445 Shares 1807 views

Aktor Matt Bomer: filmografia, w roli głównej

CIA agent, bogaty człowiek, oszust, romantyk – prawie nie ma roli, jaką Matt Bomer nie potrafi obsłużyć. Filmografia 38-letniego aktora ze Stanów Zjednoczonych w tej chwili zawiera nieco ponad 20 filmów i seriali. Jego droga do sławy była wystarczająco długa, ale młody mężczyzna zdołał ją pokonać. Co było znane o jego życiu i odgrywało role.


Informacje biograficzne

Aktor urodził się w 1977 roku w małym miasteczku w sąsiedztwie Houston. Jego ojciec był byłym piłkarzem, dość znanym w swoim czasie. Możliwe, że to właśnie od papieża chłopiec miał pasję do piłki nożnej, podczas lat szkolnych nie tylko rówieśnicy, ale także starsi faceci mogliby z nim rywalizować. Jednak pragnienie pojawienia się w kinie było silniejsze niż chęć zostania sportowcem.

Rodzice nie traktowali poważnie zamiaru zostania gwiazdą filmową, którą Matt Bomer określił. Filmografia aktorki nie byłaby rozpoczęta, gdyby nie jego wytrwałość. Pierwsza rola, jaką udało mu się zdobyć w wieku 24 lat, biorąc udział w filmie telenovela "Wszystkie moje dzieci". Bohaterem Matta był Jan Kipling. Ciekawe, że seria została pokazana od lat 70-tych.

Matt Bomer: Gwiezdna reżyseria

Udany debiut pozwolił aktorowi na odgrywanie ról w innych telenovelach, ale przez długi czas pozostawał epizodyczny. Dramatyczny thriller Illusion of Flight, w którym wystąpił Matt Bomer w 2005 roku, również nie zmienił sytuacji. Jego filmografia nabrała obrazu, w którym grał wraz z gwiazdami takimi jak Jodie Foster i Sean Bean. Ale sława nadal nie przyszła do niego.

Kolejny pełny projekt okazał się porażką. W masakrze w Teksańskim Piłą mechaniczną główny aktor wreszcie dostał jedną z głównych ról. Niestety, horror nie powiódł się w kasie, a na niego padł fałszywy krytyk. Sam Bomer później z żalem wspomniał o nieudanym obrazie, o tym, jak przygotowywał się do strzelaniny. Przez kilka dni poświęcał na oglądanie horrorów, oceny działania postaci, ucieczki od maniaków i potworów.

Mini-series "Missing" – następny teleprojekt, w którym grała Matt Bomer. Filmografia wschodzącej gwiazdy w końcu zdobyła wstęgę, która dała mu pierwszych fanów. Niestety, seria została szybko zamknięta, całkowicie ignorując gorące protesty swoich oddanych widzów.

Najlepsze filmy i programy telewizyjne

Talent, urok i wytrwałość to cechy, które uniemożliwiły aktorowi pozostanie na zawsze w cieniu innych. Gwiazdą dla niego był telenowela "Biały kołnierz", który został wydany w 2009 roku. Ta historia opowiada o pracy jednego z departamentów FBI, której specjaliści nazwali "białymi obrońcami". Publiczność była zachwycona swindlerem Nealem, który zgodził się złagodzić jego los, aby współpracować z tym departamentem. Ten bohater odegrał Matt Bomer, filmografia, której główne role od tego czasu stały się tematem uwagi dziennikarzy. Ciekawe, że podczas kręcenia filmu musiał nauczyć się żonglować.

Ciekawe, acz drugorzędne, można nazwać rolę gwiazdy w fantastycznym thrillerze "Czas", wydanym w 2012 roku. Jego charakter to pewny siebie i charyzmatyczny bogaty człowiek Henry Hamilton. "Super Mike" – następne zdjęcie, którego filmował udziałowiec Matt Bomer. Filmografia wzrosła z powodu taśmy, przygotowując się do tego, że młody człowiek został zmuszony do usuwania włosów.

Fani "amerykańskiej horrory" będą mogli zobaczyć aktora z tej serii. Sam charakteryzuje swojego bohatera jako faceta, który ma niezwykłe relacje z płcią przeciwną.

Nieudana rola

Fani pracy "50 odcieni szarości" byli przekonani, że dla roli bohaterów w adaptacji, Alexis Bledel i Matt Bomer doskonale pasują. Filmografia aktorów, niestety, nigdy nie dostała tego obrazu, chociaż pozostały w rywalizacji do ostatniego.

Krytycy uważają, że dramat mógłby odnieść sukces w kasie, jeśli reżyser i producent słuchali życzenia fanów.

Życie osobiste

W 2012 roku Matt Bomer zdziwił swoich fanów i prasę, informując świat o jego niekonwencjonalnej orientacji, która do tej pory była starannie ukrywana. Aktor i jego partner Simon Halls byli razem od wielu lat, wychowując trzy adoptowane dzieci. W tej chwili rodzina mieszka w Hollywood.