408 Shares 2622 views

Biografia Dana Balana – obiecujący wokalista, kompozytor i producent

Idol milionów młodych dziewcząt, niezwykle atrakcyjna i utalentowana piosenkarka Dan Balan urodziła się 6 lutego 1979 roku w Kiszyniowie, w Mołdawii. Chłopiec mieszkał w dobrze znanej rodziny: matka, Ludmiła pracował jako prezenter telewizyjny, a ojciec Michaela – ambasadora. Biografia Dana Balana interesujący dla fanów jego twórczości, ponieważ wszyscy ciekaw, jak przyszła gwiazda wschodzi nad horyzontem. Ponieważ matka stale pracuje i czasu na wychowywanie dzieci nie miała na tyle, chłopca do 3 lat mieszkających na wsi z babcią. Kiedy Dan dorastała, jej matka zaczęła brać go ze sobą do pracy, gdzie zapoznał się ze światem show-biznesu.


W 1994 roku został mianowany Mihai Balan ambasador Mołdawii w Izraelu, więc rodzina przeniosła się do życia w innym kraju. Dan mieszkał tam rok i pół, po czym wrócił do swojej ojczyzny. W Kiszyniowie, facet wszedł Uniwersytecie Stanowym w Mołdawii Wydziale Prawa. Biografia Dan Balan jest pełen ciekawych faktów, nawet w młodym wieku w przyszłej gwiazdy zaczęły pojawiać się miłość do muzyki. W serialu, po raz pierwszy był w ciągu czterech lat, a na 11-letniego chłopca w prezencie dostałam akordeon, który grał walce o swoje.

Biografia Dan Balan mówi, że po raz pierwszy poważnie zaangażowany w muzykę, miał 14 lat. Następnie Dan grał w zespołach Inferialis i Panteon, ale zespoły wkrótce rozpadła. Facet nie poprzestał i nagrał solowy utwór De La Mine. W 1999 roku, w rzeczywistości, nowe życie zaczęło Dan Balan. Biografia życie osobiste, jego zwyczaje, hobby – wszyscy zainteresowani fani grupy O-Zone, który wraz z Petru Zhelihovskim zorganizowany obiecującą mołdawskiego piosenkarza.

Dan napisał wszystkie piosenki, produkowane przez zespół. Napisany trafią piosenkę Numa Numa lub Dragostea din Tei, krótki czas stał się popularny w wielu krajach i doprowadziło wykresów. W 2004 roku był pojedynczy tytuł najbardziej sprzedawany w Europie, Wielkiej Brytanii kupiło ponad 12 milionów egzemplarzy. Piosenka została przetłumaczona na 14 języków świata, wykonanych około 200 egzemplarzy w różnych krajach. Pomimo ogromnej popularności grupy i produkowane jeden po drugim albumy, z których utwory stały trafienia nie tylko w domu, ale także w innych krajach, zespół O-Zone przestała istnieć w 2005 roku. Chłopaki postanowili zrobić własne projekty solowe.

Biografia Dan Balan w następstwie upadku grupy otrzymał nową rundę rozwoju. Muzyk przeprowadził się do Los Angeles, gdzie wrócił do korzeni rocka. W efekcie współpracy z producentem Jackiem Joseph Pully Balan wydał swój własny album. Od 2006 roku, Dan rozpoczął pracę pod pseudonimem Szalony Loop, aw 2010 powraca do swojej nazwy. W tym okresie, muzyk jest nowy impuls twórczy, nie pozostają niezauważone jego nowy singiel, Chica Bomb.

Obserwowani przez spoiny z Vera Breżniewa piosenka „płatki” zdejmując górną część rosyjskich wykresów, w 2011 roku, widzieliśmy światło składu i Wolność „Tylko do rana”. W 2013 roku jego piosenka pojawiła Lendo Calendo. Spoczywają na laurach nie zamierza Dan Balan. Biografia, rodzina, życie osobiste, hobby muzyk – wszystko ciekawi jego wielu zwolenników. W wywiadzie, młody człowiek przyznał, że woli pozostać wolny ptak iw pełni podane do muzyki, więc nie usłyszeć jeden z jego hitów.