788 Shares 4994 views

moc rama – konstrukcja, cel, symulator godność

Progresywny rozwój mięśni jest niemożliwe bez regularnych obciążeń elektroenergetycznych. Dla tych doświadczonych sportowców często stosowana ramka siła, która zapewnia najbardziej efektywne wykonywanie różnych ćwiczeń z dodatkowym obciążeniem.


cechy konstrukcyjne

Rama składa się moc stojaki 4 rozmieszczonych w pionie. Najnowsze połączone ze sobą belek poziomych na szczycie konstrukcji.

Takie symulatory domu uzupełnione długich sworzni ograniczniki, które są wykorzystywane jako wsporniki dla szyjki pręta lub stanowiących przeszkodę w ruchu. Pozostałe elementy są wymienne haki, które są mocowane do słupków i służą jako uchwyty na pull-up. W dolnej części ramy mocy często zawiera falistą platformę metalu.

powołanie

moc rama stosowane przez sportowców:

  • jako podstawa bezpieczeństwa: na ławeczce, przysiady, innych ćwiczeń, które wymagają ograniczenie ruchów szyi w okolicy w celu zapewnienia bezpieczeństwa;
  • jako środki do przenoszenia dużych pocisków z skrajnym dolnym punkcie z niekompletnym amplitudy;
  • pull-up prowizoryczny poprzeczka (grip oznacza, bo tu są ograniczenia);
  • w kategoriach alternatywy dla standardowych stojaków dla pręta.

Główne rodzaje

Kilka różnych typów ram obciążenie. Obecnie w sprzedaży są wzory dla przysiadów i prasy ławce, jak również urządzeń uniwersalnych. Zazwyczaj te ostatnie modele kategorii pozwalają przymocować do stojaków ławki energetycznych, które dają symulator bardziej imponującą funkcjonalność.

Niektóre ramy obciążeniowe są uzupełniane przez „poziomym drążku, poręczach” systemów. Funkcja ta konstrukcja przyczynia się do korzystania z symulatora, nie tylko w domu, ale również do zastosowania w profesjonalnej siłowni.

zalety

Jak wiadomo, siła jest proporcjonalna do masy. Innymi słowy – praca nad rozwojem funkcji zabezpieczeń musi prowadzić do wzrostu masy mięśniowej. Przynajmniej ta zasada działa w przypadku większości ciężarowców.

Regularna praca ze zwykłym barze bez wątpienia przyczynia się do rozwoju siły mięśniowej. Istnieją jednak pewne niuanse. W szczególności, wielu sportowców zaczynają czuć się zatorów w wynikach podczas wykonywania na pewnym etapie wyciskaniu. Można to wytłumaczyć w następujący sposób:

  • podnośnik trudno wycisnąć pasek początkowego, najniższego punktu;
  • prasa utrudnione w połowie zakresu ruchu, przy sportowiec musi pokonać pewne warunkowego barierę dla dalszego ruchu pocisku.

W celu przezwyciężenia powyższych trudności umożliwia wszystkie takie same ramy zasilania. Ta kategoria symulatorów do domu sprawiają, że możliwe jest przeprowadzenie „częściowe” prasy, w których ostrość jest skoncentrowana na testowanie słabych punktów, niż trzymając laskę w równowadze. Jego rolę odgrywa także szpilki ogranicznikami powodujących sportowiec przenieść towar tylko w pewnych granicach.

Kolejną zaletą jest możliwość wykonywania stojaku izometryczny ciąg, który jest dostępny tylko za pomocą symulatora. Dlatego sportowcy, którzy chcą poczuć postępy po każdym treningu nie może się obejść bez takiego sprzętu.

Plus symulator jest również możliwość szkolenia w bezpiecznym środowisku. Jest to szczególnie ważne dla sportowców, którzy są przyzwyczajeni do pracy z samą sztangą, bez polegania na pomocy z zewnątrz i siatki bezpieczeństwa.

Jeśli jest to pożądane, może być prosty system zasilania ręcznie. To wystarczy, aby znaleźć odpowiedni stojak metalowy i korzystać z usług dobrego spawacza.

Ile jest stojak moc? Cena symulatory tego typu zaczyna się od 9-10 tys. Przystępna cena, dostępność poszczególnych modyfikacji, różnorodność wzorów, łatwość użytkowania w domu – wszystko to może być przypisane do meritum tego urządzenia.

W rezultacie,

Co trzeba wybrać naprawdę skuteczne stojak zasilania? Najpierw trzeba zdecydować się na poszczególne zadania, których realizacja jest niemożliwa bez zastosowania powłoki.

Jeśli sportowiec jest wymagane maksymalną funkcjonalność, istnieje kilka opcji na raz. Można dać pierwszeństwo uniwersalnej ramie obciążenia, dostosowując swoje parametry przez siebie lub uzyskać projekt dla kuca i uzupełnić go o stanowisku, poziomy pasek, poręczach.

Pozyskanie rama obciążenia były wykorzystywane nie jest to zalecane. Ponieważ te konstrukcje mają do zwiększonego obciążenia, nigdy nie wiadomo, jak długo maszyna treningowa, która przeszła operację na czas nieokreślony.