827 Shares 5825 views

Flower „Bride” – ciekawa roślina, lepiej rozwijać „Oblubieńca”

Kampanula – piękne i ukochane kwiaty plantatorów ( „Bride oraz oczyszczenie” – popularna nazwa). Można go kwitną białe (stąd skojarzenie z młodej), niebieski lub fioletowy (skojarzenie z pary).


pokój Flower „Bride” – ampelnoe ozdobna bylina, której pędy nie dorastają. Kwiaty są w postaci jego czystego dzwonu, co oznacza kwiaciarni. „Bride” czuje się świetnie, nawet z małym cieniu. Rośnie bardzo szybko, i dobra opieka pozwala jej obficie kwitną w drugim roku, miłe delikatne piękne dzwony.

dwa rodzaje powszechnie sadzone kampanuly jednej niskiej puli. Ale tu ważne jest, aby wiedzieć, że fioletowy (niebieski) wygląd – mniej wysoki, więc trzeba uważnie obserwować „Bride” nie jest wyciszony „Oblubieniec”. Jeszcze lepiej razem niż osobno, więc czują się dobrze.

Właściwa pielęgnacja pozwala cieszyć się wspaniałe kwiaty kampanuly od wiosny do jesieni. Gdy okres kwitnienia zbliża się do końca, dzwony stworzyć wszelkie warunki do dobrego wypoczynku. Zwykle w tym czasie, górna część pędu ma czas schnięcia, dzięki czemu można je wyciąć. Tak więc, w dolnej części może następnie rozwijać młode pąki kwiatowe (pożądane jest, aby ich nie dotykać).

Flower „bride” – roślina jest bardzo ciepłolubne. Pośrednie oświetlenie – to co lubi, ale w bezpośrednim świetle słonecznym lepiej jest usunąć. Umiarkowane temperatury latem i zimą trzeba schłodzić zawartość. Optymalna temperatura dla kampanuly – 13-15 ° C. Od przeciągów lepiej chronić.

Jeśli chodzi o podlewanie, w lecie musi być obfite i stałe. Zima (okres uśpione) powinna zostać zmniejszona. Między podlewania ziemi od góry musi być całkowicie sucha.

Dla prawidłowego rozwoju i wzrostu kwiat „narzeczonej” wymaga dużo wilgotnego powietrza. Liście roślin przez cały czas musi być absolutnie czysta, w przeciwnym razie może to mieć wpływ na mszyce i przędziorki. Spray „narzeczona” powinny być w tym samym miejscu, w którym jest zawsze warto, bo ważne jest, aby w czasie opryskiwania powietrze wokół garnka jest również zwilżone. I należy pamiętać, że uwilgotnienia jest szkodliwe, a także z braku wilgoci.

Nawożenie odbywa się od wiosny do sierpnia co dwa tygodnie. Można użyć nawóz dla kwitnących roślin doniczkowych. Przesadzają kwiat „narzeczona” powinno być co roku na wiosnę. Podłoże – równe części torfu, humusu gleby, piasku i torfu.

Wielu hodowców wybrać dla siebie jest kwiat „narzeczona”. W trosce o nich jest również w hodowli, który jest produkowany przez podzielenie krzewów i sadzonek. Osiągnięto 15 cm sadzonki sadzi się wczesną wiosną do mniejszego naczynia w temperaturze 10 ° C. Lato przesadzane do większych doniczek, obejmujących ich słoik. Optymalna temperatura – 13-14 stopni. Ważne jest nie pereuvlazhnyat, więc sadzonki będą gnić. Nie można podlewać je w ogóle, tylko posypać trochę wody. Codzienne korzeniach sadzonek powinny być wentylowane. Trzy tygodnie później może teplichku być otwarty, a drugi – umieścić w jasnym miejscu, więc szybko udać się do wzrostu.

Jeśli „Bride” znacznie rozszerzony, na wiosnę, konieczne jest starannie wydostać się z garnka i starannie podzielić na kawałki. Dzielenie roślin, ważne jest, aby utrzymać pokój na glinianym korzeni. Aby łatwiej można go wyciąć ostrym nożem. Podczas przeszczepu ważne jest, aby nie pogłębić korzenie są bardzo silne. I, oczywiście, możliwe, aby rozwijać ten kwiat z nasion.