824 Shares 7961 views

Jak usunąć sól z zamszowe buty? lekarstwo

Wraz z nadejściem wiosny chcą mieć nowe ubrania, aby pokazać, czy jest to lekki płaszcz lub kurtkę, eleganckie buty lub buty. Natychmiast ostrzec wszystkie fashionistas i fashionistas – zamszowe buty dla wiosennych roztopów bezużyteczny. Zaleca się nosić przy suchej pogodzie. Ale nawet w butach gumowych, nie każda kobieta odważy się wyjść na zewnątrz, szczególnie miasto. Dlatego buty wykonane z zamszu znajdzie swoje miejsce w każdym sezonie.

Co to za rzeczy?

Suede – to miękka skóra, która posiada specjalną aksamitne, pracował garbowania skór średnich zwierząt. Uzyskane i jej sztucznie. Buty wykonane z materiału – stylowy, lekki, wygodny i praktyczny. To zajmie swoje miejsce w szafie osoby spaceru w zgodzie z duchem czasu i mody. Ale zamszowe buty wymagają specjalnej pielęgnacji.

Profilaktyczna opieka jest utrzymanie czystości. Powinno być możliwe, aby upewnić się, że buty lub buty nie są narażone na działanie wilgoci, brudu, odkształcenia i tak dalej. D.

Jeżeli nie udało się tego uniknąć i na bucie tworzą plamy, należy je usunąć za pomocą różnych metod i narzędzi, które zostaną omówione dalej.

szkodliwy składnik

Sól techniczna (NaCl) jest stosowany jako składnik do odladzania. Ona, niestety, rozmraża i asfalt. Szkody powoduje i środowiska, a ludzie. Idąc wzdłuż ścieżki, a więc kiedy przychodzi do domu, można znaleźć ślady soli na butach. Nie spiesz się do części z parą butów.

dostępne materiały

Jak usunąć sól z zamszowe buty? Profesjonaliści odpowiedź know-czyszczących. Ich usługi nie są darmowe, ale są one warte. Ale jeśli dom ma soda, sól, ocet, chleb, szczotkę i kawałek flaneli, nie potrzebne są profesjonalne usługi.

Kawałek chleba lub gumki można usunąć małe wypryski – prawie subtelny. Ale jeśli pójdziesz towarzyszy opadów w postaci deszczu lub śniegu, na pytanie, w jaki sposób usunąć sól z zamszowe buty należy zająć się bardziej fundamentalnie.

Mleko + sodowa lub amoniak

Odstawić panikę i otworzyć pralnie chemiczne w domu! Wypełnij buty z gazet do wyschnięcia lub osuszyć na lub w pobliżu urządzenia grzewcze nie może być. Najlepiej jest zapobiegać buty lub buty lekko suche, wymieszać 1 łyżeczkę sody oczyszczonej i 1 kubek mleka i miękką szmatkę flanelową, aby usunąć sól z powierzchni buta.

Sody miesza się z roztworem amoniaku (w stosunku 4: 1) również rozwiązuje ten problem, w jaki sposób usunąć sól z buta zamszu. Wystarczy, aby wycierać Barwnik roztworu aż do ich całkowitego zaniku przemyć gorącą wodą i wysuszyć.

sorbenty

Naturalne absorbenty, takie jak skrobia, talk, kreda lub proszek do zębów, a także pomaga w zwalczaniu plamy soli na buty zamszu. Muszą posypać buty, pozostawić na kilka minut, a to lepiej przez godzinę, a następnie pędzel wykonany z włosia naturalnego lub syntetycznego.

nadtlenek

Jeśli dom ma amoniaku i nadtlenku wodoru, na pytanie, w jaki sposób usunąć sól z zamszowe buty, zniknie. Trzeba szklankę ciepłej wody dodać 1 łyżeczkę każdego składnika i moczy się w tym roztworze z wacikiem do usunięcia plamy.

benzyna

Jak usunąć sól z zamszowe buty? Niektórzy ludzie rozwiązać ten problem za pomocą benzyny. Ale do tego, jak i innych produktów rafinacji ropy naftowej użyciu, powinny być ze szczególną ostrożnością. Bardzo duże ryzyko, że wraz z plamy znikną i farby (zwłaszcza jeśli to buty wykonane z tworzywa sztucznego).

fundusze specjalne

Powstaje pytanie, w jaki sposób usunąć sól z zamszowe buty, można poprosić asystenta sprzedaży w sklepach obuwniczych. W sprzedaży jest wiele specjalistycznych narzędzi do usuwania plam z soli z takich butów. Jednym z takich środków, składa się tylko z dwóch składników – wody i kwasu octowego.

ocet

Mówiąc o tych ostatnich. Jak usunąć sól z butów ocet zamszu? Metoda ta jest doskonałą alternatywą dla nabytych aktywów.

Obuwie z plamami sól muszą być wstępnie oczyszczone z pyłu za pomocą porowatej gąbki lub miękkiej szczotki. Następnie kwas octowy, aby je zwilżyć, a miękką ściereczką problemów. Praca z kwasem, należy uważać, aby plama z soli na butach nie dodać jeszcze plamy na rękach z oparzeniami chemicznymi.

Jest jeszcze inny sposób, jak do czyszczenia sól zamszowe buty, bardzo proste. cytryna lub ziemniaka połówki trzeba iść do miejsc, zanieczyszczenia, a następnie wytrzeć je miękką ściereczką.

Sposoby leczenia

Jak usunąć plamy z soli buty zamszowe? Teraz patrzymy w inny sposób, który również nie powoduje trudności w stosowaniu.

Nie spiesz się natychmiast do usuwania plam z soli, będzie to miało żadnego wpływu. Buty muszą najpierw na sucho, a następnie szczotkować przeciwko drzemkę. Ponadto, dzięki którym unika się stosowania wody, należy używać mlecznej, wycierania plam soli.

Po wszystkich procedur w celu usunięcia soli i rozwody przeprowadzone, konieczne jest, aby posiadać szereg środków zapobiegawczych. Pomoże to zapobiec buty przed dalszym zanieczyszczeniem, a tym samym przedłużyć okres jego użytkowania.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest hammam do butów. Wstępnie upakowany gazety zamszu buty utrzymywana w odpowiedniej wysokości powyżej miski z wrzącą wodą przez 5 minut. Wcierać go ręcznikiem i polskim. Tu warto użyć specjalnych narzędzi.

Po tym, buty zamszu, stosuje się wodę, impregnowany lub krem antisolin ochrony przed wilgocią i niepożądanych substancji chemicznych. Jest to także zabezpieczyć swoje buty lub buty z odkształcenia, odbarwienia, wyglądem nierówności i pęknięć.

wniosek

Powiedziano nam, jak usunąć ślady soli na butach zamszowych i mam nadzieję, że informacje były pomocne. Jeśli te metody nie przyniosą pozytywne rezultaty, to jest możliwe, należy skontaktować się ze sklepem lub naprawy sklepy używają barwników.

861 shares 9080 views
Spodnie: w co się ubrać?
320 shares 2081 views
Jak nosić damskie rajstopy?
140 shares 3382 views