526 Shares 9375 views

Degradować – to przełamać, będzie spadać

Degradacja – proces ustalania, w której pogarsza charakterystykę zjawiska, z jednego przedmiotu lub duchowych cech. Ten regres, regresja i zniszczenie. Innymi słowy, aby zdegradować – ma działać w opozycji do postępu i rozwoju.


Zniszczenie, starzenie się – to proces, który dotyczy całego świata

W rzeczywistości, jest to możliwe, aby zatrzymać rozkładu zwłok lub drewna, starzenie, działanie czynników atmosferycznych pęknięcia w skałach, rzeki wysychają? Oczywiście, aby zatrzymać naturalny proces degradacji całego tego nikt nie może. Degradować – to znaczy stracić swoje pozytywne cechy. Chociaż sposób, aby zatrzymać proces spowolnić niszczenie i starzenie, współcześni naukowcy nauczyli. konstrukcje drewniane lub metalowe są poddawane specjalnej obróbce, chemicznego często są pokryte warstwami ochronnymi. Poprzez te działania znacznie zwiększa ich żywotność. Wzdłuż krawędzi wąwozów siedzących drzew, które są zakorzenione zapobiec dalszemu wzrostowi pęknięcia. Rzeki są budowania zapór regulować poziom wody w zbiornikach. A problem starzenia nie pozostaje bez uwagi: naukowcy bardzo owocna praca w tym kierunku, a dziś istnieje kilka metod, które mówią, jak można zatrzymać proces starzenia się, aby pozbyć się wielu chorób i niesprawności w najlepszych układu ciała.

degradacja społeczeństwa

Ale dziś coraz częściej na porządku dziennym, stwarza problemu ogólnego rozkładu populacji ludzkiej. Ten upadek wartości moralnych, inteligencja wielu ludzi, upadek moralności w społeczeństwie. I istnieje wiele powodów: alkoholizm, narkomania, wpływ telewizji, gry komputerowe. Psychologowie twierdzą, że dzień minął bez żadnych zdobywania wiedzy, rozwój duchowy – jest krokiem w degradacji. „Nie pozwól, aby twoja dusza leń!” – nazywany Nikołaj Zabołocki. Ale powinien uzupełnić go o powiedzenie: nie można być leniwym również mózg, ciało. Krok na tej drodze, zaczynają się pogarszać – to proste. Ale zawrócić w kierunku rozwoju i samorealizacji – jest o wiele trudniejsze.

Rozwinąć lub pogorszyć – to zależy od osoby!

Prywatne degradacja – to autodestrukcyjne proces, który nie występuje w wyniku czasu i wpływem czynników naturalnych, lecz z powodu zamierzonego samozniszczenia. Udowodnił, że ludzkie ciała starzenia się kontroli mózgu. A jeśli nie stale dać mu jedzenie do rozwoju, to osłabia. Stąd też jego wpływ na procesy zachodzące w organizmie człowieka, staje się bardzo słaby. Poniżające ludzi – to taka, która rozpoczęła swój rozwój przypadkowi, wycofał. Nie był zainteresowany w książce, na których warto zastanowić się filmy, które wymagają pracy duszy, był zbyt leniwy, aby szczep w badaniu nowych nabycie wiedzy i umiejętności dla niego boleśnie. Tak więc, to co rośnie starszych ludzi – a nie lata do winy, a instalacja wewnętrzna.