797 Shares 1809 views

Płynne perełki na paznokcie – to skutecznie

Płynne perełki na paznokcie wyglądają jakby nie stworzył projektant paznokci i jubilera. Opale, rubiny, szmaragdy i ametyst, wykonane ze specjalnych polimerów, takich jak umiejętne intarsji. Bardzo często są one uzupełniane obrazu w technice innego autora – „Foundry”, z których można uzyskać pełne wrażenie metali szlachetnych i kamieni lub „aksamitnym piasku”, wykup pozwala paznokcie wyglądają jak haftem na wschodzie drogowego tkanki.

Całkowicie to technologia wytwarzania biżuterii można znaleźć, na przykład, kursy Elena Miroshnichenko. Gwoździe, kamienie ciekłe, które wyglądać tak szlachetnych i półszlachetnych ozdobić każdą portfolio projektanta paznokci.

Co jest potrzebne, aby dokonać takiego piękna?

Muszą nie tylko umiejętności techniczne, ale także specjalne materiały. Polimer „Płynne kamienie” to specjalny produkt. Zapewnia trwałość i szybkość projektowania produkcji.

Jak zrobić „kamień” płynny

Do pracy potrzebne:

  1. Cienki i szeroki pędzel do malowania z kolorowych żeli.
  2. Folię zdzieralną.
  3. żel ochronny bez dyspersji.
  4. Żel barwiony.
  5. Kolorowe żele.

Kolejność realizacji projektu „płynnego kamienia” w tle „cast” wzorców

Wybrany przykład odcień koloru kości słoniowej żel Linia pobór kurtka, wysuszyć lampą przez dwie minuty. Następnie przymocować tła przy powłokę ochronną – i ponownie przez 2 minuty w lampie. Czarny żel, specjalnie zaprojektowane urządzenia do „Casting”, z cienkimi liniami pędzla, wzory przypominające sfałszowane. Powinny one być czyste, ale nie zbyt cienki, bardziej jak kiełbasy, potem drugi wzór nie zostanie wydrukowany. Rysunek obszar, w którym chcesz następny gem. Gdy obraz jest gotowy, i naprawić go w lampie. Kawałek zdejmowana folia matowa strona jest dociskany do paznokci, gwałtownie odcinając go. Materiał błyszczący pozostanie na dotychczas odnalezione linii. Wydaje się kucia metali. Oczywiście, kamienie niekoniecznie są komplementarne wzory w technice „Casting” – to tylko jedna opcja.

Następnie przystąpić do pracy na kamieniu. Najpierw trzeba wszystkie te same żele kolorów. Kolor jest tak dobrana, że później prosvechivaya przez przezroczystą barwionego szkła żelu, spojrzał naturalne i naśladować naturalne piękno kamieni. Na przykład czarny pod czerwonym stworzy wrażenie gromadzeniu zaczerwienienie, które mogą być postrzegane w rubinami. Można mieszać kilka kolorowych żeli. Więc wziąć małym pędzelkiem i kolorowe żele losowo zamalować przyszłości strefy kamienia. Warstwa ta jest również zamocowana w lampie. Potem – wszystko poplamione żel. Farba stosowana poprzednio będzie świecić przez nią. Dwie warstwy żel kolor
oraz witraże – jest to, że w przyszłości da kamień swoją skomplikowaną grę kolorów. Barwione warstwy żelu muszą również posiadać lampy. Nasza twórczość już wygląda jak kamień, ale brakuje głębokość – trzeba utworzyć wolumin. Aby to zrobić, bierze rzeźbiarski żelu. Jest to dość grube, dzięki czemu można umieścić go upuścić. Ta „kropla” naprawić również lampę. Pokrycia gotowego konstrukcji żel ochronny bez dyspersji i wysuszenia ostatniej rysunku.

Mogę właścicielem, mający dostępny jako środki do wykonywania Płynny gwóźdź kamienie?

Oczywiście, szkoły i kursy przywódcy twierdzą, że nie. Oczywiście nic nie stoi mistrzów eksperymentować i próbować, ale zawsze należy pamiętać, że eksperymenty wymagają czasu i pieniędzy.