803 Shares 9546 views

Jak zrobić samemu zrobić lekcje: prostych zasad pomoże

Nie wszyscy ludzie sukcesu były wyróżnieniem w szkole. Ale wszyscy oni byli z wyróżnieniem w jego życiu. Oznacza to, że ludzie, którzy potrafią zdobyć się zrobić dość nieciekawe, ale konieczne. Lekcje szkolne są dla ciebie sprawdzianem woli? Nie taki trudny test, jeśli wiesz jak zrobić nieciekawą atmosferę. Jak zrobić samemu zrobić pracę domową? Jest przydatna kilku zasad, które pomagają zarówno dzieci jak i dorosłych.

Planuje się jak dorosły!

Plany Making pomogą nie tylko seniorzy, ale także dziecko. Naukowcy z Niemiec odkryli, że jeśli dziecko w niższych klasach jest w stanie wykonać plan studiów i po nim, to jest bardzo możliwe, że jako dorośli, staną się głowica z najwyższej rangi. Dlatego, aby dowiedzieć się, aby plan, a następnie musi być bardzo młodym wieku. Ale nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć uporządkowanego życia. Jeśli Twoja praca zostanie rozdzielona w zawrotnym i każdy będzie stanowiła dla małego biznesu, że nie muszą cierpieć, myśląc o jak zrobić samemu zrobić lekcje.

Start jest podana trudne?

Jeśli trudno jest usiąść i zacząć, można użyć metody zwodnicze. Zgadzam się z Tobą, że trzeba usiąść i pracować na lekcje przez 30 minut, a po półgodzinie ciężkiej pracy, można zatrzymać. Najprawdopodobniej w 30 minut jesteś uzależniony do pracy i nadal będzie to robić do tego czasu, aż będzie gotowy. Coś, co nie pozwala na start, nie pozwoli na proces i zamknąć.

Jeśli rozproszony

Niektórzy studenci ciężko się skupić. Jak zrobić samemu zrobić lekcje do takich ludzi? Zacznij z filiżanką kawy – napój ten sprawia, że łatwiej się skoncentrować. będzie również przyczynić się do jedzenia mięsa. Nie jeść chleb i słodycze przed ważnym zadaniem, jeśli okaże się, że nie jest trudno być rozproszony. Za każdym razem, gdy myśli przejść do strony, z powrotem do pracy. Można uszczypnąć za rękę, gdy zauważysz, że rozproszony.

Nagrody dla zwycięzcy

Oczywiście, jest to bardzo ładny iść do szkoły, po zakończeniu wszystkich prac domowych. Zapamiętaj to uczucie za każdym razem, gdy jesteś zbyt leniwy, aby zrobić swoją pracę domową, pamiętam, jak dobrze czują się gotowi. Jeśli Twoja praca musi być zrobione w ciągu tygodnia, umówić się z nauczycielem, który przyniósł mu projekt w ciągu trzech dni. Pomoże to szybciej. Nadal możliwe jest przypisanie sobie nagrodę za wykonaną pracę. Na przykład, godzina gry do rozwiązywania problemów w matematyce. I nie odgrywają aż wszystko będzie gotowe. Jeśli jesteś bardzo trudno poprosić o pomoc rodziców.

Pomóc mamie i tacie

Ale co, jeśli jesteś dorosły, rodzice, a dziecko nie chce zrobić pracę domową? Najczęściej, jeśli zadanie domowe dziecko ociągać się boi i nie radzą sobie słabo zorientowani w temacie. Więc to nie jest korek, oferują swoją pomoc. dorosły zwykle wymaga nie więcej niż kilka godzin, aby przeniknąć nawet najtrudniejsze Szkoła motywu. Czy nie żal dla takiego małego dziecka?

Jak zrobić samemu zrobić pracę domową? Tylko za każdym razem wydaje się bezcelowe, aby dowiedzieć się, wyobrazić sobie, że na podstawie wykonanej pracy będzie zapłacić wyższą kwotę. Każdy, kto wie, jak doskonale nauczyć się dzisiaj, jutro będzie miał więcej pieniędzy niż leniwych kolegów.