409 Shares 1153 views

Diet Bormental: menu na tydzień i inne funkcje

Półki nowoczesnych supermarketów są zatłoczone licznymi przysmakami, na widok których nie można pozwolić sobie na odmowę kupienia innego cukierka, ciastka lub ciasta. W takich warunkach nie można uzyskać kilku dodatkowych kilogramów, które następnie muszą walczyć, aby znaleźć skuteczne sposoby. Z pewnością eksperci opracowali wiele różnych diet, ale nie każdy z nich pozwala osiągnąć rezultaty. Dzisiaj wiele osób, które chcą pozbyć się nadmiernej masy ciała, jest zainteresowanych dietą Bormental, przeglądem, w jaki sposób ludzie używają go, aby nadać ich kształtowi kształt, pozostawiają tylko pozytywne. Jaka jest właściwa metoda utraty wagi?

Menu dietetyczne Bormental przez tydzień, miesiąc lub inny okres czasu, w przeciwieństwie do wielu innych, nie maluje. Zapewnia redukcję masy ciała nie kosztem ograniczenia żywnościowego, ale poprzez kompleks psychologicznych środków mających na celu zmniejszenie rozmiaru żołądka i rozwijanie zwyczaju używania mniej żywności i nasycenia. Dlatego też, jeśli interesuje Cię dieta Bormental, menu na tydzień, w którym będzie malowane, jakie produkty spożywcze, w jakim czasie iw jakiej ilości powinny być używane, nie szukaj takich informacji. Znajdź dobry psycholog, który pracuje w tym kierunku lub samodzielnie dokładnie zbadać wszystkie cechy tej diety i spróbować przestrzegać jej zasad.

Główną zaletą diety Bormental jest to, że po jej zakończeniu organizm ludzki nie powraca do pierwotnego stanu. Wynika to z faktu, że dieta Bormental nie narzuca menu przez tydzień ani przez cały okres jego trwania, ale "przebudowuje organizm na nowy sposób, zmuszając go do zapamiętania i dalszego stosowania reguły ograniczenia żywności. Po tej diecie osoba przestaje postrzegać jedzenie jako "przyjemność" i zaczyna uważać ją wyłącznie za sposób na utrzymanie fizycznej siły ciała.

Medytacja, techniki NLP i ćwiczenia oddechowe to dieta Bormental. Menu na tydzień z uwzględnieniem lub wykluczeniem niektórych produktów, a także obciążenia fizyczne tej diety nie są dostępne. Aby przezwyciężyć ten problem, osoba potrzebuje 25 godzin, co obejmuje indywidualne doradztwo psychologów i sesje grupowe.

W pierwszym etapie diety Bormental konieczne jest określenie pochodzenia i przyczyn problemu nadwagi. Ponieważ, jak wiadomo, głównymi przyczynami przepełnienia są różne problemy psychologiczne. Ponadto, indywidualnie, specjaliści opracowują środki służące do odtworzenia umysłu. Podczas treningów rozwijane są nowe nawyki i prawidłowe nastawienie do odżywiania.

Ponadto dieta Bormental nie przewiduje pewnego okresu, ale na przyszłość. Czas przeznaczony na tę dietę wystarczy, aby świadomie tworzyć własne menu, składające się wyłącznie z użytecznych i energetycznych produktów.