838 Shares 7084 views

Jak usunąć sól z zamszowe buty? lekarstwo

Wraz z nadejściem wiosny chcą mieć nowe ubrania, aby pokazać, czy jest to lekki płaszcz lub kurtkę, eleganckie buty lub buty. Natychmiast ostrzec wszystkie fashionistas i fashionistas – zamszowe buty dla wiosennych roztopów bezużyteczny. Zaleca się nosić przy suchej pogodzie. Ale nawet w butach gumowych, nie każda kobieta odważy się wyjść na zewnątrz, szczególnie miasto. Dlatego buty wykonane z zamszu znajdzie swoje miejsce w każdym sezonie.


Co to za rzeczy?

Suede – to miękka skóra, która posiada specjalną aksamitne, pracował garbowania skór średnich zwierząt. Uzyskane i jej sztucznie. Buty wykonane z materiału – stylowy, lekki, wygodny i praktyczny. To zajmie swoje miejsce w szafie osoby spaceru w zgodzie z duchem czasu i mody. Ale zamszowe buty wymagają specjalnej pielęgnacji.

Profilaktyczna opieka jest utrzymanie czystości. Powinno być możliwe, aby upewnić się, że buty lub buty nie są narażone na działanie wilgoci, brudu, odkształcenia i tak dalej. D.

Jeżeli nie udało się tego uniknąć i na bucie tworzą plamy, należy je usunąć za pomocą różnych metod i narzędzi, które zostaną omówione dalej.

szkodliwy składnik

Sól techniczna (NaCl) jest stosowany jako składnik do odladzania. Ona, niestety, rozmraża i asfalt. Szkody powoduje i środowiska, a ludzie. Idąc wzdłuż ścieżki, a więc kiedy przychodzi do domu, można znaleźć ślady soli na butach. Nie spiesz się do części z parą butów.

dostępne materiały

Jak usunąć sól z zamszowe buty? Profesjonaliści odpowiedź know-czyszczących. Ich usługi nie są darmowe, ale są one warte. Ale jeśli dom ma soda, sól, ocet, chleb, szczotkę i kawałek flaneli, nie potrzebne są profesjonalne usługi.

Kawałek chleba lub gumki można usunąć małe wypryski – prawie subtelny. Ale jeśli pójdziesz towarzyszy opadów w postaci deszczu lub śniegu, na pytanie, w jaki sposób usunąć sól z zamszowe buty należy zająć się bardziej fundamentalnie.

Mleko + sodowa lub amoniak

Odstawić panikę i otworzyć pralnie chemiczne w domu! Wypełnij buty z gazet do wyschnięcia lub osuszyć na lub w pobliżu urządzenia grzewcze nie może być. Najlepiej jest zapobiegać buty lub buty lekko suche, wymieszać 1 łyżeczkę sody oczyszczonej i 1 kubek mleka i miękką szmatkę flanelową, aby usunąć sól z powierzchni buta.

Sody miesza się z roztworem amoniaku (w stosunku 4: 1) również rozwiązuje ten problem, w jaki sposób usunąć sól z buta zamszu. Wystarczy, aby wycierać Barwnik roztworu aż do ich całkowitego zaniku przemyć gorącą wodą i wysuszyć.

sorbenty

Naturalne absorbenty, takie jak skrobia, talk, kreda lub proszek do zębów, a także pomaga w zwalczaniu plamy soli na buty zamszu. Muszą posypać buty, pozostawić na kilka minut, a to lepiej przez godzinę, a następnie pędzel wykonany z włosia naturalnego lub syntetycznego.

nadtlenek

Jeśli dom ma amoniaku i nadtlenku wodoru, na pytanie, w jaki sposób usunąć sól z zamszowe buty, zniknie. Trzeba szklankę ciepłej wody dodać 1 łyżeczkę każdego składnika i moczy się w tym roztworze z wacikiem do usunięcia plamy.

benzyna

Jak usunąć sól z zamszowe buty? Niektórzy ludzie rozwiązać ten problem za pomocą benzyny. Ale do tego, jak i innych produktów rafinacji ropy naftowej użyciu, powinny być ze szczególną ostrożnością. Bardzo duże ryzyko, że wraz z plamy znikną i farby (zwłaszcza jeśli to buty wykonane z tworzywa sztucznego).

fundusze specjalne

Powstaje pytanie, w jaki sposób usunąć sól z zamszowe buty, można poprosić asystenta sprzedaży w sklepach obuwniczych. W sprzedaży jest wiele specjalistycznych narzędzi do usuwania plam z soli z takich butów. Jednym z takich środków, składa się tylko z dwóch składników – wody i kwasu octowego.

ocet

Mówiąc o tych ostatnich. Jak usunąć sól z butów ocet zamszu? Metoda ta jest doskonałą alternatywą dla nabytych aktywów.

Obuwie z plamami sól muszą być wstępnie oczyszczone z pyłu za pomocą porowatej gąbki lub miękkiej szczotki. Następnie kwas octowy, aby je zwilżyć, a miękką ściereczką problemów. Praca z kwasem, należy uważać, aby plama z soli na butach nie dodać jeszcze plamy na rękach z oparzeniami chemicznymi.

Jest jeszcze inny sposób, jak do czyszczenia sól zamszowe buty, bardzo proste. cytryna lub ziemniaka połówki trzeba iść do miejsc, zanieczyszczenia, a następnie wytrzeć je miękką ściereczką.

Sposoby leczenia

Jak usunąć plamy z soli buty zamszowe? Teraz patrzymy w inny sposób, który również nie powoduje trudności w stosowaniu.

Nie spiesz się natychmiast do usuwania plam z soli, będzie to miało żadnego wpływu. Buty muszą najpierw na sucho, a następnie szczotkować przeciwko drzemkę. Ponadto, dzięki którym unika się stosowania wody, należy używać mlecznej, wycierania plam soli.

Po wszystkich procedur w celu usunięcia soli i rozwody przeprowadzone, konieczne jest, aby posiadać szereg środków zapobiegawczych. Pomoże to zapobiec buty przed dalszym zanieczyszczeniem, a tym samym przedłużyć okres jego użytkowania.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest hammam do butów. Wstępnie upakowany gazety zamszu buty utrzymywana w odpowiedniej wysokości powyżej miski z wrzącą wodą przez 5 minut. Wcierać go ręcznikiem i polskim. Tu warto użyć specjalnych narzędzi.

Po tym, buty zamszu, stosuje się wodę, impregnowany lub krem antisolin ochrony przed wilgocią i niepożądanych substancji chemicznych. Jest to także zabezpieczyć swoje buty lub buty z odkształcenia, odbarwienia, wyglądem nierówności i pęknięć.

wniosek

Powiedziano nam, jak usunąć ślady soli na butach zamszowych i mam nadzieję, że informacje były pomocne. Jeśli te metody nie przyniosą pozytywne rezultaty, to jest możliwe, należy skontaktować się ze sklepem lub naprawy sklepy używają barwników.