603 Shares 9141 views

„Yasmin” (pigułki antykoncepcyjne): Opinie lekarzy, instrukcje użytkowania

Każda kobieta żyje pełnią życia, prędzej czy później myśleć o zapobieganiu ciąży. antykoncepcja zaprezentowała wiele, każda kobieta ma możliwość wybrać odpowiedni jej środki antykoncepcyjne. Największą popularność zyskał pigułki, ponieważ jest to najbardziej wygodny i niezawodny sposób, aby zapobiec ciąży. Ten artykuł zawiera informacje na temat takiego obiektu jak pigułki „Yasmin”, opinie lekarzy i instrukcji użycia, znajdziesz poniżej.


Informacja Producent uwalnianiu leku i efekt farmakologiczny

Narzędzie generuje dużą troskę farmaceutyczny w Niemczech. Jest mały rozmiar tabletka powlekana. Blister kartonu, której każda komórka jest numeracja od 1 do 21, że jest konieczne podjęcie 21 dni tego typu środki antykoncepcyjne. Głównym składnikiem preparatu – drospirenon w każdej tabletce zawiera 3 mg substancji. Farmakologiczne działanie tabletek na podstawie tłumienia jajeczkowania i zwiększają lepkość śluzu szyjkowego, co ciążę po „Yarin” nie występuje.

Tabletki „Yaryna” Charakterystyka leku i dawkowania

Wskazania wspomniane tabletki antykoncepcyjne:

  • zapobieganie niepożądanej ciąży (antykoncepcji);
  • trądzik i łojotok u kobiet.

„Yasmin” – pigułki antykoncepcyjne, recenzje której znajdą Państwo poniżej, są uważane za najbardziej niezawodny środek antykoncepcyjny. Trzeba wziąć lek ostrożnie, dokładnie w tej kolejności na opakowaniu, codziennie, a co ważniejsze, w tym samym czasie. Dla wygody, tabletka może pić wody lub innej cieczy. Oznacza „Yasmin” (tabletki) mają być podjęte bez przerwy przez 21 dni. Po odebraniu każdego opakowania zaleca się, aby zaprzestać używania pigułki przez 7 dni (w tym czasie rozpoczyna się zwykle miesiączki), a następnie uruchomić kolejną paczkę.

Charakterystyka leku „Yarin”

Pigułki „Yasmin”, których stosowanie należy rozpocząć w pierwszym dniu miesiączki, okazały się skuteczne. Należy jednak pamiętać, że jeśli rozpoczął przyjmowanie leku 2-3 dni krwawienia miesiączkowego, zaleca się razem z lekiem użyć innej metody antykoncepcji, takie jak prezerwatywy, przez 7 dni po rozpoczęciu przyjmowania. Przy zmianie z innych doustnych środków antykoncepcyjnych na „Yasmin” (tabletki) jest również korzystne, aby przerwę siedmiodniowy, a dopiero potem zacząć pić wspomnianych tabletek. Jeśli przed ochrony doustnej antykoncepcji barierowej, pierścienia dopochwowego lub metody Patch „Yasmin” zaleca się, aby rozpocząć w dniu usunięciu pierścienia dopochwowego. Po aborcja dozwolona bezpośrednie wykorzystanie tych tabletek – można podjąć już w pierwszym dniu aborcji. Po urodzeniu, lek może 21 dni (w przypadku braku laktacji).

Co jeśli pigułka pominięcia

Główną wadą pigułek antykoncepcyjnych jest potrzeba, aby je codziennie w tym samym czasie. „Yasmin” – pigułki antykoncepcyjne, opinie, z których większość z nich są pozytywne, nie są wyjątkiem. Ale co, jeśli w życie okolicznościach lub z jakiegokolwiek innego powodu przegapiłeś pigułkę? W przypadku, gdy zwłoka w podejmowaniu tabletek co najmniej 12 godzin, pigułki „Yasmin” efekt jest stracone i staje się mniej – działanie narkotyków i ochrona przed ciążą nie jest zmniejszona. Kobieta musi wziąć tabletkę tak szybko, jak to możliwe, a następne doustne środki antykoncepcyjne w zwykły sposób. Ale jeśli opóźnienie wynosi więcej niż pół dnia, efekt „Yasmin” obniża narkotyków i nadal maleje z każdą godziną. W tym przypadku konieczne jest stosowanie dodatkowych środków antykoncepcyjnych i oczywiście jak najszybciej wziąć pigułkę.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Pigułki antykoncepcyjne „Yasmin”, opinie lekarzy, które cieszyły się zaufaniem, nie tylko chronić kobiety przed niechcianą ciążą, ale również skutecznie zwalczać trądzik, ale ma przeciwwskazań. Tak, to nie zaleca się przyjmowania leku:

  • zakrzepica żył;
  • z zaburzeniami układu krążenia;
  • migreny;
  • cukrzyca;
  • niewydolności nerek i wątroby;
  • Ciąża i podejrzewał go;
  • karmienie piersią;
  • dzieci i młodzież przed wystąpieniem miesiączki.

Co zrobić, jeśli nadal ciążę podczas stosowania leku „Yarin”

Jeśli ciąża jest w trakcie podawania leku, należy natychmiast zrezygnować, tak aby nie powodować szkody dla płodu. Mimo, że badania naukowe nie wykazały wad rozwojowych u dzieci urodzonych przez kobiety, które otrzymały hormonów w pierwszych miesiącach ciąży, w ciąży niepotrzebnych leków do niczego. Wykazano również, że doustne środki antykoncepcyjne zmniejszają ilość mleka matki i zmianę jego składu, więc pić pigułki antykoncepcyjnej podczas karmienia piersią nie jest zalecane. Nie poważne zakłócenie funkcjonowania organizmu z powodu przedawkowania tabletek „Yasmin” nie jest zgłaszana. Na podstawie badań objawy przedawkowania doustnych środków antykoncepcyjnych uważane wymioty, nudności, plamienia z pochwy. Uniwersalne antidotum na przedawkowanie nie istnieje, zaleca się, aby poinformować o tym lekarza.

Ciąża po odstawieniu leku „Yarin”

Wiele dziewcząt są zaniepokojeni, czy możliwe jest, aby zajść w ciążę po „Yasmin”. Jak wiadomo, kobiece ciało jest złożonym systemem, aby to samo ciało każdej kobiety jest wyjątkowy. Ciążę po odstawieniu leku mogą tylko warunki podejście i ciąży, zależy od wielu czynników. Ważną rolę w tym przypadku odgrywa ogólnego stanu zdrowia kobiet, brak nałogów, czas odwrócenia naturalnego procesu owulacji, ekologii, genetyki i wielu innych rzeczy. Wiemy jednak, wiele przypadków, w których kobiety z powodzeniem zaszła w ciążę w pierwszym miesiącu po zniesieniu „Yasmin”.

Co kobiety mówią o niniejszym preparacie

„Yasmin” – pigułki antykoncepcyjne, które opinie są zarówno pozytywne jak i negatywne. Tysiące dziewcząt i kobiet doświadczyło wpływu doustnych środków antykoncepcyjnych. Większość kobiet zauważa skuteczności „Yasmin”, jako leku znakomicie z jego głównym zadaniem – w celu ochrony przed niechcianą ciążą. W 90% kobiet regularnie przyjmujących Yasmin „”, ciąża nie wystąpił. Ponadto, każdy wie, że aktywny lek jest hormonem, a regularne stosowanie poprawia ogólny stan organizmu. Jedna trzecia kobiet stwierdziło terminacji łamliwe paznokcie stają się mocniejsze. Przyspieszony wzrost włosów, że wszystko inne nabyte zdrowy wygląd i przestała spadać. Kobiety, które wziął „Yasmin” tabletki, skutki uboczne są pomijane. Praktycznie nikt nie zauważył pojawienie się nudności, niestrawność lub innych dolegliwości. „Yasmin” bardzo łagodny wpływ na kobiece ciało, są chronione przed ciążą, a jednocześnie poprawia zdrowie płci pięknej.

Opinie lekarzy o leku

Wiele dziewcząt Lekarz zalecił, aby otrzymać pigułki dane do zwalczania trądziku i wyprysków na twarzy. Po kilku cyklach „Yasmin” kobiet odnotowano poprawę kondycji skóry twarzy, stało się gładkie i czyste, wysypki i pryszcze zniknęły. Skóra stała się miękka i aksamitna, wykładaną cerę i lepszą równowagę hormonalną w ogóle. Pomimo faktu, że w „Yasmin” pigułki zawierają substancje hormonalne, nie przyczyniają się do nadwagi i występowania nadwagi. Prawie wszystkie kobiety, które miały „Yarin” przez długi czas, należy pamiętać, że ich waga nie zmienia się. Wiele dziewcząt zaznajomione z problemem, takie jak ból w trakcie miesiączki. Regularne spożycie powyższego produktu pozwala zapomnieć o tym kłopoty – po „Yarin” krytycznych dni są nieszkodliwe i łatwo przenosić. Ginekolodzy mówią, że po zażyciu tego leku dla kobiet coraz lepiej cykl menstruacyjny, stając się regularne i stabilne.

Negatywne komentarze na temat pigułki antykoncepcyjne „Yasmin”

„Yasmin” – pigułki antykoncepcyjne, dla nich istnieje również sprzężenie zwrotne i negatywne, jak również każdy lek. Jak wspomniano powyżej, organizm każdego człowieka jest wyjątkowy, i to było idealne dla jednej osoby, to jest absolutnie nie nadaje się do innego. Niektórzy przedstawiciele płci pięknej nie pasował lek. Zostało to wyraża się w tym, że po otrzymaniu tej antykoncepcji u kobiet zmniejszyła popęd płciowy, życie seksualne jest do niczego, a nawet ukochana przestała przyciągać, częste zmiany nastroju. Niektóre kobiety twierdzą, że po zatrzymaniu „Yasmin” ich włosy, paznokcie i skóra powróciła do stanu pierwotnego, czyli włosy znowu staje się suche i matowe, czasem zaczęły spadać. Samice gwoździe tracą siły i stają się kruche. zdarzenie zostało naznaczone niewydolności hormonalnej po przyjmowania doustnych środków antykoncepcyjnych. Wszystkie te objawy wskazują na jedno – lek nie pasowały do konkretnych przedstawicieli płci pięknej. We wszystkich takich przypadkach wskazane jest, aby zastąpić „Yasmin” do innego doustnego środka antykoncepcyjnego.

wnioski

Przed zastosowaniem każdego leku należy poznać opinię ekspertów o nim. Pigułki antykoncepcyjne „Yasmin”, który podsumowuje lekarze są pozytywne, korzystne w porównaniu z innymi podobnymi lekami. Ginekolodzy polecam biorąc „Yasmin” z ustanowieniem cyklu miesiączkowego aż do wystąpienia menopauzy. Chodzi o to, że wraz z efektu antykoncepcyjnego „Yasmin” poprawia kondycję włosów, skóry, paznokci, a nie ma wpływu na zmianę masy ciała. Głównym warunkiem – przed podjęciem kobieta powinna zrobić test i zrobić test. W żadnym przypadku nie można rozpocząć przyjmowanie jakichkolwiek doustnych środków antykoncepcyjnych bez konsultacji z lekarzem lub przyjaciółmi rekomendacji. pigułki antykoncepcyjne, jak również wszelkie inne leki, lekarz musi nadać na podstawie badania pacjenta i w obecności wyników badań. Na podstawie powyższego można stwierdzić, że zasadność antykoncepcyjnego „Yarina” większy niż wad. Kobiet, które przyjmowały lek, zauważył jej pozytywny wpływ na organizm, bez skutków ubocznych i nadwagi. Ginekolodzy także pozytywne o tym leków i przepisał je do swoich pacjentów. Istnieje niewielki odsetek kobiet, które mają tabletki „Yasmin” nie zostanie osiągnięty, ale to ze względu na specyfikę ich ciała. Zaletą środków antykoncepcyjnych jest użyteczność. W sytuacjach gdy metody barierowe antykoncepcji są niewłaściwe, pigułka stanie się prawdziwym wybawieniem. Ale w każdym przypadku, czy nie do zaakceptowania „Yasmin”, ty decydujesz o swoim ginekologiem.