257 Shares 5182 views

Wysokość Volochkova przyniósł go z Teatru Bolszoj?

O skandalicznym balerina Anastazja Wołoczkowa nie przestają niekończące się plotki. Jednym z najbardziej popularnych pytań, które mają odpowiedzieć w rozmowie z aktorką – dlaczego opuściła Teatr Bolszoj? Istnieje wersja, że powodem Volochkova wzrostu. Ta sama aktorka uważa, że niesprawiedliwie traktowani.


koledzy stadium często zasugerował, że wzrost Volochkova jest zbyt wielki dla baletnicy. Oczywiście, że miał trudności z doborem partnerów. I pomimo wszystkich zaliczek, aktorka musiała opuścić Teatr Bolszoj. Dla tych, którzy nie wiedzą, jak wysoki Volochkova: 171 cm, waga 55 kg. Daleko od dodając miniatury dla baletnicy, ale po kolei.

Gdy trochę Nastya przyszedł do baletu „Dziadek do orzechów”. Zainspirowany co widział, to wyraźnie zdecydował się na siebie, że będą tańczyć na scenie. Jej marzenie się spełniło. Volochkova ukończył z wyróżnieniem Szkołę Baletową i dołączył do Teatru Maryjskiego.

Według niektórych informacji, dostać się do Maryjskiego, a następnie do Grand pomógł jej połączenia i pieniądze bogatych kochanków, ale wszystkie te pogłoski tancerka zaprzecza. Po krótkim pobycie w Big Volochkova łapie serii skandali, zwolnień i redukcji z sądu.

Ostatecznie wzrost Anastazja Wołoczkowa pozbawiła ją nowej umowy. W 2003 roku ostatecznie zerwała z więcej, a sprawy sądowe nie zakończył na jej korzyść. Nie znalezienie porozumienia z kierownictwem teatru, w 2003 roku, Anastasia jest członkiem partii „Jedna Rosja”.

Aw 2004 stał się primabalerina Baletowej Teatru Krasnodar, istnieje jakiś powód wzrostu Volochkova nie był przeszkodą dla realizacji głównych partii. Równolegle, zaczyna działać w filmach. Pierwszy film staje się „miejsce pod słońcem”, a następnie opuścić taśmę z jej udziałem „Black Prince” i „nie rodzi się piękne.” Aw 2005 jest ważnym wydarzeniem w życiu gwiazdy – światło wydaje córkę Ariadne.

Ale tu jest życie osobiste utalentowanych aktorek, tancerzy i zdziecinniałego matka od dawna nie wychodzi dobrze. Sensacyjna w 2007 wspaniały ślub, który zawołał wszystkie media, ostatecznie zakończyło się rozwodem. Mąż Igor Wdowin poszedł porozmawiać z Anastasia po rozwodzie, a ona Volochkova powiedział o ich „niekończące się przyjaźń.” W 2009 roku ponownie baleriny głośno deklaruje się, ale bardziej w oryginalny sposób. Ona stara się o udział w wyborach mera Soczi. Ale to nie przejdzie nawet rejestracji na tej podstawie, że nie wskazują na ich wiek. Jednocześnie artysta opuszcza teatr trupy Krasnodar – a powodem nie jest to wzrost Volochkova określenie „choroba gwiazda”.

W ostatnich latach, nie przestają skandale wokół osobistego życia byłej baletnicy. Sam Volochkova prowokuje ich wygląd, układanie sieci w nagich zdjęć na wakacjach. Według niej, więc ona „zamyka” Paparazzi tlenu. Jednakże, tym bardziej wydaje się szyderczo.

Pomimo faktu, że życie Nasty nie jest powiązany z baletu, wygląda całkiem zadowolony. Jej otoczenie wiąże nastrój z nową powieścią, śruba z słynnego piosenkarza Nikolai Baskov. Charming blondynka, jak zawsze, wyparł wszystkie plotki, mówiąc, że wygrzewa się uwagę wielu ludzi.