683 Shares 2629 views

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób uczyć się francuskiego niezależnie

Mówi się, że im więcej języków zna, tym bardziej, że jest człowiekiem. W tym trochę prawdy, i twierdzą, ze to raczej trudne. Cały świat widzimy i rozumiemy przez słowo, że język kształtuje naszą świadomość, łączenie obrazów z dźwiękiem. Od niepamiętnych czasów, Poligloci zostały uznane za najbardziej wartościowych pracowników, przyjaciół i przywódców. Takie podejście do niego i pozostał nadal.


Trochę historii

Przypomnijmy, na przykład, globalne zaangażowanie narodu rosyjskiego uczyć się francuskiego. Jego wiedza była uważana za znak przynależności do szlachetnego, arystokratycznej rodziny, a podniesiona wyżej w oczach społeczeństwa. Praktycznie każdy bardziej lub mniej zamożne rodziny mieszkał guwernantki i wychowawców, aby uczyć dzieci języka od dzieciństwa.

Chęć udziału w taki sposób, aby Europa była bardzo wysoka, a konsekwencje są odczuwalne do dziś.

romantyczna Francja

Jest rzeczą naturalną, że słuchając piosenek Edit Piaf, zapachu francuskich rogalików, kupić perfumy po prostu niemożliwe, aby nie zakochać się w tym wspaniałym kraju, uznawany za jeden z najbardziej romantycznych, najbardziej piękna w świecie.

Ponadto, jest to związane z Francji, ogromny procent dziedzictwa kulturowego na całym świecie. Obroty country i pantomima zawsze trendy nie tylko moda, ale również literatura, sztuka w ogóle, a etykiety kursu. Trudno jest znaleźć naród z bardziej wyrafinowanym sposobem niż Francuzi.

potknięcia

Przede wszystkim przed człowiekiem, który postanowił nauczyć się francuskiego (jak każdy inny), powstaje pytanie inwestycji materialnych. Dobre kursy certyfikowane dzisiaj są dość drogie, nie wspominając o prywatne lekcje, które mogą sobie pozwolić, a nie kilka.

Oczywiście, dla wielu, fakt ten staje się największym problemem, a to duży powód, aby zrezygnować i odłożyć na rozwój języka w szafie do lepszych czasów.

Kolejną przeszkodą jest nasz strach we wszystkich jego przejawach. Możemy bać się pojawiać głupi albo nie opanować gramatykę mądrości, nie zdając sobie sprawy, że po prostu nie są w tym życiu, w ogóle nic.

adresowanie

Wyjście z tej sytuacji, na szczęście, nie ma. Aby problem został rozwiązany, to wystarczy zadać sobie proste pytanie: „Jak uczyć się francuskiego na własną rękę” Jedno spotkanie z nimi łatwo motywację do podjęcia działań, a pierwszy szczebel drabiny, której szczycie – doskonała znajomość, zostaną przezwyciężone.

kilka opcji

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób uczyć się francuskiego na własną rękę, można odwołać się do odpowiedniej literatury. Korzyść w tym wieku cywilizacyjnych takich świadczeń tam tylko ogromna kwota, a odpowiedzi na nie można znaleźć w jakiejkolwiek kwestii całkowicie.

Doskonale wyjaśnić w jaki sposób uczyć się francuskiego na własną rękę, może nauczyciel lub doradca, który musi istnieć w każdej szkole językowej. Wreszcie, to samo pytanie można zadać znajomego, który przeszedł tędy już. Nie jest konieczne, że nauczył się tego systemu znaków bez żadnej pomocy. Człowiek, który osiągnął wynik w badaniu, zawsze będzie w stanie dać pewne praktyczne porady na temat tego, co należy zwracać uwagę.

Kilka sugestii

Tak więc, w jaki sposób uczyć się francuskiego na własną rękę? Przede wszystkim, sprawiają, że twoim celem, do którego pójdziesz na codzień. Trzeba być przygotowanym, aby zapewnić, że proces ten będzie długi, ale wynik – szczególnie przyjemne.

Po drugie, nauczyć się francuskiego od podstaw bez jakiejkolwiek pomocy jest trudne, więc byłby to dobry pomysł, aby skonsultować się z osobą, która opanowała go. Odnosi się to, oczywiście, nie przygotowania. W tym przypadku mówimy o proste wyjaśnienie podstawowych zasad gramatyki, składni i ortografii. Nie można prosić o literaturze, która może być przydatna w firmie.

kilka mitów

W rozległych sieciach społecznych od dawna powszechne twierdzenie, że nauka języka francuskiego od podstaw najprostszy w serialu i przekładnie. Ziarno prawdy w tym, oczywiście, nie jest jednak osoba, która nie zna nawet z alfabetu, nie wspominając o słownictwo po prostu nie być w stanie uczyć się od takich lekcji absolutnie nic.

Innym mitem można nazwać i kusząca oferta uczyć się francuskiego na własną rękę na tydzień, a nawet miesiąc. Jest to niemożliwe, ponieważ … to jest niemożliwe do zrobienia. W rzeczywistości, dla poznania języka jest często wystarczająco całe życie i rozwój nowych potrzeb długoterminowych, staranne przygotowanie i stałą praktyką.

kilka strategii

Jeśli mamy uczyć się francuskiego we własnym zakresie, należy postępować określony plan. Przede wszystkim, powinniśmy być przygotowani na to, że trzeba wszystkie rodzaje słowników i podręczników. Bez nich nie może nic zrobić, ponieważ dają minimalną podstawę zrozumienia samej struktury języka.

Uczyć się francuskiego od podstaw na własną rękę zacząć wprowadzenie do organizacji języku. W tej kwestii istnieje ogromna liczba książek, wykładów, nagrań wideo i audio. W ogóle, kto szuka, zawsze znajdzie.

Kolejnym punktem jest rozwój kolejności wyrazów w zdaniu, zaimki i form czasowych – jest to fundament, na którym budujemy cały proces.

Ponadto, gdy podstawy, fundamenty, wiedza a priori są opanowane, możliwe jest, aby pracować przy rozbudowie słownictwa. Najprostszym sposobem, aby zrobić ten blok, tematycznie, jak uczy się w szkole. Jest to bardzo proste – nawet brak specjalnego podręcznika nie jest przeszkodą. Nowe słowa na dany temat można znaleźć w słowniku, i nauczyć ich 20-30 dziennie.

Tak więc nasze słownictwo będzie szybko wzrastać, co pozwala tworzyć zdania lub nawet teksty z czasem. A potem już w przypadku małych – książki w oryginalnej serii, filmów, rekord – to wszystko będzie dostępne i podniesie na wyższy poziom.

Wreszcie jeden z najbardziej skutecznych wzoru na szczęście w tym zakresie można nazwać tzw tłumaczenie ciekawość. Metoda ta polega na tym, że spotkanie to czy tego obiektu, należy niezwłocznie zwrócić się do słownika i nauczyć się francuskiego odpowiednika słowa. Im bardziej jest on powtórzony, tym bardziej stanowczo osiedlić się w pamięci.

Krótko mówiąc, nic skomplikowanego w języku samodzielnej nauki nie jest – po prostu sprawiają, że ich cel, aby zbliżyć się proces z zainteresowaniem i wierzę, że wszystko wyjdzie.