857 Shares 1318 views

Mitsubishi Airtrek: dane techniczne i opinie właścicieli

Mitsubishi Airtrek – to crossover, zbudowany na samochód koncepcyjny, znany jako „Mitsubishi ASX”. Aktywny Sport Crossover (tłumaczone jako skrót) został wprowadzony na świat w 2001 roku. W swoim wystąpieniu, że zaskoczył wszystkich z jego stylowy wygląd i dobre osiągi. Mitsubishi Airtrek – można powiedzieć, kontynuacją koncepcji. Jest to tłumaczone jako „ścieżka powietrza”, możemy śmiało powiedzieć, że samochód jest w pełni zgodne z tym jej nazwy.

Krótko o modelu

Pierwszą rzeczą, jaką chciałbym powiedzieć, że ten samochód był kontynuatorem strategii tzw uniwersalności. I powstała w czasach, kiedy model zaczął być produkowany RVR. Ważne jest, aby wiedzieć, że Mitsubishi Airtrek produkowany tylko w wersji pięciodrzwiowej. I pomimo tego, że model wygląda całkiem kompaktowy, wewnątrz dużo miejsca. I tam łatwo pomieścić kilka osób dorosłych i wysokich osób. I duże przedmioty mogą być umieszczane wewnątrz bezpiecznie. Oczywiście, do transportu bardzo długich, szerokich i ciężkich przedmiotów, że samochód nie jest odpowiednia, ale kilka dużych walizki lub torby wewnątrz łatwo dostosować, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Pierwszy model

Zwolnienie rozjazd zapoczątkowało najważniejszych reform w znanej japońskiej firmy, dzięki której producenci zaczęli patrzeć inaczej na projektowaniu samochodów i ich konstrukcji.

Zasadniczo Mitsubishi Airtrek – SUV parkiet, który został oparty na bazie sedana o nazwie Lancer Cedia. Model ten został zastąpiony „Pajero sport” i od razu zyskał popularność wśród koneserów aktywnego i sportowego stylu życia.

Pierwsze wersje były zakończone albo silnik 2- lub 2,4-litrowym. A każdy z nich może być zainstalowany zarówno na przednią oś i napędem na tylne koła do modelu. Jednak wszystkie wersje zostały zakończone tryb tylko 4-biegowa „Automatic” wyposażone w ręczną zmianą biegów. A koło napędowe modele dostosowane do tzw aktywnym centralnym mechanizmem różnicowym.

wymiary

Wielkości, ten samochód jest naprawdę mała: tylko 1710h4410h1550 mm. Prześwit, nawiasem mówiąc, szczęśliwy – 195 mm, doskonałym wskaźnikiem dla rosyjskich drogach! Waga dla SUV zbyt złe – 1745 kg. niezwykłe niskie ciało wygląda bardzo nietypowe i oryginalne, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę fakt, że autobus właśnie ogromna. Rozstaw osi, przy okazji, to 2625 mm. I jest to najdłuższa z wszystkich prądu dla danej klasy. Jest to, że słynny „Nissan X-Trail” można porównać z nim. Ale właśnie z powodu tej wielkości zostały osiągnięte miejsce w tylnym rzędzie.

Ale producenci zębowe stosowane są te używane do konwencjonalnych samochodów kompaktowych. Dzięki temu tylny rząd może być łatwo złożone z kilku wariantów. A w dodatku do głównego bagażu w kabinie istnieje wiele rodzajów gadżetów kryjówek dla różnych rozmiarach.

dalsze zmiany

Mitsubishi Airtrek otrzymała bardzo pozytywne opinie, które inspirowane producentów do ulepszania modelu. Co przekształcony? W 2002 roku było to zupełnie nowa linia 4-cylindrowym silnikiem o pojemności 2 litrów. Może on być wyposażony w turbinę i tym samym łączna moc wzrosła do wartości 250 „koni”! wydajność jazdy również poprawie. Samochód otrzymał niezależne zawieszenie (na wszystkich czterech kołach), a silnik zdecydowano się postawić krzyż. Korpus jest wykonany nośnik.

A w 2003 roku, twórcy postanowili ujednolicić projekt zwrotnicy z modelu znanego jako Outlander. Mitsubishi Airtrek opinii o cechach technicznych uzyskany pozytywny, ale wielu nie podoba się wygląd. Więc eksperci wzięli to pod uwagę i zamienia samochód.

projekt

Charakterystyka Mitsubishi Airtrek całkiem interesujące. Szczególną uwagę należy zwrócić uwagę na konstrukcję maszyny. Jest to skrzyżowanie kombi i SUV. Jeśli porównamy samochód z innymi przedstawicielami tej klasy, to oczywiście wygrać. Po pierwsze, ma wdzięku wygląd, komfortowy salon, który również wygląda bardzo harmonijny. Eksperci naprawdę mocno pracował nad stylizacji. Ale jeszcze bardziej wyrafinowany wygląd po okazało się, że samochód będzie eksportowana. Edytowany projekt nawet w studiu California troski „Mitsubishi”.

Samochód ma kanciastość i wyrafinowanie, co jest dobre, bo to wszystko jest tam w modelach takich jak CR-V i Forester. Ten moment czyni model jeszcze bardziej indywidualny i oryginalny. Strumień samochodów stoi ten właśnie oryginalność i odmienność. Jeśli przyjrzeć się bliżej, widać, że w tym modelu łączy wszystkich samochodów koncepcyjnych grupowych w ostatnich latach. Ale najbardziej oryginalny w swoim wyglądzie – to część przednia. Charakterystyczna „wygląd” z czterema reflektorami, duża krata, koła 16-calowe felgi, obszerne nadkola – wszystko to wygląda sportowy i agresywny atrakcyjny. Nawiasem mówiąc, Mitsubishi Airtrek chłodnicy, ukryte za kratkami, zmontowane jakość – Właściciele, którzy zakupili ten samochód na początku jego uwolnienia i nie sprzedać go do dziś, że bez większych uszkodzeń nie występuje, a potrzebne są remonty. Silnik chłodzi dobrze. Najważniejsze – do czyszczenia chłodnicy regularnie doradza opinie, więc przedłuży mu życie.

Sprzęt i wyposażenie wnętrz

Jak to było możliwe, aby zrozumieć, czym w lewo na właścicieli samochodów Mitsubishi Airtrek opinie są w większości pozytywne. I to nie tylko ze względu na fakt, że ta maszyna jest technicznie dobrze i wygląda dobrze. Innym ważnym salon. Po tym wszystkim, to jest, gdy większość jego czasu kierowcy.

Dobrze zaplanowane wnętrze jest proste, funkcjonalne, ale gustowny. Ze względu na dogodne położenie dźwigni biegów jest mało wolnego miejsca na podłodze, co jest bardzo cenne. Więcej referencje mówią, że przy pracy ręcznej jest o wiele bardziej komfortowe. Po tym wszystkim, to jest w zasięgu ręki.

Nie trzeba dekoracja wykonana w szlachetnym kolorze srebrzystym platynowym. Komfortowe i wygodne krzesła. Tak, i urządzenia stałe – kolorowy wyświetlacz LCD oraz niezbędny odtwarzacz DVD i nawigator. Nawet wspomagania parkowania jest dostępna i wyświetlacz funkcja strefy niewidomych. Tak, że sprzęt nie może być nazywany ubogim. Wewnątrz znajduje się wszystko co kiedykolwiek trzeba przeciętnego kierowcy, a to jest jasne plusem.

Właściciele Porady

W zasadzie, jak również praktycznie dowolnej innej maszynie, ten model „Mitsubishi” ma swoje własne kody błędów. Mitsubishi Airtrek wymaga odpowiedniej opieki i uwagi. Na przykład, jeśli jest źle wymienić uszczelki, system wygeneruje błąd R0170. A problem jest to, że nie zawsze jest to możliwe, aby zidentyfikować źródło problemu. Od R0170 – to oznaczenie, możemy powiedzieć, uniwersalny definiowania awarię układu regulacji paliwa.

I zdarza się, że samochód jest trochę niepewny w podróży. Mitsubishi Airtrek w tym przypadku lepiej jest jechać do stacji obsługi. Musimy zmierzyć ciśnienie w układzie paliwowym, cewki zapłonowe zobaczyć, a nawet transmisji. To wciąż z powodu awarii turbiny. Potrzebujesz diagnozę – to pokaże błąd. To może następnie żądać ochrony silnika Mitsubishi Airtrek.

Generalnie właściciele są pewni, że jeśli samochód z tyłu i nie prowadziła mu warunkiem, że nie będzie problemów. Model o wysokiej jakości i będzie trwać bardzo długo.

modyfikacje

Na koniec chciałbym wymienić wszystkie modele produkowane w świetle pięciu lat produkcji. W jaki sposób różnorodność oferuje Mitsubishi Airtrek? Silnik, na przykład, tylko 2 i 2,4 litra, który jest mały wybór. Jednak było dziewięć wersje. Wszystkie – SUV pięć-drzwi. Były dwie wersje z 126-konnym silnikiem 2.0 i 2.0 (4WD), publikowane od czerwca 2001 do września 2006 roku. Najbardziej wydajny model – 2,0 T 4WD 240 litrów. a. Innym sprzedawane cztery wersje z silnikami 2,4 litra 160 i 133 litrów. a. (Konwencjonalny, a wszystkie koła). Wreszcie, model był dostępny z 139-konnym silnikiem.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to samochód dla tych, którzy cenią sobie wygodę, komfort, oryginalność, zakresu i efektywności. Można powiedzieć, że „Airtrek” – jest jednym z najbardziej spektakularne i znane z modeli japońskiej grupy. Nic dziwnego, że tak wiele i teraz szukasz ogłoszeń z tej maszyny.