873 Shares 2053 views

Połowy karpia – natywną rosyjskiej okupacji

Połowy karpia jest bardzo ekscytujące i interesujące. Dała wiele podróży do świata „cichym polowaniu”. Być może jest to tylko z dość szerokiej gamy – pierwotnie Rosyjskiej wędkowania. Karas jest uważany za jedyne ryby, które można wędkarstwo tzw.


Ta mała ryba doskonale sprawdziła się na robaki, głównie obornika czerwieni. Ponadto, jest to dobry pomysł i Bloodworms, świeże ciasta i ciastka i chleb okruchy.

Idzie łowienia karpi od wiosny do późnej jesieni. W lecie jest szczególnie korzystne, nie tylko w spokojnym pochmurnej pogodzie, ale kiedy to plucie ciepły deszcz. Ta ryba jest bardzo wrażliwy na spadek temperatury i chłodzenia: jest to w tej chwili nie bierze przynętę.

Połowy karpia zwykle odbywa pręt pływaka, który powinien być lekki i jednocześnie wyposażonej linii cięcia włosów zdolnego wytrzymać co najmniej półtora kilograma. rozmiary haków zazwyczaj pochodzą z dziewiątego do dwunastego, pływak – lub gusinku lub okrągły.

Zapalonych myśliwych, że połów karpia zależy od pory dnia. Na przykład, tego ranka, ryba jest dobrze złapany w pół wody lub od dołu, podczas gorącego dnia, kiedy nie ma wiatru – prawie na szczycie. W godzinach wieczornych, karp gryźć do czterech godzin do zmroku.

Ten mały ryba jest bardzo zmienny w Kleve, a wędkarz musi wziąć to pod uwagę.

Duży karp chwycić dyszę bardzo pewnie, szybko, przeciągając w pływaka wody, podczas gdy mniejsze jednostki Teasing długą dyszę, nie połykania go natychmiast.

Na pierwszy rzut oka, spokojne i leniwe ryby połknął haczyk zaczyna gwałtownie się oprzeć, walcząc do punktu wyczerpania. Nawet brzeg karp nie są tak łatwo podnieść, jego ciało staje się bardzo elastyczna, jakby odlany z pełnej gumy, stale poślizgu.

Ryby te są rzadko spotykane w silnym prądzie, i tak dalej karpiarzy, rozwiązania, dla których muszą być bardzo wrażliwe i łatwe, wygodne miejsce z łodzi. Wynika to z faktu, że bardzo często wybierana na miejsce połowów jest porośnięte trzciną i mokradeł.

Znajdź parkingowe aktywnie pielęgniarstwa ryby w bezwietrznej pogodzie może być na linii pęcherzyków wypłynięcia na powierzchnię. Jest głodny karp aktywnie poszukują pokarmu na dnie stawu.

Najlepiej jest użyć spławik średnich z kilku granulek i dość silny, ale cienkiej żyłce.

Nie mniej udane i wędkarstwo z brzegu, który zakłada jednak dokładniejszej lokalizacji pobierania próbek do wędkowania. Najbardziej optymalna jest punkt, w którym płytka porośnięte alg oprze się z wielką głębokości. Wędkarz, uzyskać ułożone głęboka, będą dostępne dla wszystkich przypuszczalnych karpia siedliska.

Z tak dużą rolę przynęty połowów staje: to będzie przyciągnąć rybę na miejscu i trzymać go tam na stałe.

Vyvazhivanie karp, zwłaszcza te duże, powinny być utrzymywane mocno ale ostrożnie. Najważniejsze wędkarz powinien spróbować jak najwięcej, aby zabrać go z miejsca zwabiony do hałaśliwie wymachując na haku i walczyć do końca produkcji nie odstraszył popłynął przynęty pakiet.