283 Shares 3047 views

Dlaczego koty mają łapy deptane? Załóżmy, rozumiem!

Jeśli masz puszysty kochanie, to prawdopodobnie wielokrotnie zastanawiałem się, dlaczego koty łapy deptane. Ten regularny rytuał czyni niemal każdy mieszkaniec domu-krwawienia, czasami powodując ból do swego pana. Spójrzmy na pochodzenie tego zachowania.


Jednym z powodów, dlaczego koty mają łapy kroczenie – jest odruchem pamięci z dzieciństwa. Często wystarczy więc mauled brzuchu matki, kiedy piją mleko. W pewnym sensie rola matek są obecnie z powodzeniem wykonując Ci: karma dla zwierząt domowych, Pat, bawić się z nim. W związku z tym oczywiste jest, że właściciel kota jest natywne istoty, która chce się podobać. Jeśli zwierzę ścigać się w tym punkcie z kolan, to nie rozumie, co się dzieje, i bardzo obrażeni – bo zwierzę jest ważna tylko z najlepszymi intencjami.

U zwierząt, wiele z głównych receptorów znajdujących się dokładnie na kulki kończyn. Jedna z teorii, dlaczego koty łapy deptane nas, opiera się na fakcie, że w taki sposób, jak gdyby „oznaczonego” nas, pozostawiając ich zapach i potwierdzając, że tylko oni są dla Ciebie i nikt inny. Jeśli zwierzę mrucząc głośno – jest oznaką najwyższego przyjemności dla niego, jest on całkowicie zrelaksowany, i ci ufa. Pielęgnować te chwile, nie zaokrąglić w górę zwierzę, grasz największą rolę w moim życiu dla niego. Jeśli ostre pazury powodować zbyt poważne niedogodności regularnie przeprowadzać żadnych zwierzę do weterynarza, więc delikatnie ścięty je, lub zrobić to samemu.

Jest naukowo udowodnione, że koty są w stanie odczuwać ból swego pana. Są one w takich przypadkach z niepokojem podnieść wam pysk, jakby chciał zapytać, co się dzieje. Jest zrozumiałe, że chcą pomóc zwierzęta. Dlatego koty mają łapy treading dokładnie w miejscu, które staje się źródłem bólu. Stanowią one rodzaj masażu, biorąc negatywne i nieprzyjemne objawy. Puszyste lekarze starają się sprawić, że poczujesz się lepiej.

Często zdarza się, że zwierzęta przyzwyczajają się do spania w łóżku właściciela. I miejsce do spania, mogą wybrać inny: w nogach na głowie lub na głowie, na klatce piersiowej. Odpowiedź na pytanie, dlaczego koty deptać hosta przed snem, jest oczywiste – są przygotowania miejsca do spania, starając się ustatkować z maksymalnym komfortem. Cóż, przygotować się, by tak rzec, na noc relaksu. Koty w rzeczywistości pochodzą od dzikich zwierząt – instynkt zmusza je do bieżnika pokrywę w miejscu, gdzie oni zdecydowali się położyć.

Wieczorem, po powrocie z pracy, najprawdopodobniej, pierwsze drzwi są spełnione, oczywiście, kota. Ulubionym wszelkiego rodzaju wyraża radość spotkania, ściera nogi i, oczywiście, miauczy. Wtedy, gdy jesteś zmęczony rzut na kanapie, od razu wskakuje na kolana i zaczyna je „taniec”. Po tym wszystkim, dlaczego koty kroczenie właścicieli? Więc oni wyrażają szczerą miłość i radość, że w końcu wrócić do domu. Koniecznie pat futrzany przyjaciel – bo to jest związane z lizanie matki, to będzie bardzo miłe. Nie spiesz się, bawić się ze zwierzęciem, porozmawiaj z nim, zostanie porysowana za uchem, on czeka na ciebie przez cały dzień i bardzo nudzić.