178 Shares 8241 views

Wafel: Liczba gospodynie. Jest to konieczne i niezbędne rzeczy lub strata pieniędzy? Co kupić żelaza wafel?

Wiele z dzieciństwa pozostają wspomnienia: słodkie zapachy z kuchni, pyszne, chrupiące bułki, które są przygotowywane przez matkę na wafel żelaza. Próbuje powtórzyć ten posiłek, gospodyni szuka urządzenia do pieczenia w sklepie. W celu prawidłowego wyboru co kupić żelaza wafel, opinie konsumentów zapewni nieocenioną pomoc.


modele domowe

Kupujący, który wybrał produkt rosyjskiego producenta, byli zadowoleni z zakupu. Na przykład, model „Gourmand”. Spełnia wszystkie wymagania gospodarzy. W praktyce, urządzenie to jest analogiem radzieckiego pieczenia. Grube płyty pozwalają na utrzymanie temperatury w pieczeniu ciastek. Wysokość płytki można regulować. Sprawa jest bardzo wytrzymałe i trwałe. Wykonana jest ze stali nierdzewnej.

cienkie wafle

Jeśli zamierzasz kupić urządzenia, konieczne jest, aby dokładnie sprawdzić jego funkcjonalność i możliwości. Przydatne informacje zwrotne od kupujących będzie już próbował go. Przed dokonaniem wyboru, zdecydować, jaki rodzaj pieczenia trzeba kształtować i który model jest bardzo dobre wrażenie od gospodarzy. Czy potrzebny jest wafel żelaza cienkich wafli? Wonderful odbiera "Black & Decker G48TD Grill and Waffle Baker". Podczas gotowania na urządzeniu zewnątrz chrupiące cienkie wafle. Jednym z jej niezwykłych cech – wszechstronność. Jest to nie tylko do pieczenia, ale także urządzenie, które można z powodzeniem gotować naleśniki, jajka i kiełbaski. Tak więc, urządzenie działa nie tylko jako wafel, ale z grilla i patelni. Pokrycia w płytach antyadhezyjną, więc dbać o nich bardzo łatwo. Wystarczająco powierzchnia gotowania przetrzeć szmatką. Urządzenie jest niewielkie, jest to wygodne do sklepu.

Idealnie nadaje się do wykonywania cienkich wafli Jarkoff modelu JK-S630S. Jego płyty mają prostokątny kształt. Ten wafel zasługuje na pozytywną opinię. Temperatura ogrzewania jest automatycznie utrzymywany. Po zastosowaniu testu podczas zamykania formy jest jego równomierne rozmieszczenie na całej powierzchni. W rezultacie można uzyskać danie, znajomy z dzieciństwa, – cienkie, chrupiące wafle, które natychmiast po upieczeniu jest konieczne do złożenia w rurze. W urządzeniu znajduje się termostat, moc 1000 watów.

gofry belgijskie

Jeśli potrzebujesz żelaza wafel dla belgijskich gofrów, pamiętać model Starfood UWB-1. Pomoże to szybko i dokładnie przygotować delikatność. Jego konstrukcja jest w pełni zgodne z tym celem. Rączki wykonane z aluminiowego odlewu ciała – ze stali nierdzewnej, średnica powierzchni sto siedemdziesiąt osiem milimetrów. Tego rodzaju urządzenia umożliwiają wiele płytek jednocześnie pieczone, a jak to na celu, zostały uzyskane przez okrągłe, wysokie, powietrze. Dlatego modele grube płytki, tace głębszych badań. W wyniku tego, wyjście waflowe pokryte na górnej i ostre miękkiego środka. Dzięki powlekane teflonem herbatniki wafla można łatwo usunąć, nie trzymać. Taki wafel dostaje zasłużenie dobre recenzje. Po użyciu jest bardzo łatwe i bezpieczne. Uchwyty nie nagrzewają się. Jest zegar ustawiania temperatury grzania (to zmienia się od zera do trzech sto stopni). Najbardziej optymalny – 210 ° C Wafel piecze się trzy lub cztery minuty.

Jest to również dobry model Calphalon HE400WM Nie Peek. Ma wiele zalet. Jego korpus wykonany jest ze stali nierdzewnej. Gotowanie płytka wykonana z ciężkiego odlewu aluminiowego z powłoką nieprzywierającą. Pieczenie ma specjalne ustawienia. Ciepło płytki jest równomiernie rozłożona. Mając to opłatek pieczone przez wszędzie takie same i pozostawić gładką brązową barwę. Na pieczenia będzie udać się z trzech do pięciu minut. Jest zegar, aby śledzić czas, gdy potrawa będzie gotowa.

Zasługuje również dobre sprzężenie zwrotne wafel żelaza Vitek Winx 1101 BL, który jest wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na ciepło i jest odpowiedni do wytwarzania gofry.

Wiedeńskie gofry

Model Clatronic WA 3116 DS – piękny, komfortowy żelaza wafel dla wiedeńskich wafli, opinie to zasługuje tylko pozytywne, podobnie jak proces gotowania jest bardzo proste i łatwe. Obudowie urządzenia jest wykonana ze stali nierdzewnej, uchwyty powłokę termoizolacyjną. Pieczenia powłoką nieprzywierającą. Wafle są w postaci serca. W pewnym momencie na pięć kawałków, a czas spędzony około pięciu minut. To zależy od receptury i odsłoniętej temperatury. Posiada regulowany termostat. Jest to zabezpieczenie przed przegrzaniem, lampka kontrolna. Recepta wafle belgijskie i wiedeńskie są bardzo podobne.

Na drugim kolorze jest taki wspaniały model how Jarkoff JK-102. Ten wafel opinii można dostać tylko wspaniałe. Korpus wykonany jest z tworzywa sztucznego. Moc 850 W, średnica – osiemnastu centymetrów. Urządzenie stoi na stabilnych nogach. Na okładce są wskaźniki według których można ocenić temperaturę urządzenia grzewczego jest włączony. Wafel przyciąga swoją konstrukcję i kompaktowe wymiary. Jest to bardzo wygodne do przechowywania w pozycji pionowej. Dołączone do tego produktu książki z receptur i instrukcji użycia.

Ceny za wafel

Jeśli masz już swój wybór na rzecz konkretnego modelu, a tam jest żelazo wafel, opinie o którym zwrócili, a potem opuścił ją kupić. Aby to zrobić, należy skontaktować się ze sklepem lub na specjalnej stronie internetowej, aby złożyć zamówienie. Ceny będą mile zaskoczyć. W zależności od modelu i producenta, mogą wahać się od tysiąca rubli i powyżej.

Przydatność żelaza wafel na farmie

Jeśli kochasz, aby zadowolić ich rodzinami pyszne ciasteczka, to jednostka jest koniecznością. będzie można traktować swoich gości, dla dzieci gotować chrupiące bułki lub delikatnym wiedeńskie wafli. Niektóre gospodynie w domu przygotowywanie lodów i gofrownica, aby rogi dla niego. Wynik dla dzieci jest bardzo smaczne i zdrowe uczta. Dlatego też, jeżeli strona herbaty z domowe ciasteczka w rodzinie stał się tradycją, bezpiecznie zakupić żelaza wafel. To urządzenie nie będzie cię stać wokół i przynieść wiele przyjemnych chwil.