434 Shares 9126 views

Grochówka z wędzonych multivarka – to proste i pyszne!

Bardzo praktyczne mieć multivarku domowy oprócz gorąco i pieczenia, można gotować pierwsze danie w nim. Spójrzmy na to przepis na bardzo obfite danie, które nazywa się grochówkę z wędzonego w multivarka. Rozważmy niektóre z jego możliwości.

Przepis № 1

Nawet jeśli rodzina nie jest fanem zupy grochowej, to opcja ta spowoduje ponowne rozpatrzenie swojej decyzji. Tak więc, musimy do niego:

– groch – 300 g;

– mięsa wędzonego – 500 g;

– cebula – 1 szt.;

– ziemniaki – 3 sztuki;.

– marchew – 1 szt.;

– olej, sól, pieprz.

Teraz zobaczmy , jak gotować grochówkę z wędzonego mięsa. Najpierw musimy dokładnie wypłukać groszek i pozostawić go w zimnej wodzie na chwilę. Cebula powinna być oczyszczone z łuski i posiekać drobno i marchew zetrzeć. W Multivarki miski wlać trochę oleju i smażymy cebulę i marchewkę do złotego koloru. Teraz musimy oczyścić ziemniaki i pokroić w drobną kostkę. Umieścić je w multivarku do cebuli i marchwi. Wędzone mięso należy pokroić w drobną kostkę, a także wysyłać w multivarku. Teraz nadszedł czas, aby dodać groszek i woda zwieńczona do maksymalnej kreski. Trzeba to tryb „zupa”, ustawić czas 1 godziny 30 minut. Po sygnale, można otworzyć pokrywę Multivarki i traktują swoją ukochaną zupę charakterze, które mogą być ozdobione posiekaną zieleni. Pyszne groszku zupa z wędzonego mięsa na pewno spodoba się wszystkim, a teraz trzeba go gotować bardzo często.

Przepis 2 №

Kolejny niezwykły przepis, który pozwala gotować oryginalne grochówkę z wędzonym multivarka. Aby to zrobić, musimy następujące produkty:

– wędzone żeberka – 350 g;

– groch – 200 g;

– ziemniaki – 3 sztuki;.

– marchew – 1 szt.;

– cebula – 1 szt;.

– zioła, sól, przyprawy.

Proces gotowania jest bardzo podobna do poprzedniej receptury. Nie zapomnij namaczać groszek gdzieś w ciągu 12 godzin. Na dnie miski należy umieścić żebra, a następnie marchewkę, które muszą ruszt na torze, a następnie groszek. Następna warstwa – ziemniak, która musi być wstępnie cięty na kostkę. Przykryć całą cebulą, zalać to wszystko wodą, dodać liść laurowy, sól i pieprz. Na wyświetlaczu wybierz „gasił” tryb, ustawić czas gotowania 3 godziny. Gdy zupa grochowa z wędzonego w multivarka jest gotowy, trzeba dostać się żeberka i wyjąć mięso od kości. Zupa wlewa się do miski, dodać mięso i warzywa, i usiąść do smaku.

Nie tylko nauczyć się gotować bardzo smaczne i obfite grochówkę z wędzonym multivarka, nauczyłeś się, jak uczynić go użytecznym. Zamiast wędzonego mięsa, kiełbasy można użyć, na przykład, polowania kiełbasek. Dadzą potrawie jeszcze więcej pikanterii. Można nadal używać wędzony łosoś, szynka lub nawet grilla. Również ulubionym zupy można dodać grzanki, które są bardzo łatwe do przyrządzenia. Wziąć chleb, pokroić w drobną kostkę i wysłać go na chwilę w piekarniku. Ogólnie rzecz biorąc, można eksperymentować, dodając swoje ulubione składniki i doskonałych receptur przedstawionych przez ciebie.