725 Shares 7641 views

Historia i aktorzy, „Hearts of Three” – ostatni radziecki filmu

Jeden z najbardziej lubianych filmów wśród mieszkańców WNP to wspólne rosyjsko-ukraiński projekt „Hearts of Three”. Ta filmowa adaptacja powieści napisanej przez słynnego amerykańskiego pisarza Jacka Londona. Kombajnów filmowe i ekscytujące przygody, romansu i zwrotów akcji i emocjonalnych doświadczeń głównych bohaterów, które są wykonywane przez popularnych aktorów. „Hearts of Three” z przyjemnością patrzeć zarówno dorosłych jak i bardzo młodych widzów.


historia

Młody milioner Francis Morgan spada sprawę iść na poszukiwanie skarbów, które kiedyś piratem pochowany jego przodka. Raz na prawej wyspie, jest to dość nietypowe poznała swojego dalekiego kuzyna o imieniu Henry Morgan. Wprowadzenie przeszły z pięściami i łatwej walki, a jak się okazało, Henry chciał również, aby dowiedzieć się, gdzie skarb.

W rezultacie, w klatce piersiowej znaleziono wspólne wysiłki, ale wartość nie było. Francis był zamiar opuścić, ale los zdecydował inaczej. On, wraz z kuzynem Henry'ego i urody Leoncio udać się na poszukiwanie skarbów Majów. Podczas tego ruchliwych niebezpiecznych przygód i podróży testowanie odbywa i trójkąt miłosny. Leonsiya Solano lubią zarówno młodych Morgan, a ona sama będzie musiała zdecydować, którą dawała mu serce.

Film pokazuje trudny czas, ale sercach aktorów z trzech „wykazali pięknie opisane w nowej erze, co przejawiało się w żywych dialogach przemówień musujące, zdecydowanych działań, i tak dalej.

odlew

Jak zauważył krytyków, aktorów „Hearts of Three”, który grał główną rolę, zagrał także razem w „kadetów” spektakularnym filmie. To wszystko jest dobrze znane trio: Sergey Zhigunov i Dmitrij Charatjan i Vladimir Shevelkov.

Tutaj Zhigunov grał Henry Morgan, Shevelkov – Francis i Kharatyan – Pilot. Jedyną różnicą jest to, że tym razem dwa pierwsze zaprezentowane widzom bohaterów i Haratyanom dostał rolę drugiego planu.

Bohaterka Leoncio grał Alena Chmielnicki, znany publiczności dla takich projektów filmowych jak „Marsz Turecki”, „praca męska”, „Gra o miłość”, „Rosyjski Amazon”, „Katalog śmierci” i innych. Drugi znak Akatavu nie mniej piękne, ale pojawił się w tej historii trochę później, aktorka przedstawiła Piret Myangel.

Według ekspertów kina, aktorzy filmu „Hearts of Three” nie jest dość spójne z zasadami opisanymi w książce bohaterów Londynie. Tak więc, na podstawie powieści postaci, Franciszek i Henryk byli jak dwie krople wody podobny do siebie, i reżyser Władimir Popkov postanowił to zmienić.

gdzie nakręcony

Warto zauważyć, że obraz ruchu nakręcony na Krymie. Więc domowy wielkim Morgan rodziny – to nic innego jak Pałac Massandra. Scena, w której pokazana jest spotkanie z Francisem Regan, został zastrzelony w Pałacu Woroncowa. Jest wyraźnie widoczne słynny Blue Room, dzięki której bohater trafia do ogrodów zimowych.

Kiedy aktorzy „Hearts of Three” były kręcone w spisku w celu ucieczki przed policją, musieli spędzić noc w ruinach. W rzeczywistości były to ruiny twierdzy Funa, który jest pod Southern Demerdzhi. Tutaj widzieliśmy grupę przestraszony Indianina imieniem Rudolph.

Rezydencja Akatavy została podjęta na brzegu jeziora górskie. Za nim jest widoczna góra nazywa Kush-Kaya, który Babugane. Spotkanie Henry i pilot Parsons doszło na obrzeżach krymskim perłowej – Jałta.

ciekawostki

  • W projekcie filmowym „Hearts of Three” ma wersję telewizyjną, która może pomieścić pięć serii, a kinovariant podzielony na dwie części.
  • Film jest uważany za ostatni radziecki film, ponieważ zaczął strzelać do Unii, a zakończył w 1992 fotografowania.
  • W powieści Jacka Londona Akatava umiera, aw tym filmie fabuła pod koniec bohaterki żeni Henry Morgan.
  • Według książki, jak wspomniano powyżej, Henry i Francis były bardzo podobne. Ale w projekcie filmowym „Hearts of Three” i rola aktorów pierwszego planu są rozmieszczone w taki sposób, że znaki są całkowicie różne od siebie. Co więcej, wszystkie linie story związane z podobieństwem zewnętrznym dwóch krewnych, zostały całkowicie usunięte reżysera ze skryptu.

Opinie krytyków i publiczności

Eksperci kina są w większości pozytywne opinie na temat filmu „Hearts of Three”. Aktorzy i role, chociaż nie jest pewna rozbieżność z oryginałem, rozprowadzane prawidłowo i dokładnie. Każdy wykonawca w jego miejsce. Tylko na niektórych stronach internetowych zawierają niepochlebne opinie o „zbyt Rosyjskiej” wyglądu bohaterów. Do zalet należą wspaniałe krajobrazy w ramce, ciekawe historie, nietypowe zakończenie filmu. Jak dla publiczności, tutaj opinie były podzielone. Publiczność widzi w poważnym filmie Age „Hearts of Three”, aktorów i roli, jaką od dawna zapamiętanym jako ojczystego, radzieckiego kina. A młodzi fani filmowych przyzwyczaili się do jasnych piersiach efektami specjalnymi, akrobacje, więc ten film jest uważany raczej słodkie bajki, a nie przygody.