232 Shares 8792 views

Wózki dla chłopców: dobór kolorów i firmową ceny

Tak, nadszedł czas, aby przejść do wyboru wózek dla dziecka. W związku z tym, istnieje wiele pytań. Co powinno być? Wózki dla noworodków, transformatorów wózki, wózki dziecięce, sanki … Ile to kosztuje i jaki kolor wybraliście? Czy to możliwe, aby podnieść wózku wesoły i jasny kolor? Lub wózek czerwony kupić tylko dziewczyny?


Kolor jest ważny, ale nie mniej ważna funkcjonalność wózka. Wysokiej jakości, wygodne i komfortowe, będzie trwał długo i zamieni każdą wycieczkę do łatwej drogi.

funkcja krzesło

Tak więc, aby chodzić z dzieckiem nie był ciężarem, transport musi posiadać następujące cechy.

  • Comfort. Wózki dla chłopców powinny być wygodne nie tylko dla małych pasażerów, ale również dla rodziców. Miękkie pasy bezpieczeństwa i oparcie, podnóżek, regulowana rączka – wszystko to sprawia, że jest przyjemny spacer „pasażer” i „Sterownik”.
  • Bezpieczeństwo. Funkcja ta zapewnia pasy pięciopunktowe, zdejmowany zderzak, centralny hamulec. Dzieci są ruchome, a nawet w wózku starają się wypaść z fotela.
  • Wydajność, jakość. Zawodne modelu wiązałoby dodatkowych kosztów związanych z naprawą. Rama wózek powinien mieć ochronę przed korozją. Koła o większej średnicy będzie bardziej zadowalający. W regionach, gdzie zima trwa długo, popularne wózki sankach, które mają płaskie biegaczy, pozwalając, aby przejść do śniegu. Takie modele są niedrogie i będzie kosztował 5 tys. RUB.
  • Dodawanie i bilansowa. Najbardziej popularnym typem jest wózek-cane. Jest wygodny do przenoszenia w ręku, niosąc w samochodzie. To po prostu nie pasuje najmniejsza, ponieważ niewygodne leżeć.
  • Manewrowość. Dobrze, jeśli rodzice mieszkają z dzieckiem w mieście. Chociaż w tej jakości potrzeba nie mniej niż na wsi z biednych drogach. Dzisiejsze wózki dość zwrotny. Producenci starali się upewnić, że może on być wdrożony w jednym miejscu wokół własnej osi. Ponieważ jest to wygodne, aby przejść do windy, jest ona dobrze wychowane na wąskiej ścieżce w parku. Choć opinie o wózkach pokazują, że model z przednich kół obraca się bez uciążliwego zamka, zwłaszcza na prostej drodze.

Najważniejsze – to jest kolor?

Wózki dla chłopca do wyboru nie jest problemem, ponieważ ich zakres jest dość duży. Paleta kolorów jest również warto last but not least, ponieważ będzie to miało wpływ na nastrój i charakter dziecka.

Nie tak dawno temu, rodzice wyznaczono kolorów prosta: dla chłopców kupił niebieski lub niebieski wózek dla dziewcząt – czerwone lub różowe. A różnorodność kolorów producentów nie są bardzo zepsuty.

Teraz obszerny wybór kolorów zmienił zasady dla chłopców stać na wózkach inwalidzkich ciemne odcienie: brązowy, szary, ciemny czerwony. Dziewczyny się jasne, żywe: pomarańczowy, zielony.

Psychologowie nalegać zbierając na wózek dziecięcy, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę związek z psychiką dziecka karetki koloru, szczególnie w wewnętrznej części.

Recenzje wózkach pokazują, że w rzeczywistości, jasne kolory pobudzają dziecko w wózku może być niepewny. Szczególnie w czasie upałów nasycone kolory przyciągają niebezpieczne os lub pszczół, a to robi nic dobrego. Ale ciemne odcienie „szybować”, a dziecko może być gorąca.

Lepiej jest, jeśli wózek dla dziecka dla chłopców będzie jasne i jednolite.

Niezbędne akcesoria do wózków

Standardowy zestaw – worek rodzic i płaszcz przeciwdeszczowy, nikt nie będzie zaskoczony. Aby zwiększyć sprzedaż Producenci opracowują nowe akcesoria. Niektóre z nich są sprzedawane w komplecie z przewozu, podczas gdy inni muszą być zakupione oddzielnie.

  • Parasol słoneczny dzień będzie chronić dziecko przed szkodliwymi skutkami promieniowania.
  • Sprzęgło – jest potrzebne w zimie i zimnej pogody.
  • A bardziej wygodnym rozwiązaniem – rękawice dla wózka inwalidzkiego poręczy umożliwić bardziej wygodne do poręczy.

Tkanin, kolorów i cen

Ogromny obraz drukowany na masce wózek – szczyt mody w tym sezonie. Reszta kolorów i wzorów są różne: od jasne neutralnej. I nawet najbardziej wybredna rodzic może łatwo dokonać wyboru.

Na rynku nie było tkaniny impregnowane, która odpycha kurz i wodę. Krople deszczu na tych kapturach i pokryw staczają i pozostają suche wewnątrz wagonów dla chłopców.

Ich cena zmienia się w zależności od konfiguracji i marki handlowej i waha się od 2,5 tys. RUB. do 30 tys. rub.

wózek

Jeśli chłopiec urodził się jesienią i zimą, to będzie nie więcej niż sześć miesięcy, można zakupić wózek, który łatwo zamienia się w bardzo pożądanego obiektu – w kołysce na biegunach. Aby chodzi stoisko, na którym jest umieszczony kołyskę, i funkcjonuje jako huśtawka.

Ponadto, niektóre modele posiadają wymienny gondoli z uchwytami oraz osłonę zagłówka, który zastępuje wersję zimową wózka. Siedzisko jest bardzo wygodne dla zamiar klinice dziecięcej.

Jeśli dziecko jest małe, zagłówek nie będzie prawo do wykonywania jej zadań i wspieranie chłopca w pozycji siedzącej. Jednak w zimie jak dziecko ma na sobie ubrań, że jego głowa jest niższa w stosunku do nóg. Tutaj zapisuje zagłówek. równoważy on pozycję dziecka.

Wybierając wózek dla chłopców, konieczne jest, aby wybrać jakość materaca, a jeśli nie jest podłączony.

Wózek-transformatory

Uniwersalny wózek-transformator – oszczędza miejsce i pieniądze rodziców. Te wózki „rosnąć” wraz z dzieckiem, mogą być dostosowane i modyfikowane w zależności od potrzeb i wieku dziecka.

Na przykład, wózki dla chłopców Geoby C705 zimy są łatwo przekształcić spacery, latem. Wystarczy zdjąć fartuch, z powrotem podnosić, opuszczać dolnej części, naprawić zderzak-ochronę. Goście w tym spacerówki posiada okienko wentylacyjnej w przyłbicy i jest ukryty w siatce kaptur komara. Z tradycyjnym płaszczu, można chodzić w deszczu.

siedzisko pozwala zabrać dziecko ze sobą do odwiedzenia lub klinice.

Jest karetki transformator typu „książek”. fotelik samochodowy może być przymocowany do podwozia wózka, przekształcając go w obozie. Koła zwiększona amortyzacja sprężyn metalowych równomiernego rozłożenia obciążenia.

Z pewnością, wózek-transformator będą droższe. Na przykład, popularne marki Zippy wydany marki wózek Tutis (trzy do jednego), którego wartość wynosi około 30 tys. RUB. Zjonizowany srebrny tkaniny i lekki – to nie wszystkie zalety transportu dla Twojego dziecka.