629 Shares 5704 views

Eagle pomnik Orła: opis, adres

Przesłanie, które zostaną usunięte z placu kolejowy groteskowy tłum ulubionych „tkany” z gałązek (oddziałów kohii i płacz wierzby, pierwotnie – brzoza) Eagle został oblatany w 2015 roku. Mówiono: zostanie ona zastąpiona przez rzeźby z kamienia lub metalu. 03 sierpnia 2016, 450-lecie miasta, w pobliżu dworca kolejowego „osiadł” wyraziste brązowy król nieba, starając się latać na bal – symbol Ziemi. Nowy pomnik w Eagle Eagle sięga czterech metrów wysokości.


Bazylia, która była Muse?

Stary wizytówką wsi postrzegane przez odbiorców na różne sposoby. Duży ptak z wierzbowych gałązek, jakby zeszła do ludzkiej próżności, jeden podziwiał wielkość, inne niepokojące dziwnym przebraniu. Ten ostatni nie mógł zrozumieć, dlaczego ohydny kruk jest określany dumnego rodu jastrzębia? Czy musi on spełniać i towarzyszyć gościom podsycana wojskowej i pracy chwałę regionie? Cokolwiek powiedział i niezwykły wygląd był symbolem sukcesu.

Kontrowersyjny pomnik orła Orel stworzył mistrz topiary rzeźba Wasilij Antropov, raz tu przeniesiony z kapitału Khakassia. Abakanets – „rodzic” innej atrakcji – słoni w parku miejskim. Dzieci podniecony zielonych gigantów. przywództwo instytucja nawet zamierzeniu dać im „paszport” (ustawiony talerz z pseudonimów).

Nie było ludzi narażonych życzenia zamiast trawnika trawy do wypełnienia okolicę z ozdobnymi kamieniami. Jeszcze w przypływie bliżej figur, chłopców i dziewcząt deptanie żywy dywan.

Birdy przykro

Ale wracając do tematu „Pomników orła” (opisanych w lokalnych przewodników dostać dziwne). Brąz ulotka na piłkę na stacji zaprojektowana przez rzeźbiarza z Kurska Yuriya Kireeva. Teraz – jest dumą miasta. Jakby nie było to miesiące, kiedy na wierzbie „starzec” wisiały czarne chmury niebezpieczeństwo, a mieszkańcy ścigał się w jednej fali protestu.

Pamiętam stary orzeł pomnik Orła wywołał lawinę dyskusji w sieciach społecznych. Zaniepokojeni ludzie bić na alarm „, Pierzasty Srednerussky przystojny bardzo popularny wśród turystów! Dla sławy, jest on wyprzedza tylko pomnik w Rosji, poświęconej mieszkaniec prowincji Orel pisarz Nikołaj Leskow! I nagle usunąć? Nie ma mowy! "

Nie idź, legenda!

A produkty dar, który jest oparty na niezapomnianego obrazu? Fotografia, na której dumny bohater, nawet jeśli nie bardzo elegancki wygląd, zrobione w różnych kątów? Kubek z wizerunkiem głośnika? Mnóstwo małych magnesów, płyt dekoracyjnych, z którego groźny drapieżnik wygląda?

Lokalnych projektantów przeszkadza: to wszystko nie iść do dowolnego porównaniu z upośledzeniem rzeźb. Pomnik orła w Eagle – korony niezapomnianej „słomy kreatywności” – nie tylko psują widok na okolicę, ale utrudnia recenzję: bo to jest niemożliwe, aby podziwiać Pałac Kultury kolejarzy. Wystarczy cud „deportować”! Wśród przeciwników byli też tacy, którzy twierdzili, i bardziej estetyczne znak nie pasuje do wyglądu architektonicznego miejscu, gdzie pierwotnie przewidzianej kwietnik.

Eagle – bohaterem dnia

Aby odwrócić sytuację społeczeństwa nie udało: początkujący „przybył”. Poprzednie (prętów) zainstalowane w miejscach, gdzie widzi „wszystkich wchodzących” na bloku 909. Uważa się, że niemal pozbawiony ruchu postacią majestacie i chwale. Obecnie stoi cicho, spokojnie. Kilka cute retro serca.

Większość mieszkańców miasta i odwiedzających, należy rozważyć: zachowując smak, moc mądrze. Dysponowania przeszłości jest łatwe, ale zawsze powinien być? Ostrożny stosunek do tych pierwszych, z reguły o wiele lepsze „zamiatanie” innowacja. Złamać – nie budować.

Będąc na „topiary” zderzeń, niektórzy podróżni nie wiem: nie ma innej pomnik „Orła”. Miasto jest znane wielu jego adres: Kromskom autostradę, 4, centrum handlowego mega „GRINN”. Grupa rzeźbiarska położony jest w pobliżu Cafe „bojar”.

Eagle-założyciel

Ten pomnik orła w Orle pięć metrów wysokości. Autor jest taka sama – Yuri Kireyev (mastermind od początków "eagle" – biznesmen Nikolai Greshilov). Zestaw montażowy 28 kwietnia 2016, w przeddzień 450 rocznicy starej twierdzy (Eagle'a dnia założenia – 1566, urodziny miasta obchodzony jest w dniu 5 sierpnia).

Według legendy, Iwan Groźny jechał granice państwa i zrobił przystanek u zbiegu rzek Oka i Orlik. Miejsce świetnie się upodobanie do księcia. Z dębu przeznaczonej do cytadeli poleciał gdy głowic tnących. W ten sposób narodziła się nazwa słynnej rosyjskiej wsi. Historia była podstawą kompozycji „Eagle-założyciela”: wojsko niebieskie trzyma w szponach czarteru Kolejne dwa wojskowych ludzki King (łuczników). Imponujący widok.

Jednak wiele turyści preferują „Eagle-bohaterem dnia.” W wyniku porównań zapewniam, że sam budynek dworca wygląda jak ptak, gotowy do kurek w wysokiej błękitu. Co romantyczny! W pobliżu – Plac netto, gdy jest to konieczne, nowa podłoga marmurowa. Współczesne miasta są lepsze. Nowe atrakcje w twarz mu!