244 Shares 8373 views

Jak zrobić zbiornik wykonany z tektury: metody, wskazówki, porady

Syn zdecydował się na mały model lubił walki pojazdu lub chcesz zrobić model bardziej realistyczny rozmiar? Wtedy trzeba wiedzieć jak zrobić zbiornik wykonany z tektury lub innego odpowiedniego materiału.

odtwarzania lub dorosły hobby dziecka?

Ach, ci chłopcy! To po prostu tak się złożyło, że we wczesnym dzieciństwie są one otoczone przez wszelkiego rodzaju żołnierzyków, samochody, tanchiki, kolej itd. D. a niektóre z nich nie chce rozstać się z tym fascynującym świecie, choć nie jest prawdziwe, ale technologia. Choć wciąż właśnie dziecko, starają się skopiować swoje ulubione modele samochodów z pudełka z zabawkami, kartonu, papieru. A później, kiedy podrosną, to dziecko szał, wielu z nich staje się interesujące i nietypowe hobby. Często młody papież odziedziczył przekazuje je swoim dzieciom. Tak więc istnieją całe kolekcje modeli różnych marek pojazdów wojskowych, samochodów wyścigowych i innych artefaktów stworzonych przez improwizowany. A jeśli Twoje dziecko próbuje sobie coś zrobić, wkrętów, na przykład, pusta puszka (podobno koło) do pudełka z butami, może to nadal warto pomóc i nie nadużywać z powodu wiecznego bałaganu w przedszkolu? Niech pierwszy temat swoich wspólnych działań będzie siekać – zbiornik wykonany z kartonu.

Materiały dla twórczości

Czas będzie koncentrować się na produkcji, choć nie prawdziwe, ale nadal pojazdów opancerzonych wybrać grubej tektury, a nawet lepiej – duże pudełka z buta, produktów, itp, o wielowarstwową strukturę … Dodatkowo do konwencjonalnych długich nożyczki ostrzy nie będzie kolidować z krawędzią noża w postaci zębatego pilnikiem, co znacznie przyspiesza przygotowania i cięcia części. Takie przedmioty pewnością powinny używać tylko dla dorosłych. W produkcji rękodzieła podczas niezależnych działań twórczych dać dziecku tylko małe nożyczki o tępych końcach, kredek, farb i kleju. Po opanowaniu techniki prostego szczegóły połączenia, można zaproponować mu nową metodę połączenia – za pomocą elastycznego przewodu. I tak, za pomocą iteracyjnego poprawie, możliwe jest, aby stopniowo przejść do wytwarzania bardziej złożonych modelach z dodatkiem innych materiałów złomu – zbędnych przewodów, pokrowce, plastikowych butelek, itp …

Głównym kolejność montażu

Rzućmy okiem na jak zrobić zbiornik wykonany z tektury lub grubego papieru. Głównym kolejność montażu, bez wątpienia, każdy mistrz może być własne. Ponadto pewna technologia produkcji maszyny w ogóle nie będzie rozumiane przez zwykłego człowieka z ulicy. Ale oto jak zrobić zbiornik wykonany z kartonu, dla początkujących właśnie zaczynają brać swoje pierwsze kroki w nauce „papierkowej roboty”. To będzie bardzo dobre, jeśli istnieje struktura znaleźć w Internecie. Postępuje się w sposób następujący:

 1. Z dwóch dużych arkuszach kartonu zagiąć część obudowy. W środku zrobić otwór na wieży.
 2. Dłuższą lub trójkątnych listew symulowania pancerz dekoracji ciała.
 3. Wyciąć koła, który kolor znaczników.
 4. Na szczycie nich zamocować krawędź paska papieru.
 5. Wieża może być po prostu prostokątne, i może mieć bardziej złożoną strukturę. Uczynić ją według swoich pragnień i możliwości. Zabezpieczyć wieżę na szczycie zbiornika.
 6. Krotnie papier do probówki i kleju. Powstały beczka przymocować do przedniej części wieży.

Jak zrobić zbiornik wykonany z tektury czysto i szybko

Zbudować prosty model technologii jest kompletna. Nauka podstaw sztuki i rzemiosła, trzeba dalej pracować z następującymi zasadami i zaleceniami:

 • Glina jest lepiej wziąć jasne, że materiał nie ma zanieczyszczeń.
 • Cięcie układ, nie tylko spieszyć, aby wprowadzić żądany rozmiar. Aby działać lepiej stopniowo, etapami, aby uniknąć wadliwych części z powodu braku materiału.
 • Użyliśmy puszki muszą natychmiast po zgięcia otwarcie pofałdowany krawędzi do wewnątrz, aby uniknąć cięcia.
 • plastikowe butelki po podgrzaniu mogą zmienić kształt. Jest to interesująca cecha pomóc znaleźć zastosowanie tego materiału.
 • Użyć sprawdzonych rysunków. To znacznie zaoszczędzić czas w produkcji następnego rzemiosła. Dlatego budowa obwodu najbardziej niepokojące odpowiednio.

Różne modele czołgów kartonowych

Uczenie się, jak zrobić najprostszy model, można spróbować bardziej skomplikowaną konstrukcję. Po dokonaniu jako pierwszy diy zbiornika tektury, chłopiec przejdzie do następnego. To nie może być tylko inne marki pojazdów opancerzonych, samochodów, jeepów i dostawczych, ale także śmigłowców, samolotów. Kto wie, może dziecko będzie w przyszłości jako inżynier konstrukcji tych statków morskich lub statków kosmicznych. A wszystko zaczęło się od prostego zbiornika, który z wyglądu był bardziej jak zwykły polu, zamiast modelu pojazdów opancerzonych. W związku z tym konieczne jest szczepienie dzieciństwa rebyatnya zdolność myślenia wyobraźni i chęci, aby zrealizować swoje marzenia w życiu!