838 Shares 7321 views

Pęczek pieniędzy może być wielkim darem

Jeśli zdecydujesz się zrobić sporo pieniędzy, nie starają się uczynić go zbyt wulgarny. Starannie złożone banknoty są również wplecione „Highlight” materiałów kwiatów, papier, folia, lub sztucznych barwników. Będziesz mógł zaskoczyć i zadowolić szczery człowiek, który zaprezentuje ten oryginalny prezent. I łącząc wyobraźnię, można umieścić kawałek jego duszy w słodkim i pomocny grona.


Jakie są „kwiaty” jest lepszy?

Tradycyjnie, postanowił dać pieniądze „Rose”. Są one łatwe do wykonania i są piękne i elegancki wygląd. Mogą one dać jak bukiet i spokoju. „Róża” pieniędzy, w połączeniu ze słowami uczucia będzie miłym zaskoczeniem dla każdej dziewczyny. Bukiet można również udekorować cukierków. Prezent będzie bardziej intensywny i smaczne. Pęczek pieniędzy stworzonych przez własne ręce, będzie wyglądać poza pole na każdym wakacje. Odbiorca z pewnością docenią swój wspaniały prezent. Pieniądze bukiet łączy dwa tradycyjne prezenty – kwiaty i pieniądze. A poza tym, to nie robi to na porządku dziennym. Spektrum kolor kolorów z pieniędzy zaczyna się od żółtych i różowych barwach i niebiesko-zielony. Pamiętaj, że aby stworzyć kwiat jesteś w stanie zastosować nie tylko pieniądze, ale również papier. Następnie należy wziąć pod uwagę fakt, że papier powinien być proporcjonalny do wielkości z nominałów pieniężnej.

Czego potrzebujesz?

Aby sporo pieniędzy i był w stanie cię zadowolić, a inne, potrzebne są następujące materiały:

  • papier pieniądze (prawdziwe lub pamiątki);
  • ołówek lub wykałaczki;
  • drut;
  • jedwabne wstążki.

Zgadzam się, że sporo pieniędzy, ozdobiony sztucznymi zieleni, wygląda bardzo ładnie. Wziąć ostry nowe nuty. Ułożyć je i niezbędne materiały na stole.

Mimo to, trzeba będzie:

  • korki;
  • wykałaczki;
  • Sztuczne kwiaty, liście, łodygi;
  • Papier pakowy (opcjonalnie);
  • guma.

Jak jest taki piękny produkt,

akt Cork jako podstawa kwiatu. Weźmy na rurze kilka blizn. Oni pomogą naprawić gumki i przekręcić wykałaczkę w środku, we wszystkich zakątkach rachunku (będzie symulować jako objawionej zarodku). Następnie należy dodać rachunek na pół, tak aby rogi były owinięte szczyt. Teraz trzeba umieścić w środku gumy rachunku, a następnie owinąć go wokół korka na górnej kondygnacji. Nawiasem mówiąc, piling rachunki muszą więc naprawić dwa z różnymi kątami na każdej kondygnacji. I tak, aż Bud jest gotowy. Następnie należy przyjąć sztuczny kwiat, rozwinął go na części i podłącz w zarodku Sepal gotówce. Zrobić sporo pieniędzy, liczbę pąków, które będą zależeć od wielkości, które chcesz. Wrap otrzymała piękny bukiet papierze lub specjalnej siatki do kwiatów. Użyj gałązek wystrój. Dodatkowym dekoracji posłużą słodycze. Prezent gotowy.

wniosek

Teraz jesteś zaznajomiony z procesem wytwarzania tych oryginalnych i drogich bukiety. Tak, można utworzyć je w domu w stosunkowo krótkim okresie czasu. Ale zaprezentować swój produkt i nie będą mogli podziwiać niezwykłe piękno, które ma sporo pieniędzy. Zdjęcie wykonane po zakończeniu prac nad nim, pomoże Ci utrzymać go długo w pamięci. Powodzenia w tworzeniu takich niesamowite rzeczy!