241 Shares 8931 views

Męska płaszcz: jak wybrać?

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni ubrani w odpowiednie płaszcze wyglądają stylowo i elegancko. Jednak nie jest tajemnicą, że modna, wysokiej jakości płaszcz mężczyzny lub kobiety nie jest tani, więc należy uważnie przeanalizować zalety i wady, aby dokonać właściwego wyboru. Nie zapominaj, że ta rzecz jest kupowana nie przez pewien sezon i aby dokonać naprawdę dobrej inwestycji, a nie marnować pieniędzy, takie odzieży wierzchniej jak płaszcz powinny być dobierane celowo.

Styl

Samiec powinien być praktyczny i uniwersalny – jest to jeden z głównych kryteriów. Powinien być połączony z resztą garderoby. Jeśli więc istnieją ścisłe garnitury biznesowe, to najlepiej dla nich jest podwójna żakiet. Pamiętaj, że jego moda jest bardzo zmienna. Jednak klasyczny klasyczny płaszcz jest zawsze, jak mówią, w "strumieniu", więc może być używany jako podstawowy element garderoby, a dodatkowa jest dwuczęściowa powłoka . Ponadto, męska koszulka męska jest bardziej demokratyczna, dobrze rozpięta, z dżinsami i spodniami.

Jeśli nadal chcieliśmy "pomodnichat", to na szczyt popularności w tym sezonie, model w stylu "wojskowego", który dodatkowo robi się w pozycji i szczupły. Ale jest to raczej opcja młodzieżowa.

Jeśli chodzi o długość i sylwetkę, to wszystko zależy od rodzaju figur, wysokości i wieku. Smukłe młode osoby mogą sobie pozwolić na marynarkę, ale jeśli jest małe brzuch, a następnie preferować proste cięcie, a lepiej zapomnieć o pasach.

Długość "trzech czwartych" uważana jest za uniwersalną i praktyczną. Jest odpowiedni dla starszych mężczyzn i młodych ludzi. Krótka powłoka jest idealna dla tych, którzy mają samochód. Jeśli chodzi o długość w podłodze, to jest całkowicie niepraktyczne, ponieważ bardzo szybko krawędź odzieży stanie się brudna. Co więcej, długie włosy są odpowiednie dla wysokich, dojrzałych mężczyzn o wysokim wzornictwie, nisko, że nadal będzie przysiadzie.

Zwróć uwagę na klapy. Dla mężczyzn o dużych ramionach szerokie, a dla wąskich ramion – wąskie klapy. Wszystko inne jest kwestią smaku.

Nie zapomnij o długości tulei – powinna znajdować się w środku dłoni.

Aby prawidłowo dobrać rozmiar, powłok należy mierzyć na codziennych ubraniach. Jeśli najczęściej noszą kurtki, to musisz spróbować dopasować się do kurtki. Nie kupuj zbyt wąskiego płaszcza, jak mówią "w przebraniu", powinien być umiarkowany wolny.

Materiał i kolor

Najcieplejsze uważa się za płaszcz męskiej wełny lub kaszmiru. Dopuszczalna jest niewielka ilość syntetycznego nici, aby uzyskać lepszy wygląd. Takie produkty są praktyczne i spełniają swoje bezpośrednie funkcje – odporność na zużycie i zachowanie ciepła.

Klasyka to skóra dla mężczyzn, podobnie jak kobieca wersja.

Jeśli chodzi o kolor, modny łuk jest uważany za "wielbłąda". Klasyczny gatunek – ciemnoniebieski, czarny, czekoladowy, szary. Aby nie wyglądać zbyt nudno i ciężko, można dodać płaszcz z kontrastującym szalikiem lub tłumikiem.

Coats białych i innych jasnych kolorach wyglądają zbyt ekstrawaganckie.