372 Shares 8894 views

szylkret kot przyniósł do domu szczęścia

Koty szylkret (szylkret, bawełniane) – loterie. Tak, jest to loteria. Gen przenieść taki kolorowy, nie istnieje. Ten płaszcz Natura oferowane wyłącznie do kobiet w nieprzewidywalnych wahań. Istnieją jednak wyjątki od tych wyjątków, ale ich rzadkość jest niesamowite (na przykład, jeden na milion wąsatego dżentelmena może urodzić się z tym kolorem sierści).


Wyraźna struktura i proporcje szylkret koty nie są. Wskaźnik jest głównie obecność szylkretowej czerwono w zabarwieniu. To pitch dodany do czerwone plamy o różnych rozmiarach i kolorach. Ponadto, nie ma dowodów, że ten typ barwienia jest niestabilne i może się zmieniać w różnych efektów, na przykład, po linienia i poród.

Według legendy, koty pokrzywnik przynieść szczęście do domu. Ludzie od niepamiętnych czasów chętnie przyznał pod jego dach myśliwych tricolor, biorąc pod uwagę ten fakt Opatrzności. Obecnie felinologists w odpowiedzi na niesamowitą popytu, wprowadziliśmy wiele wysiłków hodować zwierzęta, takie kolory, tworząc kolejne oryginalne odcienie i kombinacje.

Nawiasem mówiąc, klasyczny kot szylkret w Rosji nazywa się „Bogatko„i hodowcy wykorzystali nieco inny termin – calico. Są trzy barwy: biało-czarno-Ryzhyi (standardowe kolory i odcienie różnią).

Takie kombinacje wariantów kolorów i odcieni u zwierząt wolno praktycznie każdej rasy. To może być kot perski szylkret, brytyjski czy syjamski. Różnice są tylko w kolorze. Tak więc, może ona być długa włosach lub krótkie włosy, fioletowy, czekolada lub czarny „ó?”. W niektórych przypadkach, niedoświadczonych hodowców mylić kolor pręgowany z żółwia, podobny w obecności pasm o różnych odcieniach, ale (na istniejących standardów wypisanym) kilka oznaczeń kolorów na pysku. Cherpahovogo mieszaniny i pręgowany daje kolor Thorby (torty).

Kolor oczu kota zależy od koloru wełny. Praktycznie wszystkie „żółwia” wszystkie rasy mają miedziane-pomarańczowe jasne oczy. Na przykład, kolor kot syberyjski, szylkret, która odróżnia go od reszty swoich kolegów, powinien mieć jasny czerwony odcień oko jako wyjątek od standardu rasy.

Należy również zauważyć, że różne klasyfikacje stowarzyszenia zarejestrowane kotów różne wymagania dla danego typu odcieni i kolorów dla różnych ras.

Powiedzieliśmy wam tylko o ogólnej sytuacji panującej obecnie w odniesieniu fiszbinowych „żółwi”. Na wystawach kotów taki kolor jest przede wszystkim przewidywany rodzaj szkieletu, kształt głowy, struktura uszami i dopiero w ostatnim włączyć kolorów. Ocena w tym przypadku jest czysto „smak” w naturze. Oznacza to, że jeżeli sędzia jak ty, przywódcy, jeśli nie, to „niestety”. Jak mówią, nie ma księgowania smaków. Oczywiście istnieją pewne kryteria warunkowe, takie jak jasność i jakość wełny, ale cień wszystko jasne, ma surowe normy, nie jest regulowany.