539 Shares 9651 views

Jak zrobić prezentację z muzyką lub Uczenie się pięknie prezentować swoje projekty

Fakt, że musimy być w stanie dokonać prezentacji, człowieka znanego od lat szkolnych. Żaden z nowoczesnym raportu ochrony lub poważnej pracy nie iść bez niego. I kwestia jak zrobić prezentację z muzyką jest dość istotne. Jeśli student może zrobić zwykły pokaz slajdów, kierownicy dużych i małych firm będą musieli przedstawić swój projekt bardziej profesjonalnie. Ponadto, za pomocą prezentacji muzycznych, można przygotować piękny prezent dla bliskiej osoby, składający się z pięknych i zabawnych zdjęć towarzyszących kompozycje – tzw wykonane ręcznie przy użyciu techniki.


Tak więc, zanim zrobić prezentację z muzyką, konieczne jest, aby określić jego kierunek. Większość z tych projektów powinien zacząć od wyboru zdjęć lub, w przypadku menedżera, wykresów i diagramów. Nie możemy powiedzieć, że dźwięk nie odgrywa roli, to jest dość znaczna, ale muzyka powinna być określona przez pracowników, a nie odwrotnie. Pamiętaj, że w pierwszej kolejności, jesteś pokazując swój projekt, a wybrany utwór tylko pomaga jego percepcję. Wybierz aktywne motywy, na przykład w stylu kraju, gdy prezentacja jest poważna, oczywiście, nie jest to konieczne. Ale pokaz slajdów migawek można odebrać coś zabawnego.

Oczywiście, zanim zrobić prezentację z muzyką, musisz wybrać program. W zasadzie wszystkie narzędzia, które są przeznaczone do tego celu, działają podobnie do siebie. Mogą one mieć inny interfejs lub nazwę funkcji, ale istota jest taka sama. Uważamy tę operację na przykład Program Power Point. Najpierw trzeba zebrać jest bezpośrednio prezentacja. Po tym, jest ona zapisana w wybranej lokalizacji. To jej widok od początku do końca, więc niektóre zdjęcia nie mogą iść na zamówienie poczętego. Do kompilacji pokazu slajdów, można użyć dowolnego innego programu. Gdzie zrobić prezentację – to zależy od użytkownika.

Gdy wreszcie przekonanie, że prezentacja jest gotowy, konieczne jest, aby przejść do głównego punktu – dobór muzyki. Gdy jest wybrany, można przejść do następnego kroku. Aby uprościć operację zaleca się przenieść kompozycję do folderu, w którym prezentacja. Teraz wybierz slajd, z którego muzyka zaczyna grać. Zwykle jest to pierwszy obraz. Kliknij przycisk „Wstaw” i zobaczyć różne propozycje wyznaczonego edycji slajdów. Musimy media by być bardziej precyzyjnym, przycisk „dźwięk”. Po kliknięciu na nią, aby otworzyć Explorer, gdzie można określić ścieżkę do kompozycji. Tak, dźwięk dodaje, ale jest to konieczne, aby zmienić głośność. Wielu nie wie jak zrobić prezentację z muzyką, że przyjemnie było zobaczyć. Nie przesadzaj z ilością, to lepiej być tonu ledwie słyszalny. Kompozycja może być zastąpiony następnym slajdzie, ale lepiej jest zostawić ją w spokoju aż do końca całej prezentacji lub zmienić dźwięk będzie bardzo rozpraszać widzów. Ponieważ muzyka jest uważany za dodatkowy efekt, jego późniejsze ustawienie, można znaleźć w sekcji „animacja”.

Nie wystarczy wiedzieć, jak przygotować prezentację, ponieważ zmiana słabo przemyślana personelu jest mało prawdopodobne, aby być zainteresowany kimś. Lepiej jest spróbować kilka piosenek, obrócić, aby zmienić kolejność slajdów, ale podejście do procesu umysłu. Pamiętaj, że jeśli zainwestowaliśmy w prezentacji duszy, szef, osobą bliską lub przełożony ma obowiązek go docenić.