157 Shares 6179 views

Obóz dla dzieci „Petrel”

Oczywiście, latem – to czas, kiedy dzieci po prostu trzeba odpocząć, nowe doświadczenia i ciekawą rozrywkę. I dość popularny jest dziś w obozie „Petrel”, w którym dzieci są każdego roku z całego kraju i państw ościennych. Oczywiście, każdy rodzic interesuje się pytania o to, co zakwaterowanie i rozrywki dzieci zaoferowane miejsce.

Obóz „Petrel”: lokalizacja

W rzeczywistości, ten ośrodek zdrowia słynie z korzystnego miejsca lokalizacji. obóz pionierski „Petrel” znajduje się w regionie Krasnodar, bardzo blisko słynnej miejscowości turystycznej Anapa. Zatoka tutaj jest uważana za idealne miejsce do pływania i rekreacji, a ze względu na świeżej morskiej bryzy i ciepło letnich upałów nie boi się dzieci całkowicie.

Krótki opis kompleksu dla dzieci

Obóz „Petrel” jest hodowany w drugiej linii plaży i zajmuje powierzchnię 5 hektarów. Należy natychmiast zauważyć, że terytorium uzdrowisku jest sformułowane poprawnie, tutaj jest cztery-kondygnacyjne budynki mieszkalne, a także jadalnia, boiska sportowe i inne budynki dla rozrywki.

Teren jest dobrze wyposażony, ozdobione kolorowe klomby, wygodne ścieżki spacerowe i ławki. A zielonych korona drzewa zapewniają cień i przyjemnie chłodne.

Nawiasem mówiąc, bilety do obozu „Petrel” są wydawane w celu zastąpienia okres 21 dni. Koszt wakacji zmienia się w zależności od czasu odpoczynku i wybranych warunków życia. Trzy tygodnie w obozie w cenie 28-35 tysięcy rubli.

Warunki życia w obozie, opis pokoi

„Petrel” – obóz dla dzieci, który jest uważany za stosunkowo małe. Jednocześnie nie może żyć ponad 400 dzieci. Kompleks ośrodek ma miejsca aby pomieścić tylko trzy, cztery lub pięć dzieci. Naturalnie, każdy pokój wyposażony jest w pełny zestaw mebli: wygodne łóżka, stoliki dla rzeczy osobistych, jak również szafy, półki na buty i lustra.

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, gdzie prysznicem, umywalką i toaletą. Nawiasem mówiąc, gorącej i zimnej wody są doprowadzane do zegara.

Mokro odbywa się codziennie, czystość pokoi zapewnić pokojówki. pościel zmieniana jest raz w tygodniu, zgodnie z harmonogramem.

moc jazdy

Oczywiście, obóz „Petrel” zapewnia dzieciom pełnego żywienia pięć godzin. Kompleks posiada przestronną jadalnię, które można natychmiast pomieścić wszystkich gości na obozie, więc śniadanie, obiad i inne posiłki odbywają się na jedną zmianę. Nawiasem mówiąc, pokoju jadalnym wyposażony w ilości niezbędnej do klimatyzatorów. Kuchnia jest prowadzony wyłącznie przez doświadczonych kucharzy, którzy zachwycą dzieci codziennie z nowych potraw. Jedzenie jest nie tylko smaczne, ale także użyteczne, a menu zawiera wystarczającej ilości świeżych owoców i warzyw. Serwowania i czyszczenia stoły, jak również obsługę turystów prowadzone przez kelnerów.

Ponadto, na każdym piętrze znajdują się chłodnice z czystą wodą do picia. A jeśli jest to konieczne, można udać się do pobliskiego sklepu, który znajduje się tuż obok budynków mieszkalnych. Tutaj sprzedawać rzeczy podstawowe, jak i trochę jedzenia.

wakacje na plaży dla dzieci

Obóz „Petrel” (Anapa) posiada własną plażę i znajduje się 200 metrów od budynku mieszkalnego. Do niej jest bezpieczny szlak pieszy. Ta część wybrzeża jest całkowicie ogrodzony i jest wykorzystywany wyłącznie do rekreacji dla dzieci. Plaża tutaj jest czyste, zadbane, piaszczyste i bezpieczne zejście do morza.

Tutaj, dla wygody dzieci z leżaków, parasoli i namiotów ochronnych. Ponadto w zespole ratownictwa plaży działa regularnie i pielęgniarki, którzy uważnie monitorować dzieci. Dziecko może skorzystać z usług instruktora pływania.

Infrastruktura i usługi dodatkowe

W rzeczywistości obóz „Petrel” – to wspaniałe miejsce, które oferuje swoim gościom młodym wszystkie niezbędne udogodnienia. Na początek warto wspomnieć system zabezpieczeń. Kompleks jest stale grupę strażników pracy. Ponadto cały teren obozu jest oświetlony w nocy.

Zatrudnia gabinecie lekarskim, gdzie wokół Duty zegar dwóch lekarzy i kilka pielęgniarek. A ponieważ obóz zapewnia zdrowia dzieci, a dzieci powinny być rejestrowane z masażu terapeutycznego i drogi oddechowe. W siłowni regularnie odbywają się zajęcia z terapii ćwiczeń. Maszyny i kilka technik fizjoterapii.

Z drugiej strony, obóz zapewnia dzieciom komfort. Na przykład, ich dobytek, mogą przyjmować pralnia, który działa zgodnie z harmonogramem. Istnieje również pomieszczenie do suszenia i prasowania przedmiotów. Jest przechowalnia bagażu.

Rekreacja i sport w obozie

W rzeczywistości, w kurorcie dla dzieci zawsze jest coś do zrobienia. Jak już wspomniano, istnieje wiele obiektów sportowych do piłki nożnej, koszykówki, badmintona, tenisa. Istnieją również kluby w grze w warcaby i szachy. Dla wczasowiczów nawet posiadać specjalne sportu we wszystkich sportach, w tym przekaźnikowych i zespołowych konkursach.

Ponadto, dzieci organizować różne quizu intelektualnej. Dla tych ludzi, którzy mają obsesję na punkcie twórczości istnieją kręgi szkolenia tańca i śpiewu. W ostatnim tygodniu dzieci dać koncert, gdzie grali z własnych numerów.

Doradcy także pomóc dzieciom organizować KVN grę, która na pewno dużo zabawy jako głośnik i publiczności. Istnieje duża sala kinowa, gdzie dzieci regularnie pokazują filmy i bajki. Również gospodarze różnorodnych działań twórczych i teatralnych.

Oczywiście to nie wszystko co ma do zaoferowania obóz „Petrel”. Anapa – piękne miasto z ciekawą historią i masę atrakcji. A dla dzieci od czasu do czasu zorganizować wycieczki po mieście i wycieczek po okolicy.

A wieczorem, oczywiście, wszystkie zabawne dyskoteki, gdzie dzieci z różnych organów może spotkać, bawić się i tańczyć do ulubionej muzyki. Czas do czasu na dużym terenie pożaru oświetlone, gdzie dzieci wraz z grupy doradców dzielić różne historie i bliżej poznać siebie.

Obóz posiada również dobrze wyposażone Cafe dzieci, gdzie fani sportu mogą oglądać na sport telewizyjnych. Jest też biblioteka z dużą kolekcję książek i dużej czytelni.

Obóz „Petrel”: Recenzje dzieci i rodziców

Oczywiście, obóz dla dzieci – to nie tylko wypoczynek, ale również dużo nowych przyjaciół, dużo zabawy i żywych wrażeń. I „Petrel” – obóz dla dzieci, który słusznie może być uważany za jeden z najlepszych miejsc w okolicy. W większości przypadków dzieci zostawić pozytywne opinie o tym miejscu. Chwała wszystkim: zabawy wakacje na plaży, wygodny pokój i, oczywiście, smaczne potrawy, które serwowane są codziennie w jadalni. Ponadto, cały czas dziecko jest zajęte przez różne programy rozrywkowe, w tym zawodów sportowych, konkursach, zajęciach edukacyjnych, wycieczek i dyskotek. A atmosfera tutaj jest bardzo miły i przyjazny. Większość facetów po pierwszej podróży są „bywalcy” i tu co roku.