354 Shares 4924 views

Kobieta Libra – człowiek-ryba – tajny związek

Być może każda kobieta chce się spotkać wiernego partnera w życiu, niezawodne wsparcie, osobę, która będzie oglądać z nią „w tym samym kierunku.” Losy czasami wysyła dużo kandydatów do roli takiej satelity, ale jak wybrać mężczyznę, z którym będzie dożyć starości w doskonałej harmonii? Dlatego istnieje zgodność horoskop. Jeśli kobieta jest jakoś wątpię właściwego wyboru – przyjąć oświadczyny z chłopakiem, czy nie, to pomoże zgodność horoskop. Można go przeczytać w szczegółach nie tylko prognozy wspólnych stosunków i jak być harmonijne małżeństwo, ale także porady, jak poprawić te lub inne momenty. Na przykład, ile będzie harmonijne relacje w parze żeńskiej Libra – mężczyzna Ryby omawiać w tym artykule.


Przed przystąpieniem do badania zgodności Ryba człowieka – Libra-kobieta Dyskusja o tym, kto i co reprezentuje indywidualnie. W ten sposób kobieta Libra. Przedstawiciele tego znaku są bardzo atrakcyjne, miłe, inteligentne i często kapryśne. To jest bardzo dobrym rozmówcą. Ich miłość w społeczeństwie grzecznościowo dla pogodnym i dobrodusznym usposobieniu. Jednak ich głównym celem w życiu – miłości. Kochać i być kochanym – to marzenie kobiet Libra. Nie mogą znieść wyrzutów, scen komplikacji. Wszelkie kontrowersje wzbudzi ich gniew i łzy. Są one z natury egoistą, ale jednocześnie delikatny i miły jak dzieci.

Mężczyzna miłość Fish komfort. Są gościnni gospodarze i doskonałe studentów. Dlatego wielu przyjaciele Ryb, bo tylko oni będą w stanie słuchać i zachować tajemnicę. Tak, przedstawiciele tego znaku zodiaku są w stanie przechowywać cudzych sekretów. Ale najważniejsze jakości Ryb mężczyzn, które z pewnością zadowolą każdą kobietę, niezależnie od jej znaku zodiaku, – są niepoprawni romantycy. Ze względu na rozwiniętą intuicją poluvzglyada one odgadnąć wszystkie zachcianki i pragnienia jego pani, i był szczęśliwy, aby spróbować ożywić je. Muszą one jednak dziewczyną o silnej osobowości, jako człowiek-ryba preferuje marzyć niż zrobić wszystko, aby osiągnąć swoje cele. On będzie czekać na szczęście sama wypłynie na dłoniach.

Teraz, gdy mamy zamiar przedstawić, z którymi mamy do czynienia, możemy zacząć dyskutować horoskop Ryby i Libra kompatybilność.

Unia Libra kobieta – mężczyzna Ryby horoskopy dla wielu jest uważana za dość trudne. Libra często podrażniają Ryby niepraktyczności, brak chęci, aby to zrobić. Kobieta Waga nie jest (i nie może) być cicho, a człowiek-ryba, wręcz przeciwnie, cała tyrada cicho słuchać i zamyka się w sobie. Jednak takie małżeństwo może trwać długo, jeśli zarówno dołożyć wszelkich starań w celu dostosowania się do siebie nawzajem. Bez wzajemnego zrozumienia i empatii, stosunki te nie mogą istnieć, choć z zewnątrz nie widać, że wystąpiły one podział. Innym problemem jest to, że w związkach ryby nie wydają się dominować, ale waga nie pragną być liderami.

Kobieta Libra – człowiek-ryba najczęściej znaleźć w dość dojrzałym wieku, gdy partnerzy mają już pozbył się wszelkich kompleksów i uprzedzeń, a oni nie chcą coś udowodnić sobie nawzajem. Jeśli przedstawiciele tych znaków zodiaku nie zostawili wszystkie swoje ambicje, a między nimi będzie rozwijać relacje zaufania i spokoju, a saldo Unii nie zostaną zakłócone przez cokolwiek. Zwłaszcza w odpowiednim wieku do takiej unii wychodzi naprzeciw człowiekowi 29 lat. Było to w okresie od 29 do 41 lat stary człowiek Ryby w związku małżeńskim z kobietą Libra spodziewa się równowagi i harmonii.

Kompatybilność horoskop mówi, że partnerzy żeński Libra – Ryby człowiek znajdzie podejście do siebie, jeżeli są one połączone za pomocą wspólnego działania, takie jak organizowanie we wspólnym przedsiębiorstwie lub twórczy związek. Są one przeciwwskazane u biernego wypoczynku, to lepiej, jeśli odbędzie się ono we wspólnej podróży, gdzie ich uczucia stają się silniejsze i znacznie jaśniejsze.