707 Shares 7932 views

Pomidorki: kaloryczny, łaska, popularne dania

Dzisiaj, te małe pomidory wygrał, a może serca wszystkich fanów pomidorów. Ze względu na ich atrakcyjny wygląd i wspaniały smak wielu gospodyń domowych, gdy warzywa zakup wybrać dokładnie pomidorkami. Kalorii je, co jest o wiele niższy niż w konwencjonalnych pomidory – Inny wielki plus tego typu. Co jeszcze odróżnia je od jasnej gromady innych odmian pomidorów?

Korzystanie z warzyw

Nie powinniśmy myśleć, że główną cechą, która odróżnia go od innych produktów pomidorów cherry – kalorii. Mimo to w nich ogromna ilość cennych substancji zawartych: witaminy, pierwiastki śladowe, minerały. W związku z tym, mini-pomidory zalecany do włączenia w menu, jak w diecie jak i produkt, który jest użyteczny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Ponadto, wielu badaczy twierdzą, że substancja zawarta w likopen tych warzyw, szkodliwy wpływ na komórki rakowe, co zapobiega powstawaniu guzów złośliwych. Różne odmiany wiśni są całkowicie nieprzewidywalne kolorach – od zielonkawego i jasnożółtej do ciemno różowy i czerwony, ale w żadnym wypadku nie należy zapominać, że owoce muszą być całkowicie dojrzałe. Niedojrzałe pomidory w dużej mierze tracą swoich braci, które rosły w łóżkach tak długo, jak to konieczne. witaminy takie treści w pomidorach jest znacznie mniej. Dlatego też, wybierając owoce z zakupu, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość i poziom dojrzałości warzyw.

Pomidorki. kalorie warzyw

Teraz wiele osób obsesję na punkcie wszelkiego rodzaju zdrowia i wzmocnienie diety. Tak więc większość ludzi, którzy dbają o ich dobrego odżywiania, zastanawiam się, jak energicznie cenne pomidorkami. zawartość kalorii pomidora jest tylko 15 kalorii na sto gramów produktu. W porównaniu ze zwykłą pomidorów (20 Kcal) jest nieco niższa. Ze względu na to, co się dzieje? Za niewielką ilością warzyw w tym samym czasie jest bardzo soczysty i jest dziewięćdziesiąt procent wody. Dlatego Cherry od dawna wysoko cenione wśród fanów dietach odchudzających.

Jak rozwijać domowych pomidorki

Ostatnio stało się bardzo popularne uprawa pomidorów cherry. Choć kultura może rosnąć i owocować nie tylko w otwartym polu i szklarni, ale nawet na balkonie lub parapecie, zachwycając swoich zbiorów niemal przez cały rok. Najważniejsze – dbać o żyznej gleby, regularnego podlewania i terminowego karmienia. Miniaturowe pomidory rosnące w jego ogrodzie, należy zwrócić szczególną uwagę na walce z wszelkiego rodzaju szkodników roślin i podwiązka vysokorastuschih. W każdym przypadku kwota zebranych owoców zależy od starannego pomidorów opieki. Homemade cherry powodzeniem zachowane na zimę. Co jest atrakcyjna jest schludny mało owoców, na przykład w bankach z bukietem warzyw! Lub jeść je świeże jako część swoich ulubionych potraw.

Pomidorki. Przepisy popularnych potraw

Ze względu na mały rozmiar z wiśni jest używany bardzo często, nawet cięcia w różnych potraw. Te małe pomidory są szczególnie popularne do dekoracji lub jako główny składnik w przygotowaniu sałatek warzywnych, pieczone i pizzy. Tylko ten rodzaj warzyw przygotowanych suszone pomidory, które są uznawane za wyrafinowanie kuchni francuskiej. Niezależnie od technologii i sposobu gotowania, Cherry – rewelacyjny produkt o doskonałych właściwościach smakowych!