779 Shares 2935 views

Jak splot węża? Opcje dla oplotem dziąseł

Kilka lat temu, wielu ludzi porwać nowego rodzaju twórczości, takich jak tkania kolorowych gumek. Rzemieślników splot bransoletki nie tylko, ale również zwierzęce figurki, amulety, futerały do telefonów komórkowych i zabawki. W celu stworzenia rozmaite rzemiosła wykonane z gumy, trzeba najpierw wybrać coś prostego, podobny do bransoletki, na przykład, postać węża.

opcje oplotem

Natychmiast nasuwa się pytanie, jak splot węża, że był ładny i schludny. Aby to zrobić, trzeba wziąć pod uwagę kilka możliwości kompensowania:

  • na maszynie;
  • bez urządzenia;
  • na widłach;
  • do proca;
  • na palcach.

Tkania na maszynie

Najprostszym rozwiązaniem jest splot maszynę. Wszystkie części węża na niego brnąć standardu.

Na lewej krawędzi linii należy wyrzucić podwójną gumę. W drugiej kolumnie tworzy podwójny rząd. Zeby trzeba nawijać gumką w 4 turach. Następnie długości krawędzi rzędu propletayutsya całą żywicę, a następnie drugi rząd zostaje uformowany. Obaj menedżerowie są połączone. Tak więc okazuje się, że ciało węża. Jest ona przeniesiona do haka i delikatnie umieścić na katapulty.

Maszyna pary gumek trzeba vyplesti głowę trójwymiarową. gumki są zamocowane na bokach barów i centrum. 4 gumki splot oczy. Guma musi być przymocowany w środku. Trójkąty są umieszczone w środku tkania. Następnie, głowica może być połączony z korpusem węża.

Propletaya głowy, zapewniają kompleksową figurę.

Hak przechodzi pod gumy z kolumny centralnej. Bezpłatne guma stała węzła. Wąż jest usuwany z maszyny.

Metoda ta pozwala zrozumieć, jak splot wąż z gumy prawidłowo i starannie.

Inną opcją tkania

Jest to prosty sposób, jak splot węża. Dwa rzuty żucia. Muszą być wyciągnięty z kolumny i jeden w pewnym celu umieszczenia w następnym wierszu. Następnie rzuca nową serię. Gdy wąż osiągnie wymaganą długość, tworzy objętościową głowicę z oczami i językiem.

Jak splot węża, który ma swój własny smak? Do oka mogą perełek lub kulek, tak będzie niepowtarzalny i piękny wąż z unikalnych wzorów. Język jest wykonany z czerwonej gumki.

Tkactwo maszyna bez węży

Istnieją sposoby, aby splot węża bez maszyny takie jak hak, widelcem lub ołówkiem. Opcje te są uważane za bardziej proste.

Jak splot węża za pomocą wideł? Podczas pracy urządzenia bez lepszej alternatywy na to są 2 widelce z trzech zębach.

Są one połączone ze sobą z tyłu. W pierwszym guma jest przymocowany do pary zębów w postaci ośmiu. 4 umieścić na górnej gumy. Osiem unosi się do góry. Zgodnie z tą zasadą jest to dzianiny ciało węża, a na czubku głowy powstaje.

Jak tkać proca węża?

Tutaj istnieje wiele opcji do tkania.

Tkać go, trzeba wziąć dziąseł zielony, czarny i biały kolor (kolorowanie, można wybrać według własnego uznania). Weaving zaczyna z zielonej gumy. Powinien on być nanoszone na kolumnach. Obróciła się w 2 turach. Startu, skręcać osiem, a następnie zawraca się.

Na szczycie kolumny rozchwytywane 2 bardziej zieloną gumę. Muszą być ustawione na kolumnach w centrum tkania. Dodaje nową gumę. Na nim są usuwane przez jedną dolną pętlę z każdej strony. Tak na przemian propletayutsya 6 Green gumę, 2 czarne, 2 białe, 9 zielony, czarny 2, 2 białe, zielone 9. Jak się okazuje ogon. Można dostać się do głowy.

W zwykły sposób z kolei dodaje 2 pary zielonej gumy. Są one odprowadzane z patyczków dziąseł. Powinny one zostać przeniesione na lewą stronę. W prawej kolumnie zostanie podjęta czarną gumę, skręcone w 4 turach. 2 zielonej gumy zatrzaskowo konwencjonalny sposób. są one przenoszone do żucia czarny i znajduje się z lewej strony. Rzuca parę zielonych gumek. Wtedy wszystko trzeba usunąć gumę i rzucać na prawo. W pierwszych 2 rozpoczyna hak zielony dziąseł. Dodano 2 zielony guma przeciągnięta przez pętlę. Drugi koniec rzuca na haku. Gum są usuwane po lewej stronie.

Para zielonych gumek rozchwytywane w zwykły sposób. są one usuwane z lewej strony. Alternatywnie wyrwać 2 pary zielonej żywicy, w sposób standardowy. gumki są usuwane pojedynczo po obu stronach, i wrzucono do prawego boku.

Hak jest umieścić w pętli, dodać 2 zielone gumy, wyciągnął przez pętlę. Drugi koniec rzuca na haku. Guma trzeba zrzucić od prawej do lewej. Para zielonych gumki usunięte. Po lewej stronie dolnej gumy jest rozładowany, reszta są wyrzucane prawo. Z lewej strony zostanie dodany do czarnej gumy, który jest skręcony w 4 turach.

Następnie sposób standardowy pękło 2 zielonej gumy. Strzał czarną gumę do żucia i 4 zielone po prawej stronie.

Ostatnia para zielony jest dodany jako standard. Na to trzeba zrzucić top parę z obu stron.

Brązowy guma pękło standardu. Na to jest konieczne, aby przywrócić wszystkie gumy, a ona przeniosła się na haku. Pętla zaciska, a wąż gotowy.

Jak splot węża w prosty sposób? Pierwszy 3 gumę między słupkami muszą być naprawione. Dolną warstwę usunięto, spada w dół i umieścić na uchwyt proca. Za każdym razem trzeba dodać nową gumę. Dolna gumę jednocześnie wzrasta. Kiedy wąż nabywa pożądaną długość, siatka jest wprowadzana do haka. Kształcie głowy. Dodając gumką, tworzyć trójwymiarową postać. Język i oczy można zrobić na własną rękę.

Tkanie na palcach

Tu jest opisane jak splot węża gumy na palcach. Palce pierwszej gumy jest umieszczana w postaci ośmiu.

Jednej pętli powinny być umieszczone na jednym palcem, a z drugiej – w drugim. W następstwie trzeba nosić gumki bez przekraczania. Najpopularniejsze zakładki dolne wymiennych.

Stawia na trzecią. Usunięto drugiej gumy do pętli. Stwarza to ciało węża. Średnia długość powinna wynosić 8 cm.

Po przeplatają podstawę do głowy. Aby to propletaetsya 5 cm na podobny sposób i w połączeniu o połowę. Na każdej stronie głowy jest owinięta. 4 rezinochek splot oczy.

Jak splot węża wyjście z gumy? Każdy ma swój własny sposób, a wiele osób może wymyślić własną rękę, ale te opcje są standardowe. Po nich można nauczyć się tkać i inne opcje.

Większość mistrzów, wiedząc, jak splot początek węża do tworzenia bardziej skomplikowanych figur. Oryginalny wąż pozostaje w pamięci i jest używany jako kluczowy łańcuch, dekoracyjny ornament lub maskotki.