358 Shares 4486 views

Ile kilometrów od Noworosyjsk do Gelendżik? Jak transportu może zostać osiągnięty w Gelendżik?

Gelendzhik dzisiaj – ulubione i popularne miejsce dla wielu Rosjan, którzy chcą dostać się tutaj. Jako jeden z najbardziej popularnych ośrodków, to ma dobrą usługę transportową. Ci, którzy przychodzą tu po raz pierwszy, chcą wiedzieć, ile kilometrów z Noworosyjsk do Gelendżik. Po tym wszystkim, kwestia, jak się tam dostać, jest istotne dla nich. W Gelendzhik można dotrzeć samolotem, pociągiem (ze zmianą w Krasnodarze, Anapa, Noworosyjsk), autobusem, taksówką lub samochodem.


Gelendzhik

Po prostu chcę powiedzieć, że kilka ośrodków znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Gelendzhik. Przed podróżą należy wyjaśnić dokładnie cel, jak w Kabardinka, Marina gaj może być osiągnięty przed dotarciem do miasta. Aby to zrobić, trzeba znać ich usunięcie (ile km z Noworosyjsk do Gelendżik), dzięki czemu można uzyskać w drodze. Jeśli Divnomorskoe, Dzhanhot, Praskoveevka i innych obszarach zamieszkanych, a następnie mogą dostać, pojechaliśmy do miasta na przeszczep.

Gelendzhik położony jest nad brzegiem Gelendzhik Bay, woda nagrzewa się szybciej niż na wybrzeżu Soczi. To miejsce jest bardzo piękne, więc miasto zyskało taką popularnością wśród turystów. Duża liczba sanatoriów i uzdrowisk, dużo doskonałej niedrogiego zakwaterowania na każdą kieszeń tutaj przyciąga ogromną liczbę turystów.

Miasto w 2010 roku zbudowano nowoczesne lotnisko, tak aby Gelendzhik można dotrzeć samolotem. Jednak pojemność lotniska jest mały, a nie z każdego z miast Rosji mogą latać tu bezpośredni. Dlatego większość wczasowiczów uzyskać w inny sposób. Najkrótsze trwa od Noworosyjsk. Wielu podróżnych interesuje ile kilometrów od Noworosyjsk do Gelendżik? Odległość między dwoma miastami wzdłuż linii – 31 km, czas przejazdu wynosi od 40 minut na maszynie. Konieczne jest, aby od razu dokonać rezerwacji, że ścieżka biegnie wzdłuż serpentyn, co zwiększa czas podróży i wpływają na prędkość samochodu.

Jak dostać się do Noworosyjsk

W zasadzie, można dotrzeć tutaj z dowolnego miasta w regionie Krasnodar, ale najkrótszy i najbardziej wygodny sposób – od portu Noworosyjsk, którą można dostać się przez każdego transportu: pociągiem, samolotem, samochodem. Większość z tych, którzy chcą zrelaksować się na wybrzeżu Morza Czarnego z Kaukazu preferują kolej, ponieważ jest to najwygodniejszy i najtańszy sposób podróżowania.

Gelendzhik kolejowych tam, tak, przybywszy w Noworosyjsk, trzeba zdecydować, w jaki sposób dostać się na. Przystanek autobusowy znajduje się w pewnej odległości od dworca kolejowego / pociągu, więc trzeba najpierw dostać się do niego. Opcje, aby zrobić więcej – taksówki, autobusy i trolejbusowej.

Gelendzhik dostać się do taksówki

Najprostszym i najbardziej kosztowny sposób – taksówka. Nie może być uwięziony w cenę, trzeba dokładnie wiedzieć, ile kilometrów z Noworosyjsk do Gelendżik. Daje to podstawę do rokowań osobowego z kierowcą.

Stacje były zawsze uważane za koryto dla taksówkarzy. Ceny tutaj może być kilka razy więcej niż koszt podróży do rzeczywistości. Dlatego, jeśli wolisz ten rodzaj transportu, to najlepiej zamówić telefonicznie lub przez Internet. Kilka minut po zamówienie będzie czekać na taksówkę. Gelendzhik, Noworosyjsk Kabardinka, Marina Grove, Dzhanhot, Divnomorskoye, Praskoveevka są na drodze M-4 droga jest dobra, więc można dotrzeć szybko.

Ta podróż będzie przyjemna i mniej kosztowne niż samochód z kolei „rybach”, który, aby mieć pewność, weźmie ze sobą do maksimum. Taksówkarze zdają sobie sprawę ze wszystkich okolicach przybrzeżnych i dostarczane do miejsca spoczynku bez problemów. Wróć do taxi „Gelendzhik – Noworosyjsk” jest również bardzo proste. Aby to zrobić, należy korzystać z internetu na zamówienie do właściwej maszyny czasu.

Mamy dostać autobusem

C autobus Gelendzhika Noworosyjsk do autobusów kursuje co 2 godziny, więc go bez problemów. Autobus do Gelendżik, zrobiłeś do stacji kolejowej, ale nie fakt, że są wolne miejsca.

Aby dostać się do dworca autobusowego, trzeba jechać autobusem, który jedzie do miasta na jednej trasie. Tak łatwo dostać się do niego, a po 10-15 minutach będzie na dworcu autobusowym. Można również wziąć taksówkę, ale jeśli nie jest mocno załadowany bagaż, najlepszym rozwiązaniem – jest jeździć na wózku.

Z dworca autobusowego jest autobus „Noworosyjsk – Gelendzhik”. Pierwszy lot odjeżdża o 11:24 czasu lokalnego, ostatni – na 18:08. Wszystkich 7 loty są codziennie.

Ponadto można przejść na autobus i rozszerzenie autobusy, które podróżują na Gelenjik. Ten autobus z Tikhoretsk i Rostów nad Donem. Zatrzymują się (jeśli jest miejsce) na stacji kolejowej.

Również z autobusu można zostawić na Dzhanhot. Autobus wykonuje na dzień 5 lotów. Pierwszy odjeżdża o 06:15, ostatni – na 19:10.

Jak dostać się do miejsc w Gelendzhik

Należy zauważyć, że korzyść z podróży będzie mapować „Noworosyjsk – Gelendzhik”, na której można przejść do lokalizacji osiedli. Jeśli nie ma karty, można korzystać z Internetu.

Autobus stacja miasto 2. Autobusy lot dojść do nowego dworca autobusowego. Jeśli chcesz dostać się do subtelnych peleryna, trzeba będzie wprowadzić stelę z napisem „Gelendzhik”, przejdź do zatrzymania, położony blisko do niego i podejmują autobus №16 lub №5.

W razie potrzeby do centrum miasta lub grubą pelerynę, konieczne jest, aby przejść do ostatniego przystanku. Przybyciu do nowego dworca autobusowego, użyj autobusy, które następnie są kierowane do właściwego miejsca. W skrajnych przypadkach można dotrzeć przystanek autobusowy „ulicę. Kirov. Market „i przejdź do żądanego autobusie. Poprzez tego przystanku są wszystkie autobusy w mieście.

Blue Bay można dojechać autobusem pozostawiając „Noworosyjsk – Gelendzhik” w GBDD słupka przy wjeździe do miasta, przejść przez ulicę i iść w kierunku przystanku, które siedzą na autobus №14 i №15.

Jeśli trzeba dostać w Divnomorskoye, Praskoveevka lub innej miejscowości, to trzeba starego dworca autobusowego, który znajduje się w centrum miasta. Przed nią z nowego dworca autobusowego są prawie wszystkie autobusy.

Jak dotrzeć samochodem Gelendzhik

Gelenjik się w pojeździe może wynosić około 40-60 minut. Droga sama „Gelendzhik – Noworosyjsk” dobre, ale przez tę formę transportu, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pewne szczególne cechy. Dystans, choć niewielki, ale konieczne jest, aby przejść na napęd taśmowy, który zaczyna się tuż za Noworosyjsk, a kończy w pobliżu Kabardinka. Prędkość ruchu jest ograniczony. Jeśli ścieżka odbywa się w weekend, to należy wziąć pod uwagę, że większość mieszkańców na samochodach spieszyć w tej chwili na odpoczynek nad morzem, droga jest mocno załadowany, a są nawet korki.