to najlepszy pokosu (ocena premia) w segmencie mobilnych urządzeń klimatycznych. Model posiada przyjemny i uniwersalny design, który pasuje do nowoczesnych wnętrz każdego typu. Urządzenie jest wyposażone w duży, jasny i wyraźny wyświetlacz, możliwe jest zamontowanie pofałdowanie dla stanu ustalonego i jest pilot zdalnego sterowania.

Właściciele w swoich odpowiedziach oceniano schludny i ładny model projektowania, a także performance. Niektórzy użytkownicy zgłaszali drobne wady, takie jak hałas, krótkie pofałdowania i że woda jest zbyt często odrzucane. Szacunkowa cena – 22 000 rubli.

Toshiba RAS 10N3KVR-E

Przetwornica system grzewczy (ściana split) premia od znanego i wiarygodnego producenta. Wzór sprawdza się w trybie chłodzenia, wentylacji, ogrzewania i ma doskonałą automatyki. wysokie filtry sprawności dla dokładnego oczyszczania powietrza są wyposażone w strukturze.

Wśród zalet właścicieli modelu powiedzieć gospodarki, brak hałasu, przyjemnym i przyjaznym, kolorowym wyświetlaczu, a także piękne i jednocześnie elegancki wygląd. Urządzenie jest wyposażone w moduły autotestu i ma szerokie funkcjonalnej (filtr plazmowy, opróżniania, jonizator itd.).

Pomimo sukcesu tego modelu, w ich opinii właściciele mówią niektóre z jego niedociągnięć: brak podświetlenia na pilocie, niewygodnego regulacji żaluzji pionowych (tylko ręcznie), brak aktualnej temperatury czujnika. Wiele przeraża cenę, ale eksperci uważają, że seria z RAS „Toshiba” – to jest prawie idealne połączenie wartości i wpływu, gdzie pierwsze miejsce jest jakość i niezawodność konstrukcji słynnej i prestiżowej marki. Mimo wyżej wymienionych wad, model cieszy się znakomitą popyt wśród konsumentów krajowych.

Szacunkowa cena – 45 000 rubli.