328 Shares 8710 views

Hotel „Mandaryn” (Moskwa): Opinie gości

Hotel „Mandaryn” (4 gwiazdki) położony jest w pobliżu centrum stolicy, a dokładniej, 3,8 km. Do głównych atrakcji miasta – 5 minut jazdy samochodem. Istnieją następujące terminale: Jarosławski, Leningradsky i Kazansky. Za dziesięć lub piętnaście minut spacerem można znaleźć trzech stacji metra „Komsomolskaja”, „Baumanskaja” i „Krasnoselsky”. Domodedovo i Sheremetyevo do lotniska można dotrzeć w ciągu godziny taksówką (bez korków). "Mandaryn" – Hotel (Moskwa) – adres jest następujący: Olkhovskaya Street, budynek 1, budynek 23, powiat Krasnoselsky, kod pocztowy – 101000.


Opis pokoi

Goście hotelowi mogą zatrzymać się w którymś z czterech liczb:

 • Biznes standardowa;
 • Deluxe;
 • Studio;
 • Superior.

Ponadto dla nowożeńców mają luksusowy apartament dla nowożeńców. Całkowita liczba pokoi – 112 Oprócz wszystkich niezbędnych mebli, hotel „Mandaryn” (Moskwa), istnieją sejf, bar, biurko, telewizor, wagi. W łazience: profesjonalna suszarka do włosów. System klimatyzacji jest zainstalowany w każdym pomieszczeniu. Odpowiedzialny za bezpieczeństwo: Video systemu nadzoru i zamków elektronicznych (przynajmniej, to wszystko jest podane na stronie internetowej hotelu).

Standardowy pokój typu działalności jest idealny dla jednej osoby. Jego powierzchnia – 8 metrów kwadratowych. m. Pomimo faktu, że nie ma naturalne źródło światła, pokój się zakończyć w ciepłych i złote odcienie nie wygląda ponuro.

Superior dla osób związanych ze sferą biznesu. Powierzchnia pokoju – 11 metrów kwadratowych. M. Do dyspozycji: wygodny fotel i biurko.

Niestandardowe typy biznesowej dzielnicy 13 metrów kwadratowych z częścią wypoczynkową. Opcjonalnie można wybrać pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi lub jednym podwójnym łóżkiem.

Łóżko z materacem ortopedycznym, o powierzchni 18 metrów kwadratowych i duży salon – to wszystko można nazwać typu sverhkomfortabelnymi pokoje typu studio.

Duże pokoje o łącznej powierzchni 20 metrów kwadratowych mają szerokie łóżko dla dwóch osób. W salonie znajduje się lustro. Jeden pionowy, drugi makijaż.
Cały hotel posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu. Room service działa przez całą dobę.

Trochę o historii budynku i lokalizacji hotelu

Sam budynek został zbudowany w 19 wieku i ma wartość historyczną. W tamtych czasach był to dwór hrabiego Golicyna. Hotel został otwarty w 2009 roku, aw sierpniu 2014 naprawy zostały przeprowadzone. Dlatego hotel „Mandaryn” (Moskwa) opinie w tej chwili jest ujemna. Goście bardzo irytujący hałas z naprawy na ósmym i dziewiątym piętra. Należy zauważyć, że nowa Gaz mają słabą izolację akustyczną. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że liczba może zostać usunięty przez godzinę, a następnie brak snu od pojedynczych osób niewątpliwe odgłosy zza ściany jest zapewniona. Potwierdzają to opinie klientów.

Miejsce dla turystów i biznesmenów, jest bardzo korzystna. W pobliżu znajdują się następujące interesujące i przydatne przedmioty:

 • Park "Sokolniki".
 • Centrum wystawowe „Sokolniki”.
 • Pałac Sportu „Sokolniki”.
 • SC "Olympic".
 • Centrum handlowe "Bloch Passage".
 • Bauman.
 • Epiphany Cathedral.
 • "Arma" fabrycznych.

restauracja

Na stronie „Mandaryn” (Moskwa) znajduje się restauracja „Cafe Bellissima”. Jest on podzielony na strefy. Jest sala na uroczystości i rocznice. Menu podoba różnorodne dania kuchni rosyjskiej i europejskiej.

usługi dodatkowe

Hotel oferuje gościom biznesowych dla spotkań sala konferencyjna dla 45 osób. Przy hotelu znajduje się bankomat, możliwość wywoływania taksówki, pranie i kurierskiej. Według opinii, ceny za te usługi są zbyt wysokie.

Jest to darmowa siłownia dla zasiedlać gości, ale znajduje się w odległości 10-minutowego spaceru.

Oferuje on instytucjom klub nocny, wynajem samochodów jest dostępny i astoparkovka. Można skorzystać z usług tłumacza.

Obowiązki pracownicze obejmują wybór wycieczek po mieście. Stałych klientów karty rabatowe są dostępne.

Hotel posiada system depozytowy. Przy wejściu do gościa zostanie obciążony pewną opłatą. Pieniądze wydane na płatne usługi zamawiane. A jeśli ich nie było, a potem na lokatora wyjścia zwrócone.

Aby zapłacić za pokój może być dowolną kartę kredytową. W recepcji na recepcji znajduje się kantor wymiany walut.

Pozytywne informacje zwrotne od gości

„Mandaryn” hotel (Moskwa) opinie w sieci zbiera najbardziej zróżnicowane. Zacznijmy od pozytywnych wrażeń na temat instytucji. Byli jak holu i przyjazny personel w dobrym nastroju, który po rejestracji podaje wszystkie mandaryński (drobnostka, ale ładne). Ceny są bardzo przystępne i odpowiedniej jakości i dekoracji pokoju, który wyposażony jest w hotelu „Mandarin” (Moskwa). Zdjęcia Pokoje przedstawiony jest poniżej.

Prawie wszyscy w swoich opiniach chwalony na śniadanie „bufet”. Można zamówić kolację w swoim pokoju – personel zabrać go dokładnie we właściwym czasie.

Lokalizacja na terenie trzech stacji i blisko do stacji „Bauman” Metro „Krasnopresnenskaya” to ogromny plus, nie mogliśmy nie zauważyć turystów w swoich opiniach. Mimo to, miejsce dość cicho. Jednak nie każdy lubi droga z dworca do hotelu „Mandarin”. Boi się pustymi ulicami i opuszczonej fabryce. Ale to już w sposób dorozumiany odnosi się do negatywnych aspektów.

Wygodne łóżko, naprawa wygląda drogie, choć są małe błędy w wykończeniu.

Ktoś porównuje nawet hotel z europejskich hoteli: szczególnie odnotowanych napraw w łazience (jeśli jest to luksusowe pokoje typu).

Sala konferencyjna jest wystarczająco przestronny. Można skorzystać z bezpłatnego tabletek. Usługi dostępne dla drukowania tekstu, kopiowanie, skanowanie dokumentów i wysyłanie ich za pomocą faksu są również dostępne.

negatywne opinie

Jeśli przeanalizować wszystkie opinie niezadowolonych gości, możemy powiedzieć, że odnoszą się one do większej liczby szczegółów. I od nich właśnie czasami wrażenie ogólne. Niedobór kosmetyków dla duszy, wady w tapicerkę i dywany, brak wagi akcji w każdym pokoju, itp – to wszystko powoduje, że negatywne emocje wśród gości, a także hotel „Mandaryn” otrzymał 4 gwiazdki nie jest takie proste.

Z głównych wad, niektórzy krytycy zwracają uwagę personelu powolność i brak biurku, które jest bardzo potrzebne dla ludzi biznesu, którzy są w podróży służbowej do pracy. Prawdopodobnie, jego obecność jest konieczna, aby uzgodnić termin rezerwacji.

Należy wyróżnić pokoje po obniżonej cenie bez oknami wychodzącymi na ulicę. Trudno sobie wyobrazić, jak można wygodnie pobyt w „polu”. Po spędzeniu nocy tam noc ludzie skarżyli się na duszności i zapach stęchlizny. Nawet pomógł otworzyć drzwi. Jest oczywiste, że cena jest znacznie niższa, ale lepiej nie oszczędzać na ich zdrowie.

Jeśli zaoferowano pokój na dziewiątym piętrze, być przygotowany na to, że wyciąg może być osiągnięte tylko do siódmego, a następnie – po drabinie. Jeśli nie ma duże walizki, nie ma problemu.

W niektórych pokojach znajduje się wyciąg, który jest głośny hałas. Ale z tej skargi pracowników nie twierdzą, i bardzo szybko zmienić numer na inny.

Hotel „Mandaryn” (Moskwa): goście opinie restauracyjnych

Hotel „Mandaryn”, jak wspomniano powyżej, ma na swoim terenie restauracji. Goście uwielbiam jedzenie i wygląd pomieszczeń. Ale personel nie jest bardzo przyjazny. Ale najprawdopodobniej jest to spowodowane stałym wyprzedane, choć to nie jest wymówka.

Wytyczne dotyczące wyboru numerów

Jeśli chcesz sprawdzić się w hotelu „Mandarin” (Moskwa), najważniejsze – nawet na etapie rezerwacji, aby omówić wszystkie szczegóły z kapciami i szlafrokiem do poziomu hałasu z ekstraktów w pokoju, obecność klimatyzacją i biurkiem.

Nie należy wybierać ostatnim piętrze windzie tylko 7 piętrach.

Po zameldowaniu, jeśli istnieje tylko kilka skarg na hałas i zapach, lepiej jest poprosić o zmianę pokoju. Administracja często idzie na spotkanie. Ogólnie rzecz biorąc, cały personel jest przyjazny i stara się pomóc, mogą.

Numery wewnętrzne lepiej nie wybierać – można dusić. Nie ma wentylacji. Po otwarciu drzwi do korytarza – bez efektu. Jest tam również nie ma okna, tak jak w pokoju. Jedynym wyjściem z dyskomfortu – jest otwarcie zimnej wody w łazience.

Bądź przygotowany na dużą liczbę cudzoziemców, którzy przybyli do hotelu „Mandaryn” (4 gwiazdki). Moskwa tylko tydzień trwa około 60 tysięcy gości z różnych krajów. Lokalizacja w pobliżu atrakcji i centrum biznesu daje o sobie znać.

Goście „Mandaryn” Należy pamiętać, że im niższy poziom, tym lepszy poziom sygnału Wi-Fi. I, oczywiście, to zależy od poziomu przeludnienia w hotelu.

wniosek

Hotel „Mandaryn” (4 gwiazdki) oferuje doskonałą lokalizację w Moskwie. Restauracja oferuje wyśmienite dania kuchni rosyjskiej i europejskiej. Jak prawie każdy hotel ma swoje wady i zalety. Zasadnicze wady:

 1. Obecność niewygodnych pomieszczeniach bez okien na ulicę.
 2. Słaba izolacja akustyczna.
 3. Drobne błędy dotyczące liczby personelu niezbędne.

Plusy „Mandaryn” hotel:

 1. Pomocny personel.
 2. Możliwość, aby rozwiązać wszystkie problemy z administracją.
 3. Dostępność wygodnych salach konferencyjnych.
 4. kart kredytowych.

Ogólne wrażenie z hotelu „Mandaryn” polega raczej pozytywne niż negatywne. Pokoje są na ogół zgodne z kryteriami jakości i ceny. Na dodatkowy komfort i usługi mają odpowiednio zapłacić.