541 Shares 3423 views

Szybkie sałatki w pośpiechu: top 7 najlepszych receptur

Prawdą jest, że kobieta od każdej małej rzeczy można zrobić czapkę, skandal i sałatki. Te ostatnie mogą być wykonane z prawie pustej lodówki.


Szybka sałatka w pośpiechu, można sprawić, że większość produktów konwencjonalnych. Znacząco przyspieszyć proces puszkach składników: różne konserwy, sosy, krakersy. Objętość widoczność, można utworzyć wiele zieleni w filiżance. Jeśli goście zeszła nagle, pyszne sałatki w pośpiechu będzie ci pomóc w tej sytuacji. Tak więc, należy rozważyć listę najlepszych i najszybszych w sałatkach.

Bez mięsa i ryb

Pierwsza kategoria przekąski dla tych, którzy starają się unikać mięsa w diecie. W tym przypadku, sałatki w pośpiechu będzie łatwiej i lepiej dla tych, którzy podążają za figurę. Należy pamiętać, że w każdym sos przepis majonez można zastąpić tym samym sosem jogurtowym na bazie.

Sałatka pierwszy: Bank puszkach czerwonej fasoli, dużo pietruszki, grzanki ze sklepu. Majonez. Przygotowując sałatkę – mniej niż minutę: wystarczy umyć i posiekać pietruszkę i wymieszać wszystkie składniki. Sałatka okaże się bardzo smaczne.

Sałatka sekund: potrawa znana jako „Caprese”. Wystarczy posiekać pomidory i ser mozzarella „” plasterki, umieścić na półmisku, oprószyć solą i pieprzem, skropić oliwą z oliwek. Włoskie potrawy na stole dokładnie 2 minuty.

Sałatki Trzy: ser feta, ogórki, pomidory cherry. Napełnij oliwą z oliwek zmieszane z kroplą octu winnego i musztardy (opcjonalnie). Bardzo przydatna mieszanka z serii „szybkich sałatek w pośpiechu.”

sałatki mięsne

Cztery Sałatka: kurczak, białe nasion winogron, orzechy włoskie, sałata. Majonez. Bardzo lekka wersja lato tego dania. Czas gotowania – 4 minuty, jeśli ma wywar z kurczaka.

Piąta sałatka: grzyby marynowane, wędzone z kurczaka, ziemniaki, pomidory, sałata. Majonez. Ta sałatka jest najdłuższy w przygotowaniu powyższych. Przewidziane wstępnie gotowane ziemniaki spędzicie na nim przez około 10 minut gotowania grzyby przyspiesza proces banków i sałaty, które są łatwe i szybkie do złamać ręce.

sałatki rybne

Sałatka Six: konserwy z tuńczyka w puszkach fasoli i ogórka. Sezon z oliwą z oliwek i octem balsamicznym. Ziarna mogą być biały lub czerwony i igły. Szybkie sałatki bita tego rodzaju są wykonane niemal natychmiast.

I wreszcie, sałatki owocowe. Nadaje się do wszystkich postaci jasno deser. Może kolidować z całego owocu, który jest w domu. Jabłka są najlepiej obrane i pomarańczy – wszystkie filmy. Tankowania pożądany jogurt mieszany z łyżeczką cukru lub sok pomarańczowy. Do kategorii owoców można przypisać i sałatki: grejpfruta, orzechami i rodzynkami.

Do tego sałatka przez długi czas, aby oczyścić grejpfrut, a reszta to wszystko zrobić od razu.

Aby opróżnić lodówka nie problem, zawsze proste składniki do szybkich sałatek. W swoich sklepach powinny być zawsze w puszkach fasola, albo ryby, orzechy włoskie konserwy. Wszystko to jest przechowywany przez dłuższy czas, i jest stosowany w wielu potraw.

Wybierz szybkie sałatki w pośpiechu do własnych upodobań, zaskakuje swoich gości z różnych potraw i nietypowych.