264 Shares 2203 views

Wizyta w Szkole „potworów”, czyli jak narysować „Monster High”

„Monster High” czy „Monster High” – dość popularny pierwotny i wtórny wiek szkolny cartoon dziewcząt. Pytanie, jak narysować „Monster High” -geroin, interesujące dla wielu fanów kreskówek. Po tym wszystkim, można narysować swoje ulubione postacie na papierze, a następnie dzielić się nimi z przyjaciółmi sukces w tym biznesie. W tym artykule pokażemy, jak narysować „Monster High” na przykładzie popularny i kochany przez wielu bohaterek – Frenki Sztejn.


Po pierwsze trzeba pamiętać, jak to wygląda, to student Szkoły „potworów”. Frankie długie włosy z białymi i czarnymi zamkami, jej "skintone" (kolor) – Shades of green mint. Prawo Frankie zielone oczy, a po lewej – niebieski. Całe ciało kobiecego potwora zniekształcone stawy i szyi są też dwie śruby. Cóż, teraz do rzeczy!

Jak rysować krok po kroku „Monster High”

W zasadzie, to nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Trzeba tylko maksimum uwagi i trochę cierpliwości. Co się zaczęło?

krok 1

Start z okręgu obrazu. Będzie to podstawą do głowy Frankiego. Następnie dodać linii na twarzy, szyi i ciała heroina, jak pokazano na rysunku.

krok 2

Teraz przejdź do kształtu twarzy Frenki Sztejn. To właśnie w tym studenckim „Monster High” jest dość specyficzny, więc powtórzyć wszystko, co jest pokazane na zdjęciu w tym artykule. Przechowywać wyraźnie rysuje kobieta, zacznij rysować włosy, a następnie – w oczy, nos i szyi. W rzeczywistości, jak narysować „Monster High”, pomoże Ci zorientować poniżej.

etap 3,

Teraz musimy narysować włosy. Należy pamiętać, że są one na dziewczynę na plecach, więc nadszedł czas, aby oznaczyć ręce linii. Stosuje się również górną linię ciała oraz Doris oczy, usta, nos i szyi śruby Frankie.

krok 4

Teraz nadszedł czas, aby poznać szczegóły. Narysuj czarnych nici, dodać zakręt, a także początek wyciąga ubrania bohaterki „Monster High”. Aby dopełnić obrazu rąk, palców znak Frankie, która musi być na jej talii, jak pokazano na rysunku.

krok 5

Doris dolna część sukni Frenki Sztejn. Spódnica powinna być w owczarni, nie zapomnij o pas. A teraz postępować, aby narysować linię w dół. Nie zapomnij umieścić szwy, które znajduje się na ciele dużo Frankie.

krok 6

Tak, to prawie wszystko nauczył się rysować „Monster High”. Pozostaje tylko do końca i obuty stóp Frankie Toon. Zobacz, jak to będzie wyglądać na papierze.

krok 7

Usuń wszystkie niepotrzebne linie, ale należy uważać, aby nie skasować, czego potrzebujesz! To co ma być rysunek. Teraz można go pomalować, jak chcesz, lub pozostawić w czerni i bieli.

wynik

Więc, wiesz, jak narysować „Monster High” ołówek. Jednak nie jest to ograniczenie, ponieważ istnieje tak wiele godnych postaci, które mogą być wystawione na papierze! Spróbuj wyciągnąć Drakulauru Cleo Guliyu lub Blue Lagoon – program będzie o tym samym. Cała różnica – w szczegółach. Jak widać, nic nie skomplikowane w przygotowaniu, jeśli zrobisz to w kilku etapach. Powodzenia w pracach!