761 Shares 9717 views

jak zrobić szklarni z rękami

Jak tylko zima dobiega końca, jesteśmy obywatelami, naprawdę chcesz spróbować czegoś nowego z ogrodu, i tu nasuwa się pytanie, jak zrobić szklarnię z rękami? Dla tych, którzy nie mają w ustronnym rogu w naturze, może być wskazane, aby wziąć ziemię w pobliżu daczy spółdzielni, wynajem gruntów lub miejscu w gospodarstwie. Zastosowanie szklarniach w otwartej przestrzeni jest bardzo rozpowszechnione wśród ludzi, co do zasady, do uprawy sadzonek roślin uprawnych, ale również dla całego cyklu od posadzenia do zbiorów.
W ten sposób, po ustaleniu platformę dla przyszłości Green Corner, dochodzimy bezpośrednio do pytania, jak zrobić szklarnię z ich rąk. Szklarnia jest uproszczoną strukturę, która chroni rośliny przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Pozycjonowanie to lepiej po słonecznej stronie nieosłoniętych, podczas ruchu słońca. Tutaj jest to konieczne do określenia kwoty środków potrzebnych na zakup niezbędnych materiałów. Aby to zrobić, trzeba myśleć o tym, co robić i co do korzystania z ram na pokrycie ramki. Są trwałe i szklarnie składane. Najnowsze miska wykorzystywane do uprawy sadzonek. Aby dowiedzieć się, jak zrobić szklarnię na sadzonki jest znany z wielu, które wykonują ją z konwencjonalnymi pręty wygięte w łuk pokryte folią. Stacjonarne projekty dokonać pełnej długości z drzwiami. Ich zaletą jest brak konieczności przenieść klatkę i z miejsca na miejsce, które trzeba zrobić dość regularnie, i możliwość rozmieszczenia stałych łóżek.
Jak dla ramek cieplarnianych dowolnych odpowiednich materiałów, takich jak płyty, rury, pręty. Warto zauważyć, że w ostatnim czasie, szeroko stosowane w podejmowaniu decyzji, jak zrobić szklarnię własnymi rękami, do produkcji szklarni ramki użyć rury z tworzywa sztucznego: lekkie, łatwe w montażu, odporne na działanie czynników atmosferycznych, o wysokiej trwałości i żywotności około 100 lat. Aby uzyskać strukturę rury w kształcie luzem: sześcian, kula, piramida, wszystko, co mówi, fantazję i wiedzę w dziedzinie uprawy roślin. Oczywiście, kostka lub pudełko jest najprostszym rozwiązaniem, ale wyobraź sobie, jak piękne sferyczne struktury będzie wyglądać w środku ogrodu i jakie możliwości ma tej formy budownictwa.
Na filmie ściany mogą być używane, najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, zapewniając mnóstwo naturalnego światła i dość poważny, ochrony środowiska. Wystarczy filmu, złożone w kilka warstw tworzy doskonały wybór do odparowywania kondensatu w szklarni. Agrovoloknom (spunbond), to samo stosuje się do zwężenia ścian do ramy, ale kosztuje więcej niż w filmie, a mimo to zapewnia, a twórcy mówią, doskonałą ochronę przed środowiskiem, ale materiał ten nie zdobyła wiodącą pozycję w teplitsestroenii. Szkła i tworzyw sztucznych stosowane są rzadko i tylko w stacjonarnym szklarni.


Toeplitza celowe pominięte poniżej poziomu gruntu, aby zwiększyć średnią dobowa wewnątrz. Doświadczenie wykazało, że nawet przy silnym ostrym mrozem, które mogą łatwo przechodzić przez ściany szklarniowych, szklarni, zagłębionej w ziemi w odległości 30-40 cm, będzie w stanie zwrócić wahań temperatury i ochrony roślin przed uszkodzeniem. Jeśli planujesz używać szklarnię w zimie, konieczne jest, aby zorganizować przedsionek i zaizolować ściany z dodatkową warstwą materiału.

Często ludzie myślą o tym, co i jak zrobić szklarni na ogórkach, że dostanie wcześniejszą żniwo. Taki cieplarnianych jest możliwe, aby dołączyć do wschodniego i południowo stronach ściany domu, które znacznie podnoszą temperaturę wewnątrz budynku. Ogórki nie lubią nadmiernej wilgoci, tak szklarni lepszego przygotowania otwór pawęży w celu ustabilizowania temperatury szklarni, z ręcznym lub automatycznym otwieraniem. Automatyczne wykrywanie może odbywać się na dysku z czujnikiem temperatury, ale można na napędzie hydraulicznym z wykorzystaniem dowolnej substancji, która zmienia swoją objętość kropli, gdy temperatura otoczenia.

Więc spojrzał na niektóre z rozpowszechnionych sposobów zarabiania szklarnię z rękami w naszym klimacie.