775 Shares 5991 views

Impotencja – cios poniżej pasa


Zasadniczo, zaburzenia erekcji jest niemożność osiągnięcia lub utrzymania erekcji go. Zaburzenia erekcji lub, innymi słowy, impotencja u mężczyzn może wystąpić w każdym wieku. Niestety, impotencja oszczędza nikogo – ani młodzi, ani starsi. Według statystyk, około 52 procent wszystkich zdiagnozowanych przypadków zaburzeń seksualnych w wieku od czterdziestu do siedemdziesięciu lat.

Aby rozpocząć leczenie zaburzeń erekcji, należy najpierw zrozumieć jego przyczyny i zidentyfikować czynnik, który spowodował chorobę. Ten – nie tylko puste słowa, gdyż zaburzenia erekcji – nie zawsze jest to problem tego, co nazywa się „ciało”. Tak około czterech z pięciu impotencji spowodowane natury organicznej, na przykład chorób, sercowo-naczyniowe lub wewnątrzwydzielniczych. Ta forma jest nazywany „organiczny impotencja”. Jednak w pozostałych 1 na 5 przypadków zaburzeń erekcji, korzeń leży w niektórych zaburzeń psychogennych, a to – „psychiczną niemoc”.

impotencja organiczny zaczyna stopniowo i charakteryzuje się brakiem nocnych i porannych spontanicznych erekcji. W tym przypadku, libido i wytrysk są normalne. Psychologiczne impotencja samo dzieje się nagle i dalej następuje w ściśle określonych warunkach. W tym samym czasie nocy i rano spontaniczne erekcje są zapisywane. Jest oczywiste, że ani w tym, ani w drugim przypadku człowiek nie staje się łatwiejsze. Strajki impotencja nie tylko na zdrowie mężczyzn, ale również dla jego poczucia własnej wartości, nie wspominając o związkach i tak dalej. Wielu mężczyzn wstydzą się otwarcie zaburzenia erekcji, a do najgłębszego żalu, nie spieszy się na leczenie do ekspertów, licząc na nagłym, nieoczekiwanym i przypadkowym uzdrowienia, tracąc cenny czas potrzebny na leczenie. tam tak, że leczenie impotencji – wielu nawet nie wie, co jest zapobieganie impotencji!

Ale środki zapobiegawcze nie zaszkodzi zrobić z tego lub z innej formy impotencji. Jednym z najbardziej skutecznych, a jednocześnie proste środki zapobiegawcze … jest uważana za racjonalną organizację porządku, że jest najlepszym kandydatem na to przemienności wypoczynku i pracy. I dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich systemów organizmu bardzo ważne jest, aby naprzemiennych okresów obciążenia z okresami odpoczynku. W tym kontekście szczególnie ważne, zdrowy sen, jak to zostało osiągnięte za pomocą pełnego odpoczynku mózgu, układu nerwowego i mięśni. Jeśli wystarczająco przewlekle sen, to prędzej czy później się zmierzyć z konsekwencjami braku snu, a mianowicie wyczerpania układu nerwowego i podważają zdrowia w ogóle, że nie ma wątpliwości, mają bezpośredni wpływ na siłę. Uważa się, że zdrowy sen jest najlepiej iść do łóżka przed północą. Również użyteczne są uznawane i wędrówek na świeżym powietrzu przed pójściem do łóżka. Jeśli mówimy o wysiłku fizycznym, korzystnego wpływu na moc możności, należy wymienić następujące: podniesienie walking kolana wysokie, bieg w miejscu, przysiady i stres i rozluźnić mięśnie intymnych.

Jednakże, istnieje wiele innych powodów, jak również przyczyną problemów z potencją. Jako przyczynę impotencji, można wymienić choroby, takie jak cukrzyca, oraz chorób zapalnych, układu moczowo-płciowego, zaburzenia hormonalne i zmiany naczyń narządów płciowych. Ponadto negatywna rola odgrywana przez depresja, stres, podejmowanie pewnych leków, operacji na narządach miednicy i uraz prącia.