263 Shares 2881 views

Pieczonego w domu w doniczkach: czeka na gości

Są chwile, kiedy odwiedzający prawie na wyciągnięcie ręki, i można znaleźć w lodówce tylko świeżych warzyw i różnych produktów mięsnych. W tym przypadku najbardziej odpowiednie będzie gotować pieczeń w domu w doniczkach. Ponadto, czas będzie potrzebował mniej niż jedną godzinę, ale wynik zadowoli zarówno kochanką, więc jego gości. Doskonała ozdoba do tego dania są świeże i warzyw w puszkach.

Ten artykuł będzie koncentrować się na jak gotować pieczeń i kombinacji najsmaczniejsze i najlepsze.

Pieczone domowe w doniczkach z wieprzowiny może być przygotowane w uproszczonej postaci, i spełniających coraz kalorii.

W celu uczynienia najłatwiejszą opcję, trzeba będzie przygotować wieprzowinę pokroić w plastry i jej mały smażyć z posiekaną drobno cebulę, ale nie smażyć. W tym czasie cięcia klinów ziemniaczanych lub plastry. Teraz możemy zacząć układać nasze składniki w doniczkach. W tym celu, dno włożyć do niego mięso na wierzchu ziemniaków, wlać trochę bulionu, z góry powleczony majonezu i przykryć pokrywą. Garnki muszą być umieszczane w nagrzanym piekarniku przez około pół godziny, pięć minut, dziesięć, aż gotowane danie posypać serem. Po kolei złoty skorupy, może przynieść do stołu.

Bardziej wyrafinowana wersja jak gotować w domu pieczony w doniczkach: konieczne jest, aby wykonywać wszystkie te same czynności, jak w poprzednim przepisie, tylko trzeba być jar puszkach fasoli. Jego zawartość pewno smażyć z dużym posiekanym czosnkiem i cebulą. Doniczki umieszcza się najpierw, wieprzowina, fasola, a następnie rozmazany wszystkie majonez. Warstwa górna – ziemniak, pokrytą mieszaniny majonezu i sera. Na dole trzeba wlać bulion.

Bardzo smaczne danie jest pieczeń z kurczaka. Jak to zrobić – będzie to rozwiązać każda kobieta właścicielem. Tradycyjne przepisy będą go przygotować w następujący sposób. Kurczak trzeba posiekać na małe kawałki bezpośrednio z kości, to marynować w mieszaninie małej ilości soli, pieprz i majonez. plastry kotlet ziemniaczanej. Teraz na dolnej wlać niewielkiej ilości wody, a następnie umieścić kurczaka na górze, a kliny ziemniaczane. Przygotowuje danie w piekarniku nagrzanym do nie więcej niż czterdzieści minut.

Bardzo smaczne wykonania jest, gdy warstwa jest wykonana z surowca tartych marchwi, cebuli, posiekanej, która jest pokryta z mięsa kurczaka. W tym przypadku, bulion musi być nie tak dużo, ponieważ warzywa będą mogli wybrać odpowiednią ilością płynu.

Pyszne pieczeń będzie w domu w doniczce z wątroby. Najlepiej jest gotować kostium kurczaka. To musi być dokładnie oczyszczone z wszelkich plenochek i ścięgien; To frytki w głębokim patelni z posiekaną cebulą. Dalsze koniecznie trzeba nosić duże marchewki. Na dnie doniczki umieszcza się małą marchew, a następnie – wątroba, kolejna warstwa – ponownie marchwi. Końcowy etap powinny być takie same, pokrojonych ziemniaków. Teraz w każdej puli jest zalecane, aby dodać śmietanę do cieczy trwało około 2/3 całości. Następnie zamknąć pokrywę i wysłać w nagrzanym piekarniku przez około czterdzieści minut. Następnie otworzyć pokrywę, posypać wszystko startym parmezanem.

Naczynie powinno być stosowane w sposób następujący. Na małej płytce umieścić garnek i umieścić łyżkę. Pamiętaj, aby położyć płytki tabeli w przypadku, jeśli goście chcą rozłożyć zawartość.

Bardzo smaczny i oryginalny dodatek do pokrywki na garnku z ciasta. W tym rozwiązaniu, potrawa będzie musiał upiec z nim. Wystarczy określić wszystkie składniki na gorąco, z konwencjonalną ciasto ciasta i zakonopachivaetsya otwór szczelnie.