128 Shares 8335 views

Centrum rekreacji „Srebrny” (Niżny Nowogród regionu, wieś Ilyin): opis pokoi, jazda konna, bilard, restauracja

Zmęczony codziennym zgiełku? Chciałbym pójść gdzieś w kraju, tak daleko? Jesteś idealnym rekreacji „Srebrny”. Region Niżny Nowogród – idealne miejsce na rodzinne wakacje. W odosobnieniu od zgiełku, można spędzić udane wakacje z całą rodziną. Piękne krajobrazy i wygrać na malowniczej świetności. Tu jest dobre o każdej porze roku. cała przyroda latem pachnie: drzewa owocowe i rośliny w rozkwicie, to wszystko jest uzupełniony przez przyjemnych ciepłych dni i lekkim wietrze. Jesień urzeka swoją wielkością: kolorowe pomarańczowe liście zdobią runie rosną dzikie grzyby. Zima szczęśliwy śnieżnobiałe tkaniny, która mieni się w słońcu jak diamenty. Dobrze, wiosną natura budzi się znowu: Pierwsze przebiśniegi rosną pod topniejącego śniegu.

Na 60 km od Nowogrodu znajduje się ośrodek rekreacyjny „srebro”. Niżny Nowogród regionu i przechowuje wartości jej kultury i dziedzictwa. Zrozumiałe jest, aby zobaczyć najważniejsze zabytki brzegach. Opcjonalnie można zorganizować wycieczkę po regionie Niżny Nowogród i uczynić świętem nie tylko dobre samopoczucie, ale też pouczające i ciekawe.

Chalet „Srebro” – ogromny obszar i przestronność. Wybór jest podana do całego szeregu opcji dla różnych numerów, w zależności od ich kosztu rezerwacji klasa może się zwiększyć.

sypialnia

Zacznijmy od bardzo tanich opcji mieszkaniowych – pokój do spania. 2100 rubli dziennie, masz mały pokój z dwoma łóżkami. Z wszystkie niezbędne urządzenia są dostępne w dniu przyjazdu otrzymują komplet ręczników. Opcja ta jest idealna do nocy, kiedy nic, ale łóżko i łazienka nie jest konieczne. Od dłuższego pobytu należy wybrać większy pokój i bardziej kosztowne.

numer klasy „Standard”

Można zdecydować się na „standard” pomieszczeń. Na 15 metrach kwadratowych znajduje się podwójne łóżko, telewizor, natrysk. Jeśli potrzebujesz dostępu do Internetu, można to zrobić w zaciszu własnego pokoju. Połączenie wysokiej prędkości pozwoli Ci efektywnie zarządzać swoimi zadaniami.

pokoje rodzinne

Kraj Hotel „Srebrny” oferuje pokoje dla rodzin. Jest doskonałym rozwiązaniem pod względem ceny i jakości. Codzienne czynsze w 6000 rubli ze względu na przestronne pokoje, w których cała rodzina może być wzięta pod uwagę. W zestawie trzy pokój z jednym łóżkiem podwójnym i dwoma łóżkami pojedynczymi. Na życzenie, za dodatkową opłatą, można umówić się łukiem dla większej liczby osób par. Wi-Fi oraz TV nie pozwalają się nudzić, a będziesz otwierać wiele możliwości rozrywki.

numer klasy „Comfort”

Dla najbardziej wymagających użytkowników, których pozycja pozwala przedstawić rygorystyczne wymagania, jest komfortowy pokój z kosztownych napraw, eleganckie meble, duże okna, podwójne łóżko oraz balkon z pięknym widokiem na naturę, TV, prysznic i bezprzewodowy internet. 30 metrów kwadratowych będzie musiał zapłacić 3,5 tys rubli.

Dla osób pragnących spędzić wakacje, wskazane jest, aby zwrócić uwagę na fakt, że usługi kemping obejmować jazdę konną. Można cieszyć się niesamowite widoki natury na koniu. 45 minut z taką podróż będzie kosztować gości 700 rubli.

Centrum rekreacji „Silver” Niżny Nowogród regionu: Opinie

W Internecie istnieje wiele opinii na temat tego hostelu. Większość z nich są pozytywne i powiedzieć o wspaniałe wakacje z całą rodziną. Goście zajrzał dobrze wykonane jedzenie, w tym bufety w weekendy, rozrywki i dekoracji pomieszczeń. Doświadczeni kucharze przygotują dla Ciebie najbardziej zróżnicowane i smaczne. Cztery posiłki z napojami i świeże wypieki zadowoli najbardziej wymagających smakoszy.

rozrywka

Goście mogą korzystać z różnorodnych rozrywek dla wszystkich smaków. Można poczuć urok zimy, jazda w saniach lub serniki. Latem turyści mogą angażować się w siatkówce. Centrum rekreacji „Srebrny” (Niżny Nowogród regionu) posiada także bilard. Profesjonalny sprzęt pozwoli Ci denerwować i uzyskać maksymalną przyjemność z gry.

Centrum rekreacji „Srebrny” oferują szereg zabiegów masażu, począwszy od masażu pleców, a skończywszy na skomplikowanej antycellulitowym.

Jazda konna – nie ostatnia lekcja w kempingu charakter dla zwiedzających. Goście mogą pograć w piłkę nożną na mini serwisów, a są one nawet celów korporacyjnych. Dla najmłodszych organizowane są różnego rodzaju wyścigach, konkursach.

Na stronie „Silver” ma odmładzający chan. Jest wysoce zalecane, aby spróbować procedurę. Z kąpieli we wrzącej wodzie, gdy mróz na ulicy, to niezapomniane przeżycie, nie jest porównywalna do kąpieli lub saunie. Godzina przyjemności w odmładzające kubek kosztuje 1000 rubli.

No, oczywiście, wakacje bez rosyjskiej łaźni. W centrum rekreacyjnym „Srebro”, można w pełni cieszyć się ogrzewanie sauny, a potem wskoczyć lodowatym stawie. Procedura jest bardzo hartuje organizm ludzki i uderza w kieszeni, ponieważ kąpiel do wynajęcia dla 6 osób będzie kosztować 1000 rubli.

Chcesz niezapomniane wrażenia regionu Niżny Nowogród? Najlepsze widoki otwartego charakteru lotu ptaka. Doświadczeni piloci zapewnienia płynnego startu i lądowania szybko. Na życzenie mogą być organizowane w sesji zdjęciowej, aby zostawić swoje wrażenia na temat spacerów samolotem.

Organizujesz wesele

Kemping „Srebro”, można zorganizować wesele. Pracownicy będą odgrywać wiodącą rolę w organizowaniu najlepszą bankiet. Usługi hotelowe rejestracji i wyjście. Podany świetny dźwięk florystyczny i wspaniały. Za bufetem, nie można się martwić. Hotel organizuje świetny stolik dla siebie i gości w restauracji, znajdującej się na terenie obozu. Menu restauracji jest naprawdę niesamowite: morze przekąski na każdy gust: kiełbaski, dla smakoszy sery, pyszne sałatki i dania gorące, świeże wypieki, napoje bezalkoholowe. Na ślub wezmą udział najlepszych DJ, działają wybitnych artystów. Że po najbardziej błyskotliwe momenty swojego życia zostały upamiętnione jasny, operatorzy zawodowych będzie zorganizować sesję zdjęciową i filmowanie.

reszta Corporate

Centrum rekreacji „Srebrny” (Ilyino osada) byłoby to świetne miejsce na odpoczynek od osób prawnych. Ogromna sala konferencyjna o pojemności 70 osób, ma wszystko, czego potrzeba do pracy, w tym laptop, rzutnik, płyty, sprzęt akustyczny. Jako centrum rozrywkowo-turystycznej mogą oferować takie jak paintball sporty zespołowe. Jak również wypraw w lesie. Dodaj przyjazny personel może być komfortowe zakwaterowanie z wysokiej jakości urządzeń i osprzętu. Zaspokoić potrzebę formie żywności, niesamowitą różnorodność potraw.

Centrum rekreacji „Srebrny”. Gdzie pływać?

Co za lato wakacje bez plaży, słońca, i niepohamowanej nastroju? W regionie Niżny Nowogród wielu miejsc do pływania. Mamy listę najbardziej popularne. Ogromne zapotrzebowanie na zbiornikach wodnych w ulicy Smirnowa i Fučík ulicy. Obie plaże są wyposażone w siedzenia, boje. Goście są stale monitorowanie lekarzy, ratowników. Woda jest regularnie badane na obecność choroby. Pływackie miejsca są dostępne od początku czerwca i jest otwarty od 10 rano do 7 wieczorem codziennie.

Podsumowując, możemy podsumować powyższe powiedział. Centrum rekreacji „Srebrny” (Niżny Nowogród regionu) – to wspaniałe miejsce, aby mieć dobre wakacje z rodziną, krewnymi, przyjaciółmi. Kemping jest gotowy do przyjęcia dużej liczby gości i zorganizować niezapomniane wesele lub imprezę firmową. Niskie ceny, wygodne pokoje, mnóstwo rozrywki, wyśmienitą kuchnię, zajęcia na świeżym powietrzu dla wszystkich członków rodziny, SPA-zabiegi dla rekreacji. Ponadto region Niżny Nowogród – bardzo ciekawe miejsce, które znajduje się na terenie wielu wartości kulturowych i zabytków. Będą Twoje wakacje nawet kulturowe, poszerza umysł.