692 Shares 9148 views

Podkoszulki dla niemowląt: Pattern, przetwarzanie i modelirrovanie

Pojawienie się dziecka – jest radosnym wydarzeniem dla całej rodziny. A problem zebrać posag dla noworodka zawsze towarzyszy wiele pozytywnych doświadczeń. Przyszłe mamusie starają się wybrać dla swojego dziecka najlepsze i najpiękniejsze ubrania, nie skąpić na niezbędne akcesoria. I kamizelki na liście zakupów zajmują pierwszą pozycję.

Ale dlaczego, przygotowując wygląd okruszki, aby nie robić robótki, miłość i oddanie do każdego produktu, nie szyć raspashonok siebie? Proces ten jest dokładnie tak, jak w ciąży i przynieść wiele radości. Zwłaszcza, że szyć kamizelki z rękami przystawki!

Materiały i narzędzia

Co do zasady, dla pierwszych dziecięcych ubrań wybranych flanela, bawełna, dzianina albo rower typu blokady i kulir. To właśnie te materiały w strukturze mają tylko włókna bawełny bez zanieczyszczeń syntetycznych i wyszły bardzo dobre podkoszulki dla niemowląt. Plany dla takich produktów jest także zbudowany bardzo łatwo i tworzyć będzie musiała kawałek papieru, linijki i ołówka.

Do szycia produkty będą musiały maszynę do szycia z Serger lub zygzakowaty szycia, dziania wkładkę do leczenia plasterki, przyciski, lub przycisków i, w razie potrzeby, różne koronki.

mierników, konwencjonalne wartości

Jak zrobić wzór podkoszulki dla niemowląt? Wzór powinien być koszula z zapachem i rękawy Cap i dopasować pod względem wielkości. Aby to zrobić, należy użyć standardowych pomiarów:

  • połowy szerokości półki – 14 cm;
  • długość rękawa – 15 cm;
  • Głębokość gardła – 1 cm do 5 cm, i z powrotem do przodzie;
  • połowa szerokości rękawa na nadgarstku – 11 cm;
  • Cała długość podkoszulki – 30 cm.

Pomiary Dzieci mogą się różnić w zależności od wzrostu i masy ciała noworodków. W związku z tym, począwszy od najmniejszych wartości należy szyć raspashonok większe ilości, dodawanie do środków 2-3 cm (bez pogłębienia szyi).

podkoszulki budowlanych szablon dla noworodków

Wzór jest zbudowany na kawałku papieru w połowie wysokości rzekomej cięcia w środku plecach i przodzie. Tylny i przedni panel podkoszulki różnej głębokości i szyi dodatkowe pięć centymetrów na średniej ścięcia w przedniej półki koszuli zapachu. Aby skonstruować rysunek wziąć kartkę papieru i wykonaj następujące czynności:

  • oznacza kąt prosty promieni 30 cm dół i z dala;
  • w liniach poziomych oznaczać środek (rękawy brzegowe ½ szerokości półki);
  • na rogu szyi wskazują oparcia i półki;
  • od punktu na linii poziomej prostopadłej schodzić w dół do 6 cm od punktu granicznego tulei i szuflada 8 cm i łączenia linii szwu określające znak tulei;
  • od ostatniego punktu spadać w dół pod kątem prostym i wyciągnąć bocznej krawędzi (jeśli jest to pożądane może on rozciągać się nieznacznie w kierunku od dołu);

Na tym etapie może być traktowane jako podstawa do szycia raspashonok zakończona.

Zwiększenie rozmiaru podkoszulki

Jak uszyć inny rozmiar podkoszulki dla niemowląt? Wzór w tym przypadku nie wymaga żadnych zmian. Tylko wtedy, gdy przeniesienie do tkanki musi być cięte na całym konturze szablonu, odchodząc od pustych granic na 2-3 cm.

Ponadto, może być konieczne, aby rozwinąć trochę dekolt, w zależności od ciała dziecka. Zazwyczaj szyja zrobić tyle szeroki tkanina nie jest pocierania delikatnej skóry dziecka.

modelowanie

Możesz być w stanie zmienić podkoszulki wzorzec dla dzieci, w razie potrzeby. Desenie mogą być koszulka z łącznika na jednej stronie lub po kimonowego typu Wraparound sznurkiem. Naturalnie, ta opcja będzie bardziej wygodne, ponieważ obejmuje praktycznie podwójne przedniej części luźne marynarki. Podczas gdy konwencjonalne model jest ciągle huśtawki otwarte, jak odbywa się tylko na taśmie w szyi, „kimono” jest bardziej praktyczne, a klatka piersiowa dziecka będą zawsze zamknięte.

W wersji z bocznym zamkiem błyskawicznym kamizelek dziecięcych wykonanych z wielkim smakiem. Przednia półka składa się z dwóch części (w odbiciu lustrzanym) z frakcji z ramion i do dołu i mocuje za pomocą guzika, gałki oczne lub bezpośrednio na ramieniu koszuli, jako wewnętrznego zapachu kawałek i zewnętrzną. Z takiego cięcia nie ważne jak obrócił kamizelki dziecko będzie zawsze zamykając swoje ciało i nie otwierają.

produkty przetwórstwa

Z rondo jest zrozumiałe, ale jak uszyć kamizelkę, więc to było przyjemne dla ciała i nie dostarczają dyskomfort niemowlęcia? Takie rzeczy są brane szew obsłużyć zewnątrz. Czyli przetwarzanie plaster jest wykonywana na powierzchni produktu. W ten sposób wszystkie możliwe elementy kolczaste są wykluczone, jak sekcje tkaniny i pochmurny nie odnoszą się do ciała dziecka.

Aby produkt był reprezentacyjny, najlepiej jest użyć Serger. Dość często używać profesjonalnym krawcowa szyć te rzeczy i jednostkę o nazwie koverlok. Jest niezbędnym maszyna w pracy z dzianiny. Jednakże, jeśli takie urządzenia do szycia nie można zrobić normalne stebnówki i procesowych odcinków ściegu lnianą lub zygzakiem.

Spód luźne kurtki i rękawy, i pokroić półki mogą być traktowane z wiążącym uprzedzeń z cieńszej dzianiny lub warkocz.

przetwarzanie dekoracyjny

Jest oczywiste, że każda mama chce mieć dziecko było piękne ubrania, ale ponieważ wiele odmówić od zwykłej flaneli i perkalu odezhek na rzecz bardziej żywe i kolorowe obrotu rzeczy. Jednakże, jeśli uszyć kamizelki z ich rąk, można wymyślać trochę i sprawiają, że produkt elegancki, przy użyciu koronek i wstążek.

Na przykład, w perkal proshvy z wytłoczonym wzorem i hafty sprawiają doskonałą kołnierzyk i mankiety dla trochę mod, i miękkie dzianiny koronki może łatwo stać się falbanką na podkoszulki klatce piersiowej dziecka. Nie zapominaj także o tych elementów wystroju, takich jak paski i aplikacji termotransferowych. Ze względu na dekoracji jest łatwe do wykonania oryginalne kamizelki. Wymiary koszuli, choć niewielki, ale może być prawdziwym dziełem sztuki w ręce kochającej matki.